Masunekartibas.lv

eregi iesūtīja adresi uz jaunu lapu, kas ir tapusi pēc 13.janvāra notikumiem un tās mērķis ir identificēt personas, kuras veica masu grautiņus un nekārtības Vecrīgā – www.masunekartibas.lv.

Igaunijā pēc Aļošas notikumiem tika izveidota identiska lapa, kurā bija publicētas fotogrāfijas ar personām, kuras taisīja šopingu dažādos  Guči *juči un citos veikalos. Vienīgi man šķiet, ka viņi uzblieza diezgan primitīvu lapu, pat bez dizaina un to izdarīja jau nākamajās dienās. Vispār igauņi nav tādi estēti kā mūsējie – viņiem galvenais, ka saturs ir un kaut kā pie tā klāt var tikt, pārējais ir sekundāri.

Mājas lapā izvietotā foto galerija tiks pastāvīgi papildināta.

Policija garantē anonimitāti visiem godprātīgajiem informācijas sniedzējiem.

37 thoughts on “Masunekartibas.lv

 1. Avellano

  Estēti igauņi nav, to viņi paši atzīst. Cik es esmu runājis, latviešus viņi uzskata par diezgan krutiem tieši šajā jomā.

  Bet nu, skatīsimies. Pagaidām mani pārsteidza mazais foto skaits.

  Atbildēt
 2. PM

  Apollo savā rakstā par šo mājas lapu ir uzrakstījis labu tekstu:
  “Mājaslapa ir arī droša pret hakeru uzbrukumiem – viņiem nebūs iespēja uzlauzt šo mājaslapu un noņemt drošības programmas.”
  Manuprāt tas ir tiešs izaicinājums jaunajiem hakeriem:))

  Atbildēt
 3. e-remit

  Par to “Policija garantē anonimitāti” – tas var strādāt tikai tad, ja pati policija vienkārši neinteresējas par ziņotāju. Ir tāds joks, ka apsūdzētais var pieprasīt iespēju iepazīties ar visiem lietas materiāliem, un “visos materiālos” figurē arī ziņotāja vārds. Šis joks savulaik sāpīgi iegrieza tiem, kas, paklausot VID ieteikumiem, nosūdzēja darba devējus par aplokšņu algām.

  Atbildēt
 4. Black Napalm

  Par e-remit komentāru:
  Bet kas kādam potenciālajam informācijas sniedzējam liek sniegt informāciju par sevi? Ja es piezvanu policijai un pasaku “bildē nr. 666 redzamie cilveki ir Jānis Bērziņš un viņa draugs Pēteris Bērziņš (vārdi izdomāti), un viņi abi katru vakaru uzturās Lienes ielas trolejbusa pieturā”, es noteikti nesniegtu viņiem savus personas datus.. noteikti, pamatojoties uz e-remit minētajām tiesībām pieprasīt informāciju, policijas darbinieki teorētiski varētu pēc tam zvanīt uz Tele 2 un teikt “mums vajag atrast šīs zelta zivtiņas lietotāju”, un teorētiski viņi arī varētu mani atrast, bet vai tiešām kāds to darītu?

  Atbildēt
 5. garaamgaajeejs

  Ir tāds joks, ka apsūdzētais var pieprasīt iespēju iepazīties ar visiem lietas materiāliem, un “visos materiālos” figurē arī ziņotāja vārds.

  policijai nav jaasniedz zinjas, kas ieguutas operatiivo pasaakumu realizaacijas laikaa – sho pasaakumu rezultaatus var noformeet arii savaadaak – ja aiztureetais IR tas pats kas bildee, nekas neliek izpaust kursh ir sniedzis sho info, taa kaa apsuudzeetais var mieriigu sirdi atsuukaat savu prasiibu. Cits jautaajums, ja nodariijumu nevar pieraadiit savaadaak..

  Atbildēt
 6. Argh

  Bet bilde-no-kaut-kurienes nevar būt kā pierādījums, jo var viegli montēt. tur toč jāskatas visi materiāli, galvenais nenolohoties 🙂

  Atbildēt
 7. black identity

  jautaajums tikai, vai tas citaats naak no sisteemas izstraadaataajiem, vai arii to ir piemetusi klaat pasi apollo.lv taa tiiri odzinai 🙂

  Atbildēt
 8. Janka

  diemžel Policija jau trešo gadu meklē man nozagto mobilo kuram pirms to man nozaga nebija nekādas aizsardzības kodi aktivizēti- ņem un lieto vissos tīklos. Tamdēļ tam zaglim nevajadzēja pārsist IMEI kodu u.c. Ja labi mekletu jau sen varētu atrast…

  Atbildēt
 9. maigonisd

  Es arī nesaprotu to policiju valstī tāda noziedzība, bet kur skatās policija. Var tak dažu labu noziegumu priekšlaicīgi novērst. Un nesaprotu ka tadu mobilo neatrada ja jau ņem un lieto… Labi kad to slepkavu kurš nogalinaja savu meitu,sievu,draudzeni – tikka atrasts jo nebija izslēdzis mobilo.

  Atbildēt
 10. Juziks

  Vajadzeetu hankneet to lapu un salikt ministru fotkas – ta buutu noreekshanaas!:D
  Un strap citu,vai kaads var ieiet tajaas lapaas no aarzemju IP? man kaut kaa neizdodas…! 🙁

  Atbildēt
 11. Roberts

  njaa… es ar no norveegjijas netieku iekshaa. bet aicinu kaadu godpraatiigu policistu anoniimi publiceet visus stuchiitaajus. tos lopus vajadzeetu spaardiit tik ilgi, kameer vinjiem asinis pa muti nesaaktu naak aaraa.
  ja gribi stuchiit tad dari to shajaa lapaa – masunekartibas.info. taa tieshaam buutu godpraatiiga un cieniijama riiciiba.
  bet stuchiit tautas varonjus no 13. janvaara var tikai moraali pidarasi un mazveertiibas kompleksu mociiti chekisti.

  Atbildēt
 12. Liska

  Что за бред? Власти не могут придумать куда еще бюджет страны деть? Надо же – создали бредовую страницу, где каждый, кто себя считает патриотом Латвии обязан показать пальчиком на фото и рассказать полиции, кто есть кто? А в этой стране еще есть патриоты????? С нами поступает правительство, как с отбросами общества, а мы им должны помогать????? Так хочется сказать “чтоб вы там все посдыхали”, но и это не поможет. Все равно к власти придут такие же!!!!

  Atbildēt
 13. darkness

  Un tagad,2011 gadā,augstāk minētā mājas lapa jau ir ciet! Apbrīnojami!!! Lielāko tiess no vissiem fotkās redzamajiem ģīmjiem palika nenotverti,bet lapa jau aiztasīta. ….. Vienreizēji….!!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *