Vai tu pievērs uzmanību lasījumu skaitam?

Lai saprastu, kas ir tas uz ko tauta pavelkās, ieviesu tādu lietu kā skaitītāju, kas uzskaita raksta lasījumu skaitu. Tas ir kontroles mehānisms, kas parāda to cik labi vai slikti ir skatījušies doto bloga ierakstu.

Ja kādu konkrētu ierakstu dienas laikā izlasa virs 1000, tad es uzskatu, ka diena ir izdevusies un esmu trāpījis pareizajā tēmā, jo cilvēki ir atraduši to par svarīgu, lai veiktu pāris klikšķus un nonāktu manā blogā. Tas, protams, neattiecās uz visiem rakstiem, jo ir atsevišķi izņēmumi, kurus es rakstu sev vai arī noteiktai auditorijai, kura man ir svarīga.

Bet mani patiesībā interesē, ko mani lasītāji par to domā. Tu pievērs uzmanību lasījumu skaitam un ņem vērā šo ciparu vai nē?

12 thoughts on “Vai tu pievērs uzmanību lasījumu skaitam?

  1. hu_ha

    Mans princips ir izlasīt rakstu vienreiz – tātad viens lasījums un varbūt 1x vai 2x apskatīties komentārus, ja to ir gana daudz. Līdz ar to no manis caurmērā konstants lasījumu skaits
    Manuprāt, blogā lasījumu un popularitāti nosaka komentāru skaits pie raksta. Tas pasaka vai cilvēkiem lieta sāpīga vai vienaldzīga..

    Atbildēt
  2. Sandis

    Jā, pievēršu. Tikai man nav 1000 apmeklētāju dienā.

    Vēl es pievēršu uzmanību kādus rakstus manā blogā cilvēki ir atkārtoti lasījuši ilgākā laika posmā. Ja kāds ir meklējis un atradis noderīgu informāciju arī pēc pusgada, tātad šim konkrētajam rakstam ir tēma, kas joprojām ir aktuāla un tātad interesanta lasītājiem.

    Atbildēt
  3. redstar7

    Šad tad paskatos, ir interesanti aplūkot, kādi tik kreisie raksti negadās apmeklētāko sarakstā. Parasti, jo uzrunājošāks virsraksts, jo vairāk skatītāju. Kādreiz, kad gribēšu uzdzīt apmeklētājus kādam rakstam, uzlikšu virsrakstu “iespēja tikt pie bezmaksas seksa” vai tml.

    Atbildēt
  4. paulis

    lietoju RSS un podā iebrienu tikai tad, ja ir kāds interesants video, vai interesē apskatīties komentārus par konkrēto rakstu. tā ka no mana skatu punkta lasījumu skaits neatspoguļo patieso situāciju 🙂

    Atbildēt
  5. karuuzo

    Varu derēt, ka šim virs štukas būs 🙂 Bet citādi, kādu laiciņu meklēju, kamēr atradu to ciparu 😀
    Vispār man ir lasītājs, kuram izlasīt nozīmē atvērt. Tās pilnīgs primitīvisms. Tā kā, no manis 99.99% pa vienam lasījumam uz rakstu 😉

    m

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *