Pirātu līcis piesaka savu YouTube analogu – VideoBay

Kamēr es atvilku elpu ieilgušajās brīvdienās no Jāņiem līdz Pēteriem, tikmēr pasaulē paspēja notikt visādas lietas.

Es gribēju uzrakstīt nedaudz par autortiesībām internetā. AKKA/LAA analogs Vācijā GEMA ir iztiesājusies ar lielāko failu hostētāju Rapidshare, pieprasot €24 miljonus eiro naudiņu (atradu caur Lenta.ru, vairāk info iekš TorrentFreak).

The Regional Court of Hamburg has ruled in favor of German collecting society GEMA, which had requested that the court issue an order prohibiting file-hosting service rapidshare.com from making around 5,000 music tracks available on the Internet.

The court fined Rapidshare €24 million ($33.5 million).

Puišiem no Pirātu Līča neizdevās piespiest tiesu pie sienas, norādot, ka spriedums ir negodīgs, jo viens no tiesnešiem nav informējis sabiedrību par to, ka ir divu autortiesību organizāciju biedrs un šī iemesla pēc viņš nav pārāk neitrāls.

Together with several of the lawyers who represented the movie and music industries, the judge was a member of the Swedish Association of copyright (SFU) and the Swedish Association for Protection of Industrial Property (SFIR). These engagements automatically make him a member of two major international pro-copyright organizations, ALAI and AIPPI.

Tā vietā viņi ir uzsākuši darbu pie jauna projekta, kas varētu ar laiku radīt zināmu konkurenci YouTube – The Video Bay.

Interesanti ir tas, ka jaunais resurss izmantos jauno HTML birku video, par kuru es rakstīju Firefox rakstā.

Ēzelīšu lietotāji nervozi pīpēs maliņā.

17 thoughts on “Pirātu līcis piesaka savu YouTube analogu – VideoBay

 1. karuuzo

  Būs vai jāpāriet uz FF 3.5. Tā kā neesmu pārāk prasīgs, šobrīd pilnībā pietiek ar FF3.0.x, bet mājās var paeksperimentēt 🙂

  m

  PS. Es jau domāju ka būsi aizgājis piecdienniekā 😀

  Atbildēt
 2. Didulis

  Lai arī MS ir smagi jāiedzen pārējie, es domāju, ka nebūs ilgi jāgaida līdz IE9 parādīsies tautās, jo IE8 savā ziņā ir izgāšanās (līdzīgi kā perētājsistēma Vista). Varbūt uz Win 7 tas strādā labāk, taču uz XP ik pa brīdim gadās novērot renderēšanas gļukus, kas nav novērojami IE7 un normālajos browseros.

  Atbildēt
 3. Artis

  to Didulis:
  Ar IE8 arī uz Win 7 puse lapu neattēlojas korekti, ja neslieslēdz compatibility mode.

  Kas attiecas uz Chrome, tad es updeitoju uz jaunāko, bet tā tik un tā nav 3. versija un nefiga neiet.

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  Artis, iedomājies cik gadi jau ir pagājuši, kopš Microsoft dominances un savu standartu uzspiešanas, bet atbalss vēl joprojām ir dzirdama un vissāpīgāk tagad dabū ciest nabaga IE lietotāji, kuriem it kā bija plānots atvieglot dzīvi…

  Atbildēt
 5. Pipuks

  Artis – Pēdējā stabilā ir Google Chrome 2 versija. Ja ribi skatīties video, jāpāriet uz Beta versiju. Tai vajadzētu būt 3.

  Atbildēt
 6. v

  Da muļķības par to Rapidshare! Nekādi miljoni netiek piedzīti.

  No such fine has been imposed — $34 million was the estimated value of the tracks hosted on Rapidshare.

  Atbildēt
 7. Atbalss: The Pirate Bay pārdots! | Kristapa Skuteļa (krizdabz) blogs

 8. Atbalss: The Pirate Bay pārdots | Pods.lv

 9. progs

  tajā VideoBay nevar neko apskatīt. prasa autorizēties, bet kad ievada lietotājvārdu – neņem pretī, kaut arī sistēmā var ieiet.

  Atbildēt
 10. Atbalss: Google pirks On2 Technologies | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *