IE8 izraisa vemšanu (video)

Šķiet, ka kaut kur kāds minēja par to, ka IE8 izraisa vemšanu, bet neiedziļinājos, jo nekas jauns tas nav. Tad šodien kaut kā ieklīdu Datuvē un uzrāvos uz rakstiņu, kurā teikts, ka Microsofts pilnīgi uztaisījis klipiņu, lai labāk parādītu arī saviem lietotājiem cik labs ir viņu pārlūks.

Beigās viņi ir sapratuši, ka nevajag cilvēkiem stāstīt patiesību par sekām, kas notiek, kad lieto IE8 un izņēma šo reklāmu no savas lapas.

13 thoughts on “IE8 izraisa vemšanu (video)

 1. es

  Da koo tu poda puisi tu saki atkal, jau kārtējo rerizi tavs raksts ir ar ‘fuflo’ pieskaņu, raksti pa normālām lietām, piemēram kā piecēlies šorīt, kā iekāpi vilcienā lai aizbrauktu uz kamčatku un vairs neatgriestos,…

  Atbildēt
 2. karuuzo

  Priekš tam jau poda puisis ir, lai pastāstītu, cik labs ir FF un slikts IE. Nu jā, vēl lai pagānītos Latvijas politiku un ekonomiku 🙂

  m

  Atbildēt
 3. bush

  Es riskēju izklausīties pēc pilnīga negudrinieka, bet klipa doma ir parādīt, ka var izmantot InPrivate režīmu, lai neatstātu pēdas uz slimi perversām pornogrāfijas lapām.

  Atbildēt
 4. rATRIJS

  Man vienmēr ir patikušas MS reklāmas. Sākot jau no Windows 3.1 reklāmām. Šizīgas un smieklīgas. Arī šī (un visas no IE8 reklāmu sērijas). Vismaz uz šādu reklāmu es kaut kur apstātos paskatīties. Vairums ir fakin garlaicīgas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *