IT speciālisti ir labākie mīlnieki

Šodien LongT iemeta saiti uz AskWoody blogu, kurā runā par Google Chrome pulēšanu. Man no tā raksta iepatikās pirmā rindkopa jeb liriskā atkāpe par citu tēmu, kur ir pieminēts britu tabloida The Sun raksts par kādu anonīmo pētījumu par to, ka IT speciālisti esot labākie mīlnieki.

An anonymous study of 2,000 British men and women concluded that out of all jobs, computer geeks make the best lovers.

They were found to be the most selfless in the sack, the most adventurous and more likely to use love gadgets.

Seventy-eight per cent of techies that were questioned also claimed that sex toys were part of their love life.

And a further eight out of ten tech workers said that sex toys played an important part in their sexual relationships.

Patiesībā tas labums parādās divos aspektos – IT cilvēki nav tik lieli egoisti un kā jau IT speci grūtos brīžos izmanto visas iespējamās palīgierīces.

Tagad ITšņikiem ir vēl viens iemesls būt lepniem. 😉

Laikam jāiemet arī darvas karote, lai nestaigātu ar deguniem gaisā. Smuko rumpju īpašnieki no fitnesa industrijas mazāk izmanto seksa rotaļlietas un ir lielāki egoisti, toties dara TO biežāk nekā prieka nūju raustītāji.

When asked if they have sex more than three times a week, all that joystick jiggling had worn IT workers out.

They finished third to office workers and fitness experts.

Tā kā…

19 thoughts on “IT speciālisti ir labākie mīlnieki

 1. Vaarna

  Varbūt arī IT spečuki paši apkopoja šos rezultātus? 😀

  Mana teorija – ja tas tā ir, tad tāpēc, ka līdz 30 gadiem IT spečuki regulāri ir skatījušies porno, tb pirms tikt pie dzīvas, siltas, pūkainas vāverītes, viņi ir ilgi uzkrājuši teoriju. Btw, zinu vienu IT spečuku, kurš deflorējās 32 gadu vecumā. Un nekas – dāmas nesūdzoties.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Vaarna, nebrīnīšos, ja tas ir tendenciozs pētījums ar mērķi izplatīties pa interneta vidi, lai uztaisītu troksni. The Sun ir tabloids, kas specializējas uz šādiem rakstiem.

  Atbildēt
 3. hmm

  Nu i domu pagrūda 🙂

  Ka tikai citi neapvainojas, bet diezvai sievietes var apmierināt visu dienu pie datora nosēdējies un dziļi tikai viņam vien zināmās problēmās iedziļinājies IT speciālists.

  Ja tā paprāto, tad noteiktai socioloģiskai grupai vīriešu atbilst tāda pati grupa sieviešu. Tas ir plus – mīnus IT speciālistu sievietēm varētu būt kaut kas kopīgs visām, tāpāt kā IT speciālistiem. No šejienes izriet, ka citas grupas sievietes diezin vai saņems no IT speciālista gaidīto … protams ir speciālgadījumo (izņēmumi)….

  Viss ir relatīvs.

  Atbildēt
 4. Mut

  По данным опроса 100% людей пользуются Интернетом, опрос проводился на сайте opros.ru

  Atbildēt
 5. Grrr

  > Ka tikai citi neapvainojas, bet diezvai sievietes var apmierināt visu dienu pie datora
  > nosēdējies un dziļi tikai viņam vien zināmās problēmās iedziļinājies IT speciālists.

  Nu jā, un diez vai pie datora nosēdējušos IT speciālistu interesē sekss ar tipisku sievieti, kurai priekšstats par priekšspēli aprobežojas ar to, ka viņa “ļauj lai viss notiek”.

  Atbildēt
 6. audis

  Jaa es shitam piekriitu 🙂

  > Ka tikai citi neapvainojas, bet diezvai sievietes var apmierināt visu dienu pie datora
  > nosēdējies un dziļi tikai viņam vien zināmās problēmās iedziļinājies IT speciālists.

  Es neredzu probleemu, kapec lai nevareetu apmierinaat sievieti pec garas darba dienas :), ja kadam ir par maz energijas, tad nevajag visparinaaties, nejau visi taadi ir 🙂

  Es vispar uzskatu ka IT ir krutie dzeki un meitenes muus miil :), tikai reizem mums pashiem vajag sho to pamainiit.. lai mees neizskatiitos peec pilniigiem nuugjiem :), un tad jau ir ok 🙂

  Atbildēt
 7. Krotow

  Seksa jomā IT cilvēki nav ne labāki ne sliktāki par citās nozarēs strādājošajiem. Viss atkarīgs no konkrētās personas interesēm un spējas pielāgoties. Ja izdodas atrast otru līdzīgi domājošo, kurš vēlas to pašu, tad viss ir super 🙂

  Atbildēt
 8. untitled7

  Dažāda kalibra it darboņi ir pieraduši risināt dažādas problēmas un līdz ar to ir arī pacietīgāki, domāju tas ir galvenais iemesls kāpēc esam labāki

  Atbildēt
 9. Stefuks

  Rēcīgi 😀 Pētījumu noteikti veikuši kādā ļoti specializētā IT lapā (nu par piemēru kaut kādā, kas veltīta Linux kerneļu apžļembāšanai) :-))))))))

  Bet vispār Coolynx, tā kā tu laikam neesi mājās un necel mobim trubu – sveiciens un bučas klajā nākšanas dienā. Kura tev tagad versija?

  Atbildēt
 10. HIRK

  Nu tie kas apdirš IT speciālistus vnk skauž, jo paši strādā nevis normālā siltā vietā uz ērta krēsla un pie datora, bet gan vāc miskastes, skraida vienā skraidīšanā tur un šurp, vienkāršāk strādā kā nēģeri , lai tik iegūtu naudu aliņam. …Anyway ko es gribēju teikt? A nu vot to, ka mēs IT speciālisti nebūt neesam labākie mīlnieki, varbūt kāds īpaš gadījums ir, bet nu mēs esam tie paši veči (vismaz es sevi tā patiesi varu nosaukt, draudzene ir, dzīvoklis ir, nu ko man vēl vairāk pagaidām var)… šaubos ka lielākā daļa no mums ir afigenie mīlnieki, bet problēmu risināšanā uzskatu ka viņi ir tieši vietā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *