Kalvītis atsakās no Lattelecom padomes krēsla

Sasmējos par šo salikumu. Apollo dedzina par Kalvīša atkāpšanos no Lattelecom padomes priekšsēdētāja vietas.

Sanāca smalka kolāža, lai gan es uztaisīju tikai ekrānuzņēmumu. 🙂

Juris paturpināja.

Nolēmu uztaisīt arī pārējās bildes.

Diena ielikusi skābu ģīmi, bet tauta šo gājienu labi novērtējusi.

Db.lv svilina.

Delfos skarbais ģīmis.

Izrādās pie visa vainīgs Kaža, kurš no rīta savā blogā uzrakstījis, ka Kalvītim IR jāatkāpjas. Nu un Kalvītis kā īsts godavīrs arī atkāpās.

Aigara Kalvīša nonākšana Lattelecom amatā simbolizē to cinisko politisko un morālo korupciju, kas bijusi raksturīga Latvijas politiskai elitei – „vai nu Kalvīti Lattelecom, vai Dombrovskis netiks par premjeru” –kā ziņots medijos no zinošiem avotiem. Citos vārdos, kapteini, kas kuģi uztriecis klintij aizsūta labi apmaksāta pagaidu politiskā pensijā, lai Tautas partija piekristu kuģa nogrimšanas stadijā pie stūres pielaist Valdi Dombrovski.

Ja A. Kalvītis ir patiess patriots (un nabags viņš jebkurā gadījuma nepaliks), ir pienācis laiks viņam atkāpties no Lattelecom padomes un sūtīt vismaz vienu mierinošu signālu saniknotai un pamatoti satracinātai tautai.

Tagad jau klīst baumas, ka viņš ies uz ostu, jo Aināram vajag tur savus cilvēkus.

22 thoughts on “Kalvītis atsakās no Lattelecom padomes krēsla

 1. Ģirts

  Apollo būs iemesls paprasīt bonusu no if par tik elegantu reklāmas plakātu. Piemēram, veidjot produktu apdrošināšana pret darba zaudēšanu 🙂

  Atbildēt
 2. hren

  A vot šito es nasaprotu… Kas ko ir uzspējis pārspēlēt? Šitādas lietas ekspromtom nenotiek, bet te nu visi klusēja kā partizāņi. Ja nu vienīgi tiešām Ainārs ar Andri kaut ko saštukojuši par Rīgas atslēgu sadali, vai arī Telekomā kaut kas tāds uzpeldējis, ka fiksi jāmūk… Par atkāpšanās formālo iemeslu kaķim jāsmejās, tikpat labi varēja paziņot, ka atkāpjas protestējot pret Irānas prezidenta vēlēšanu rezultātiem vai cūku gripu. TP nekad ar šādiem crazy gājieniem nav izcēlušies…

  Atbildēt
 3. Dreef

  Kā reizi viena pazīstamā vakar bija screenošotus sataisījusi un savas pārdomas uzrakstījusi par to vai tas speciāli tā vai tomēr nespeciāli ;-):
  http://i2.ifrype.com/46/212/46212/large_2009061520260517135.jpg
  http://i2.ifrype.com/46/212/46212/large_2009061520260662318.jpg

  Atbildēt
 4. Pipuks

  Arī es brīnijos par šādu rīcību un domāju, ka Aigaram pēkšņi apskaidrība uznākusi, bet tad – kur gadījies, kur ne – uzpeldēja raksts TVNet ar, manuprāt, visticamāko iemeslu: “Jāatgādina, ka pēc ekonomikas ministra mutiska rīkojuma A.Kalvītim „Lattelecom” padomes priekšsēdētāja amatā tika būtiski samazināts atalgojums – no nepilniem 9000 latiem līdz nepilniem 2850 latiem mēnesī.”

  Via – http://www.tvnet.lv/zinas/intervijas/article.php?id=597509

  Atbildēt
 5. Edge

  Šitāds ”frukts” nekur ilgi nepazudīs – gan jau kāda silta vietiņa atradīsies. Nopelni sistēmas stiprināšanai nenovērtējami – gan jauni ”kalvīši” – skolnieki izaudzināti. Lai nāk jaunie ”žurku ķēniņi”, ja vacajiem zobi nodiluši. Nu un, ko tālāk ?

  Atbildēt
 6. Eco

  A kāds pamanīja, ka viņš notinās tikai tad, kad viņam algu apcirpa par divām trešdaļām (par Ls 6000,-)? Un vēl paspēja skaļu lozungu izspļaut. Ja nebūtu apcirpta alga, turpinātu sēdēt un nebārstītu šādas “patriotiskas” vārsmas.

  Atbildēt
 7. Aiduss

  Kalv’itis atkapas jo cilveki masveida gaja ar iesniegumiem uz lattelecom ar veelmi paartraukt liigumsaistiibas kaa argumentu minot neveeleeshanos maksaat tam oranzhajam meeslam. Taa luuk. Paareejais ir vienkaarshi demagogija.

  Atbildēt
 8. cece

  Aiduss
  tik vienkārši gan nevar būt, jo – kopš kura laika gan oranžos un jebkuru partiju sācis uztraukt tautas viedoklis!?; līdz šim nevienu partiju nav īpaši uztraukušas tautas vajadzības, par neatjaunoto valsti vispār nerunājot; līdz ar to pilnīgi noteikti ir citi iemesli šādam pavērsienam; un tas starp citu kā vienmēr šeit notiek – nosaka un valda ne jau tie kuri priekšplānā grozās un kurus itkā ievēl, bet pavisam citi…
  varbūt var arī pateikt cik bija iesniegumi ar vēlmi atteikt pakalpojumu pirms šī “varoņa” iecelšanas un cik pēc, kāds pieaugums – būtisks, saistīts ar šo faktu vai nē, cik tādu kas konkrēti šo pasaka kā iemeslu un starp citu no kurienes šādas ziņas?
  ja šādu ziņu nav, tad tā ir tikai tukša pļerzāšana kā tirgus tantēm

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *