Bezdarbnieks taisa biznesu internetā ar darba sludinājumiem

Pirms kāda laika piefiksēju, ka liepājnieki ir aktivizējušies un viņu galā ir izveidoti dažādi servisi – gan savs blogs, gan portāls, gan arī darba sludinājumu dēlis. Šodien izlasīju, ka aiz dažiem no šiem servisiem stāv kāds bezdarbnieks.

Vienīgi ar šādu pieeju šis darba sludinājumu serviss Liepājas Darbs iztiku savam saimniekam nenodrošinās.

Par sludinājumiem Pēteris naudu neņem, toties uzņēmēji liekot teksta reklāmas — tas arī veido šī projekta ieņēmumu sadaļu. Naudas atdeves griezumā gan liepajasdarbs.lv pagaidām “nav liels dimants”. “Mans mērķis bija izveidot lokālu resursu vietējiem, sakoncentrējot tur gan darba ņēmējus, gan devējus, un tas arī ir izdevies. Cipari gan nav milzīgi, bet mēneša ienākumi tomēr ir regulāri, man ir vairāki mazi projekti — servera izīrēšana, mājaslapu taisīšana, liepajasblogs.lv, liepajaskarte.lv, būs arī liepajasrallijs.lv.”

Ja mēs būtu lielā Amerika vai Krievija, tad varētu arī iztikai nopelnīt no viena tāda servisa. Tāpēc šādā servisā, tomēr būtu jāņem nauda arī par sludinājumiem, bet to varētu darīt, kad būs uzaudzēta zināma auditorija un šis serviss ir vismaz Liepājā atpazīstams.

25 thoughts on “Bezdarbnieks taisa biznesu internetā ar darba sludinājumiem

 1. CooLynX Raksta autors

  Man bija interesanti uzzināt, kas pie šiem projektiem patiesībā strādā. Kā arī es dažreiz atbalstu šādus centienus izsisties cilvēkos arī komerciālus projektus.

  Cilvēks nenolaiž rokas, nezog, nelaupa, nesūta spamu, bet taisa cilvēkiem noderīgu servisu un ar to cer arī nopelnīt. Atbalstu.

  Atbildēt
 2. Arnolds

  Tīrs Medņa klons – pēc feisa līdzīgs, webam pogas arī apaļas utt. Viņam vajag domēnu – liepājasbezdarbnieks.lv

  Atbildēt
 3. kalvianss

  Kādēļ cilvēkam mocīties un visu taisīt no nulles? Cik noprotu tas ir taisīts uz Joomla, Drupal vai vēl ko citu. piekrītu nr3 un nr5. Un jā sūds – Latviešiem vārds nr1. Neko nedarīt, sēdēt un čikstēt… (ne visiem, protams). Kāpēc ne, katrā novadā tādu. 😀

  Atbildēt
 4. Pēteris Krieviņš

  Paldies. Es ļoti ceru, ka tas ko es daru pozitīvi ietekmēs cilvēkus, kas dara, darīs vai turpinās iesākto.

  Atbildēt
 5. Sherlock

  Pēter – tu pat nespēj iedomāties cik šorīt no rīta man uzlabojas garastāvoklis izlasot ka tāds zemisks cilvēciņš kā tu savā pārgudrībā esi palicis tik pie pustizlas darba sludinājumu lapas.

  Balzāms dvēselei

  (bučas tev no ZeltaPoda laikiem kretīn)

  Atbildēt
 6. Pēteris Krišjānis

  Sherlock: mīlestība plūst pāri malām, vai ne? 🙂

  Latviešiem jau vienmēr iepakojums ir bijis nu ļoti nežēlīgi svarīgs un galvenais, lai nav līdzīgs kaut kam. Tas, ka ir lietas, ko nav iespējams uztaisīt tūkstoš dažādos veidos, nevienu nekrata 🙂

  Smaidam un liekam vāciņu uz tiem, kuriem iekšā kaut kas mutuļo…

  Atbildēt
 7. Arturs Mednis

  Pirmkārt jau es esmu teicis uz tas ir rakstīts arī darbadiena.lv ka lapai izmantots bezmaksas CMS, kas gan ir samērā spēcīgi pārveidots, uzlabots un pierakstīti daudzi moduļu klāt, nemaz nerunājot par pilnībā izmainītu dizainu (liepajasdarbs.lv gadījumā tika izmantots defoltais templeits).

  Otrkārt, es brīnos ka šī bloga autors nezināja, ka Liepajasblpgs.lv un Liepajasdarbs.lv utml veido viena un tā pati persona, nemaz nerunājot par to, ka mēs visi (ierlākā daļa pārējo blogeru, twitterlietotāju utml) Pēteri pazīstām personīgi, vai vismaz zinām pēc skata.

  Un, visbeidzot, tiem kas domā ka ir gana gudri un zina vārda “klons” nozīmi – vai klons ir tad, kad tiek izmantots kāds bezmaksas CMS, vai arī tad, kad tiek tiešā veidā kopēts kaut kas jauns un unikāls? Pirmajā gadījumā sanāktu ka visi blogi, kas izmanto bezmaksas WordPress, ir kloni, visi portāli ir kloni, jo izskatās līdzīgi (publicē ziņas utt)… Manuprāt klons ir tad, kad kaut kāda samērā unikāla servisa funkcionalitāte un vizuālais izskats tiek kopēti diezgan tiešā veidā. Piemērām, digg.lv ir vistīrākais (digg.com) klons.

  Visbeidzot, man ir arī IT jomas darba sludinājumu lapa ITdarbs.lv, kas ir pilnībā mūsu pašu rakstīta, vienkārša un ērta. Kam tad tas sanāk klons? Ja tur apakšā būtu bezmaksas CMS, tas arī būtu klons? Kamoon…

  Atbildēt
 8. Māris

  kopumā es to vērtēju tikai un vienīgi kruta. Kāpēc jaizgatavo ritenis no jauna, ja jau var paņemt gatavu un to pielāgot un veltīt laiku vairāk satura ražošanai un kvalitātei,nevis maksāt tūkstošiem latu kārtējam kantorim ar ko tik problēmas būs.

  Atbildēt
 9. Toms

  Andron Mc: 2009.05.05 @ 10:43:22
  Kapēc tu raksti par tādu sūdu?

  ——————-

  Sūdi nāk no tavas mutes, kad tā saka nevienam neinteresējošo skauduļa viedokli!

  Cepuri nost Pēterim!!!! Shitajā laikā mēģinot un darot kaut ko!

  Atbildēt
 10. Pods apkakaajies

  parasti parlasu Podu pa laikam,
  visnotal pozitiivi raksti, bet shis gan liekas slikts.
  Cilveks normali stradaa, tatad vinsh nav nekads bezdarbnieks.
  Visu cienu vinam. bizness ir briva izveele un visi centieni atbalstaami.

  Es ieteiktu publiski atvainoties tam cilveekam, ka raksts ir negatiivs.

  drizak leetaaks tagad man skiet shis Poda portaalinsh. nemsu aaraa no gramatziimeem

  Atbildēt
 11. Toska

  Nezinu, kas to izdomaja, bet tas ir vnk. debīli, ielikt to uzlecošo joslu IE is missing updates.. un tad redirektēt uz Mozilla…

  Atbildēt
 12. ron

  Pameklejos neta un sitas ir pilnigakais balagans. Vienigi iztulkots un logu uzlikts cits. Parejais viss mats mata si majas lapa http://www.jobber.ro

  Atbildēt
 13. Atbalss: Sivēns sivēna draugs » Komentāra komentāri

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *