BMW.lv oficiālais BMW domēns Latvijā

Izlasīju ziņu, ka BMW oficiālais pārstāvis Latvijā ir palaidis savu lapu zem www.bmw.lv domēna.

Oficiālā «BMW» pārstāvja Latvijā «Wess Select» jaunā mājas lapas adrese ir www.bmw.lv. Līdz ar tiesas lēmumu, kas domēnu www.bmw.lv atgrieza vācu autoražotāja «BMW AG» īpašumā, kļuvusi iespējama līdzšinējās mājas lapas www.bmwlatvija.lv pāradresācija uz www.bmw.lv.

Šo domēnu nesen ar tiesas spriedumu atņēma iepriekšējam īpašniekam.

Pēc Uzņēmumu reģistru (UR) apkalpojošās firmas «Lursoft» datiem, SIA «Mikas» UR reģistrēta 1991.gadā un uzņēmuma vienīgā īpašniece ir tā dēvētajā Jūrmalgeitas lietā apsūdzētā un patlaban starptautiskajā meklēšanā esošā Germana Miluša dzīvesbiedre Ella. Uzņēmuma pamatkapitāls bija 64 360 lati, un tā darbības veidi – automobiļu pārdošana, tehniskā apkope un remonts, kā arī automobiļu detaļu un piederumu pārdošana. «Mikas» nav iesniedzis pēdējo gadu bilances, bet 2006.gadā tā peļņa bija 7826 lati, bet apgrozījums – 1 076 068 lati. 2005.gadā uzņēmuma zaudējumi sasniedza 140 639 latus, bet neto apgrozījums bija 3,499 miljoni latu, kas bija par 36,1% mazāk nekā 2004.gadā.

Es tā saprotu, ka viņi gadu ņēmās, līdz apmierināja šo spriedumu.

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šo lūgumu 19.martā apmierināja un nolēma grozīt Minhenes apgabaltiesas 2008.gada 12.februāra sprieduma lietā, kas ierosināta par tīmekļa domēnu «www.bmw.lv» nodošanu un zaudējumu atlīdzināšanu izpildes veidu, iepriekš norādīto izpildes veidu un kārtību. Centra rajona tiesa noteica, ka ir veicamas nepieciešamās izmaiņas Domēnu vārdu reģistrā, lai nodotu domēna vārdu «bmw.lv», tostarp arī reģistrācijas un lietošanas tiesības, tā likumīgajam īpašniekam Vācijas uzņēmumam «Bayerische Motoren Werke AG».

Bembistiem svētki.

12 thoughts on “BMW.lv oficiālais BMW domēns Latvijā

 1. Papuass

  R: Ja DNS un serveris ir pareizi konfigurēts, tad lietotājam par to nav jāsatraucas. Un labais tonis ir nelikt lietotājam satraukties.

  Atbildēt
 2. R

  Papuass, ideālā pasaulē mums pietiktu tikai paskatīties uz ekrānu un tas rādītu to, ko patiesi vēlamies, tak šī nav ideāla pasaule un ar to nāksies samierināties.

  Atbildēt
 3. me

  tā mēs komunismu neuzbūvēsim – esmot tik pieļāvīgi pret to, ka mums liek veikt nevajadzīgas darbības, kā vē vē vē rakstīšanu

  Atbildēt
 4. oscuba

  1-mā komentāra sakarā – ļoti daudzi šajā ziņā grēko, tai skaitā it kā nopietni portāli, piemēram, http://db.lv/ ar neverās bez www :))

  Atbildēt
 5. BigUgga

  “Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa atzinusi par pamatotu automašīnu BMW ražotāja «Bayerische Motoren Werke AG» pieteikumu un uzdevusi kādreizējam šīs markas automašīnu dīlerim Latvijā SIA «Mikas» nodot domēna vārdu «bmw.lv» šai Vācijas firmai, kas ar tiesas spriedumu atzīta par domēna likumīgo īpašnieci.”

  Hmm, interesanti, uz kādiem likumiem šitais viss ir balstīts?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *