Sekoman.lv – jauns Twitter klons

Šodien uzzināju par vēl vienu jaunu Twitter klonu – Sekoman.lv. Diemžēl uz doto brīdi reģistrācija ir tikai ar ielūgumiem. Tā kā man bija ielūgums, tad joka pēc iereģistrējos.

Sīkāk par projektu var dzirdēt Boot.lv podkāsta 27. minūtē.

Ja nekļūdos, tad šis ir otrais Twitter klons Latvijā. Pirmais bija Kodari.lv, bet tas kaut kādu iemeslu dēļ neaizgāja. Laikam tāpēc, ka tur bija daudz spama un maz satura dēļ kura būtu jēga tur kādam sekot.

15 thoughts on “Sekoman.lv – jauns Twitter klons

 1. SVILPE

  Kodari diezgan stipri līdzinājās nē twitterim. Doma ju tā pati, bet latviešu mega nācijai taču ir tendence līdzināties lielvalstu pieredzei un akli sekot tai. (labāk būtu – ir taču tendence) Par jakobi no nulles sakodēšanos piecinieks. Par izdzīvošanas iespējām – nu, nez, divi ar plusu.
  Tie, kas visam, pat garkājaino būtņu pakalpojumu cenām, seko – jau ir reģistrējušies. Saujiņa.
  Un vispār, latvietis vulgaris – nasks uz aršanu, bezgala inteliģents un pārliecināts wārda dokumentā, spējīgs izstrādāt neskaitāmus logotipus vektoru grafikas programmās un ar neviltotu pārlicību, sitot pie krūts un manāmi demonstrējot putas uz lūpām piedalīties radīšanas procesā un par visām vārītēm uzsvērt, ka, redz, viņš zin.
  Piedod, aizgāja rakstiskā sāpe, kura sekos paplašinātā variantā. 😛

  Atbildēt
 2. lagreen

  jaa, ir uzlikta reggistraacija ar ieluugumiem, kas vareetu mudinaat cilveekus tur tikt iekshaa (cilveeciskaaa zinkaariiba), bet vai muusu “lielajai” naacijai, nepietiek jau ar esohajaam haiziveem, kuras bez probleemaam shaadu funkcionalitaati var integreet jau esoshajaa?! bet, jebkuraa gadiijumaa prieks, ka kaads nospllaujas uz to visu un meegina biidiit kko 🙂

  Atbildēt
 3. Kuuminsh

  Piedurs megaportāla autoru atbilde uz jautājumu.. ar ko tas sūdc atšķiras no jebkura parasta bloga..?
  Pošhol nahui!
  🙂

  Atbildēt
 4. Helmuts

  Paredzu, ka projekts lēnām nomirs, tāpat kā vairums LV web2.0 kloni. Sākuma furors tikai dēļ tā, ka projekts Boot pasparnē – bet “ne viss kas spīd ir zelts” 😉

  Atbildēt
 5. Atbalss: CivCiv.lv - twiterotāju agregators | Pods.lv

 6. Atbalss: LV twittop - Latvijas twitterotāju tops | Pods.lv

 7. sekoman pārstāvis

  Sekoman.lv nav līdzīgs twiterim, nekādā jomā!!! tas ka tādi cilvēki kam nav ko darīt un patīk apdirs* citu veikumu, no tā tauku mazāk nekļūs!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *