iPhone 3G būs pārdošanā no 26.septembra

Šodien Latvijas blogosfēru pāršalca ziņa par to, ka LMT beidzot piedāvās ilgi gaidīto iPhone 3G.

Latvijas Mobilais Telefons sadarbībā ar Telia Sonera un Apple no 26. septembra plkst. 10.00 uzsāks iPhone 3G tirdzniecību vairāk nekā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā.

LMT piedāvās trīs dažādus tarifu plānus.

iStyle 1 iStyle 2 iStyle 3
Bezmaksas sarunu minūtes 100 250 1000
Bezmaksas īsziņas 100 250 1000
Bezmaksas datu pārraide (MB) 100 250 neierobežota
Pirmā mēneša maksa* (Ls) 10,00 15,00 30,00
Fiksētā mēneša maksa* (Ls) 20,00 30,00 60,00
iPhone 8Gb cena (Ls) 106,00 50,00 1,00
iPhone 16Gb cena (Ls) 164,00 108,00 51,00

Nu ko, uz priekšu. Es vēl nedaudz pagaidīšu. 😉

31 thoughts on “iPhone 3G būs pārdošanā no 26.septembra

 1. Māris

  labāk ievērtē tarifus, kas ir pēc bezmaksas minutēm 🙂
  Salīdzināju iStyle1 ar Formula18, zvaniem uz citiem tīkliem.
  ~6 sant starpība.

  Visā visumā liekas, ka iphone pirkšana oficiāli un izmantošana oficiāli var pamatīgi izmaksāt.

  Atbildēt
 2. bush

  man patīk, kā latvijas blogosfēra šūmējas ap šito notikumu.

  dikti gribētos iphone. verķīša pēc, bet, nū, dāāārgi bikiņ.
  kaut gan nav, īstenībā. man patlaban rēķins ap 15 latiem mēnesī, takā jādabū vien 100 lati nopirkšanai.

  Atbildēt
 3. karuuzo

  Man der 🙂 Ar pārdesmit īszinām un ~1h sarunām mēnesī es šobrīd maksāju ~12Ls, varu atļauties mierīgi maksāt 20Ls 🙂

  m

  Atbildēt
 4. Jecis

  Gaidam kad pārējās kompānijas piemēram Bite liks galdā kaldā kārtis un piedāvās savu variāciju par ipoda iegādes un lietošanas piedāvājumiem.
  Tagad iespējams Skype varēs izvērsties mobīlajos.

  Atbildēt
 5. Armands

  htc touch diamon un touch diamond pro ir labas alternatīvas un bez liekām saistībām. vai arī var ciesties līdz Googles aparātam

  Atbildēt
 6. Arnolds

  Gaidīšu Androīdu. Nezkapēc nepamet sajūta, ka šitos ifon krapus, kuros viss ir noslēgts un aizliegts pēc tam pakaļ metīs.

  Atbildēt
 7. Edijs

  Man jau tā likās, ka LMT iegriezīs pamatīgu ciparu par neierobežoto trafiku. 🙂 Style 1 man minūšu dēļ galīgi neder, iekš Style 2 varētu vēl mēģināt tajās 250 minūtēs ierakstīties. Bet tikai mēģināt – jo gadās pa mēnesi arī 400 un 500 minūtes samērā mierīgi norunāt. Man ir Formula28 tagad, pa tiem 28 latiem es varu norunāt krietni vairāk kā 250 minūtes, nekā pa Style2 30 latiem. Īsziņas mani neinteresē. Savukārt 250 megus trafika sasniegt galīgi nav liela māksla, ja ņemas pa 3G. Style3 jau varbūt būtu ok, ja tik ne tā cena.. 60 Ls par to, ka man ir smuka rotaļlieta – nez nez. Varēja būt vēl kaut kas pa vidu, tjipa Style2.5, kur pa teiksim 45 latiem man būtu 500 minūtes un neierobežots (vai vismaz dāsni lielāks par 250MB) trafiks. Tad es nopietni padomātu, ar domu, ka 30 Ls aiziet pa sarunām un 15 Ls mēnesī kā līzings par pašu telefonu arī būtu pieņemami.

  Atbildēt
 8. normunds

  varētu vēl mēģināt tajās 250 minūtēs ierakstīties. Bet tikai mēģināt – jo gadās pa mēnesi arī 400 un 500 minūtes samērā mierīgi norunāt.

  Varētu padomāt, ka LMT kādam sitīs pa pieri ja viņš pārsniegs vai neizsmels haļavnijās minūtes.

  Atbildēt
 9. budzis

  “ka cena nav tik traka, jo es parasti arī ierakstos 100 sarunas minūtēs”

  Nu, nu… Es par 100 minutem maksaju 5 Ls. Ja gribetu un butu vajadziba, tad par ~16 Ls varetu plurkstet 700 minutes uz visiem tikliem. Ta ka iPhone ka telefons ir garam – panem pa 1 ls un par daudz zemaku cenu varesi plurkstet lidz galigam balss aizsmakumam 🙂

  Atbildēt
 10. Eco

  Un džeki. Jūs esat naivi. Paskatieties pasaules ciparus abonēšanai utt. Kāpēc jūs domājat, ka Latvijā jums tos telefonus na haļavu dāvinās ???

  Atbildēt
 11. normunds

  varētu vēl mēģināt tajās 250 minūtēs ierakstīties. Bet tikai mēģināt – jo gadās pa mēnesi arī 400 un 500 minūtes samērā mierīgi norunāt.

  varētu padomāt, ka LMT spiež mēnesī norunāt tieši 250 minūtes, pārtēriņš tiek smagi sodīts 😀

  Atbildēt
 12. ragnarok

  iPhone sux viena iemesla deelj -> masiivaas PR taisiishanas visaa pasaulee deelj. 1o reizi reklaamu par iPhone redzeeju pirms ~2 gadiem, kad tieshaam likaas, mobila ir kruts. smiekliigi.

  Atbildēt
 13. cece

  “…. Kamēr teju puse Latvijas ģībst un slapina biksēs aiz laimes par godu Apple izlaistajam izslavētākajam no mazcenas mobilajiem telefoniem IPhone 3G, … ”
  http://www.tvnet.lv/zinas/feletons/article.php?id=563526
  :))) precīzi pateikts par šo dīvainību

  Atbildēt
 14. Edijs

  budzis: 2008.09.25 @ 07:37:43 Edij, Nafig tev ta formula 28, ja ar brivais 14 var runat 700 minutes???
  Pret Tele2 man ir zināma alerģija jau no sākta gala. Visādi ir gājis ar viņiem. Nav patikusi ne attieksme pret mani kā klientu, ne sakaru kvalitāte. Varbūt kāds man tūlīt sāks stāstīt, ka tagad tā kvalitāte ir pamatīgi uzlabojusies un nebūt neatpaliek no LMT. Bet redz, gana bieži zvanot uz Tele2 tīklā esošu telefonu, es dzirdu lielākus traucējumus, nekā ir gadījies novērot LMT tīklā. Kādu laiku domāju, ka tā ir tikai sagadīšanās un vaina noveļama uz konkrētiem telefona aparātiem. Bet ne vella – cilvēks nomaina savu mobiļņiku jau otro reizi, bet sakari palikuši iepriekšējā kvalitātē. Kādu laiku atpakaļ nebija normāla pārklājuma – tagad it kā esot, bet ar to jau vien nepietiek, ka telefonā rāda vienu stabiņu un zona it teorētiski ir. Mēdz būt pa švaku.

  Par izmaksām – jā, brīžam domāju, ka varētu gana labi arī ar Formula18 iztikt, jo gadās, ka rēķins līdz tiem 28 latiem knapi knapi uzkāpj. Un būtībā pateicoties tam, ka pēdējās mēneša dienās tiek vairāk papļurkstēts, nekā reāli varbūt būtu nepieciešamība. Taču Formula18 (un arī Formula8) ir jāmaksā papildus tur kaut kas par mazcenas telefonu. Kaut kādis pāris lati točna bija.

  Jā, es piekrītu, ka ar Tele2 Brīvais 14 man būtu lētāk. Neapšaubāmi. Taču lielākai daļai cilvēku, ar kuriem es sazvanos, ir LMT. Un tad viņiem zvanot man būtu 10 santīmi jāmaksā. Jā, visnotaļ stulbi, ka uz citiem tīkliem sanāk tik dārgi, bet tā jau nav tik ļoti LMT vaina – citi jau iegriež palielus ienākošos tarifus un LMT tak neies segt starpību, lai tikai tarifs būtu klientam pieņemams. Teiksiet, ka 14 latu ietaupījumu ikmēnesi vajag tomēr būt egoistam un nedomāt par čomiem, kas zvana man? Nu nez, nez. Drīzāk pārslēgšos uz Formula18 – domāju, ka iekš aptuveni 400 minūtēm es varu mēģināt iekļauties un man tās Tele2 700 minūtes tāpat nesanāktu norunāt. Un pārmaksa 4 lati, kas baigo robu budžetā nerada.

  Atbildēt
 15. StarRider

  1) iPhone pat nav isti viedtelefons, bet gan iPods ar iebuvetam talruna, u.c. sakaru funkcijam. Bet ta gan ir ideologizeta nostadne.
  2) LMT ar savu cenu politiku IR privatajiem klientiem nedraudzigakais mobilaias operators LV, bet dizojas ar 60 miljonu pelnu. Adekvati?
  3) Ir operators Bite un ir vinu partnerattiecibas ar Vodafone. Salidzinot ar Vodafone, LMT un ari Tele2 faktiskie skandinavu ipasnieki ir izmeru un iespeju zina vienkarsi smiekligi.
  4) Vienigais mobilo sakaru operators LV, kas piedava balss pastu, ir Tele2. LMT so pakalpojumu piedavaja par neadekvati augstu cenu, pec tam pasudzejas, ka neviens nelieto, iesplava seja visiem, kas tomer lietoja un norubija. Sada un lidziga augstpratiga attieksme no viniem ir sagaidama it biezi.
  Kada velna pec lietot iPhone, ko piedava kaut kads lokals operators par neadekvati augstu lietosanas maksu, ja var rikoties pratigak un ieguldit savu naudu lietderigak?
  Pats lietoju Biti un CrackBerry.

  Atbildēt
 16. Taka

  StarRider: kā ex-LMT klients gribēju drusku pakoriģēt par balss pastu – bija arī bezmaksas variants. Tas nesūtija īsziņas, kad bija pienācis balss pats, bija pašam jāuzzvana un jāpārbauda. Nezinu, cik tad “maz” viņu lietoja, jo visi mani kolēģi to lietoja un cik esmu prasījis cilvēkiem – nu daudzi to lietoja. Acīmredzot vairums tikai bezmaksas variantu, tāpēc LMT bija “par maz” 🙂

  Atbildēt
 17. 8)

  Lai jūs neķer viltus cerības par Bite izdevīgumu. Vodafone ir viens no dārgākajiem sakaru operatoriem R-eiropā. Tas, kas cenas tiek nolaistas, lai iekarotu Latvijas tirgu nav nekas neparasts. Bet kad iekaros, tad tad maksāsiet 5x vairak, atcerieties manus vārdus.

  Atbildēt
 18. 8)

  LMT neko nevaig iekarot, jo viņiem jau ir sava klientu bāze un LMT sevi jau ir pierādījis (kaut vai tagad, Iphone), tapat kā Vodafone R-eiropa ir sava klientu baze. Kāpēc gan lai tu neuzticētos kādam kas sevi ir pieradījis vairakkartīgi?

  Atbildēt
 19. Atbalss: LMT pirmajā pārdeva 1047 iPhone 3G | Pods.lv

 20. Atbalss: LMT pirmajā dienā pārdeva 1047 iPhone 3G | Pods.lv

 21. Atbalss: iPhone Latvijas mobilo operatoru logo v2.0 | Pods.lv

 22. cako

  Cik zinu V.I.P klientiem ir izdevīgi 207 ls un ne kādu i style … saglabā savu pieslēgumu un maksā ,cik esi norunājis ….

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *