Latvijas Mobilais Telefons ir ticis pie jaunas mājaslapas

Latvijas Mobilais Telefons jeb LMT beidzot ir nomainījis savu mājaslapas dizainu, kā arī dzinēju. Par dizainu neko neteikšu. Nospiežam CTRL + un lietojam.

Man patīk tas, ka lapai ir meklētājiem draudzīgas un cilvēkiem saprotamas adreses. Vienīgi ideāli būtu, ja pie adrešu maiņas nebūtu aizmirsuši arī par vecajām adresēm.

Es zinu, ka lielākā daļa, kas to dara pirmo reizi, par to atcerēsies tikai tad, kad būs jau par vēlu, bet varbūt kādam noder.

Piemēram, lapa “Numura uzstādīšanas aizliegums”.

Vecā versija bija šāda www.lmt.lv/lv/?pageid=3005002012

Jaunā versija
http://lmt.lv/lat/abonentiem/pakalpojumi/zvanu_pakalpojumi/numura_uzradisanas_aizliegums

vai http://lmt.lv/lat/numura_uzradisanas_aizliegums

Sanāk, ka jaunajā versijā ir divas adreses – īsā adrese, kas aizmet uz pilno.

Meklētājā joprojām būs atrodamas vecās adreses un mēs nonāksim uz pirmo lapu. Par visu citu, spriediet paši.

40 thoughts on “Latvijas Mobilais Telefons ir ticis pie jaunas mājaslapas

 1. CooLynX Raksta autors

  Es arī lietoju, bet ir lapas kurās ir iekalts dizainā burtu lielums, kā rezultātā viss sabrūk. Sākot ar Firefox 3 katram domēnam paliek tas burtu lielums, kas tika uzlikts pēdējo lietošanas reizi. Attiecīgi tagad vairs nav būtiski likt minimum font size. Vienkārši CTRL+ un viss. Nākamreiz jau ieejot būs vajadzīgais.

  Atbildēt
 2. Sandis

  Tas bija gaidāms. Neviens neļautu viņiem tirgot JesusPhone 3G ar to atbaidošo 98. gada stila lapeli. Man, uz ātru aci, gan izskatās ka, gandrīz vai, tikai CSS nomainīts – struktūra pa lielam ir palikusi vecā. Briesmīgā.

  Atbildēt
 3. Anonymous Coward

  Manuprāt vienkāršī briesmīga.. Salkani oranža krāsa, nekas nav salikts kopā, viss ir šķībs un greizs, nesakrīt augstumi elementiem un izmēri atšķiras, nav streamlinots.

  Arī ar šo dizainu nevar laist klajā JesusPhone

  Atbildēt
 4. Anonymous Coward

  Vēl varētu piebilst, ka īsziņu sūtīšana ir liels solis atpakaļ. Nav vispār padomāts par usability, nemaz nerunājot par “WTF” dizainu šai fīčai. Ir cerība, ka ar šo dizainu gribēja paņemt skolas 1. dienu ļaujot kādam pirmklasniekam uzzīmēt lapas elementus…

  Atbildēt
 5. ithink.lv

  Tieši gribēju rakstīt, ka LMT māsas uzņēmumam Igaunijā (www.emt.lv) ir daudz smukāka lapa kā lmt vecā. Tagad var teikt, ka ir smukāka arī par LMT jauno lapu.
  Rītīgi amatierisks dizains, es šādu varētu uzzīmēt! 🙂
  Kas ir ar mūsu lielo uzņēmumu dizainiem. Tad Hanzanet, tagad LMT..

  Atbildēt
 6. kukumeku

  moska visi iziet uz vienkarshumu, ka sak – vienkarshi liidz stulbumam.
  nezinu, iespejams, ta pat ir labak – cik nu var lek un lekt augstak un krutak un taisit super aber kuuuliigaas lapas, nafig tas vajadzigs. rekur – viss vienkarshi.

  bet tomer, man ari liekas ka itka kautkas stulbs taja dizaina jau ir 🙁 zeel.

  Atbildēt
 7. axx

  nu un ko juus gribat no taas lapas? visu ko man vajadzeeja zinaat par lmt ljoti labi maaceeju atrast vecajaa..

  lmt prieksh manis ir mobiilais operaators nevis dizaina klubinjsh.. un no mobiilajiem operaatoriem manupraat vislabaakais..

  taakaa..

  Atbildēt
 8. Osiiic

  Ja vecā lapa izskatījās tāda, ka kāds puišelis ir uztaisījis savu pirmo lapu pirms 15 gadiem, tad tagad izskatās tā, it kā cits puišelis būtu uztaisījis savu pirmo mājas labu, bet šoreiz – tikai pirms 3 gadiem..

  Atbildēt
 9. Taustiņklabeklis

  Beidzot. Pat necerēju, ka tas kādreiz notiks. Viņi šo lapu taisīja kādus 2 gadus, ja mana info ir nekļūdīga.

  Nez kādēļ lapas veidotāji slēpjas un sevi nekādās atsaucēs nav iekļāvuši? 🙂

  Atbildēt
 10. putninsh

  Ko man kāds putniņš ir pačukstējis:

  @tautiņklabeklis – tāpēc, ka līgumā droši vien bija tāds punkts.

  @Coolynx – Saitēm nav 301, jo droši vien, ka bija plānots, bet beigās lapu pabeidza kāds cits, kurš par šādu lietu nezināja un tas arī droši vien nebija svarīgākais, jo spieda termiņi.

  @Sandis – struktūra droši vien palika vecā, jo tāda bija prasība no paša lmt. Pēc sešiem gadiem varēs mainīt arī struktūru.

  vēl laikam ir lietas, kuras bija plānotas, bet nepabeidzās/nepalaidās.

  Es nekautrētos dizaina kritiķu vietā un publicētu savu variantu. Nu tā teikt, lai nebūtu d***šana pa tukšo 😉

  Atbildēt
 11. Taustiņklabeklis

  Nē nu saprotams, ka tur bija problēmas un tamlīdzīgi. Tomēr labi, ka viņi par to domā un notiek kāda attīstība. Manuprāt tā taču ir laba iezīme, ka notiek kādas pārmaiņas mūsu WEB tirdziņā.

  Atbildēt
 12. Anonymous Coward

  @putninsh

  Klausies, tu tā kā mazs bērns uzvedies. Es esmu klients, es saku, ka nepatīk un man tā lapa nav jātaisa, bet jālieto un līdzarto varu brīvi izteikt savu viedokli. Kas tā pa attieksmi pret klientiem? “Nediskutēsim – parādi labāk, ja vari.”

  Kapēc man būtu jāizstrādā LMT vietā lapai dizains? Man par to kāds maksā? Neesmu vienīgais, kas tā saka, palasies apkārt atsauksmes.

  Re, ku tev, lai nebūtu tukša diršana, kā saki, pāris aktuāli punkti, ko, uzmetot aci, var redzēt:
  LMT uber dizains

  t.i. nemaz nerunājot par paša dizaina skaistumu/neglītumu

  Atbildēt
 13. suns

  Nu i ka briesmīgi? SMS netraucē aizsūtīt un arī šo to var atrast, ja baisi kas interesē 🙂 Kā grib, tā taisa… Par klientu tak neies domāt – tāpat maksās.

  Atbildēt
 14. ThA-B

  LMT vispaa i ciets akmens pret ko ne viens vien pazīstams dizaina kantoris zobus aplauzis. Es zinu tikai to ko viena tante teica, bet varbūt kāds var pastāstīt vairāk, kāpēc pēc 2gadu muļļāšanās rezultāts ir šāds.

  Atbildēt
 15. Taksis

  Nu ko var ņemties?
  Baigie estēti novākušies. 🙂

  Man personīgi lapa patīk.
  Mani nekrata, ka atstarpes starp izvēlnēm nav vienādas
  Nedaudz traucē baltais fons, bet visā visumā ok.

  Atbildēt
 16. Māris

  Domāju ka šis ir galīgi garām, par iepriekšējo gan neko sliktu nevaru pateikt. Šo jauno nokrāsot zaļos toņos un derētu o-kartes mājas lapai, bet ne LMT galvenajai lapai.

  Atbildēt
 17. Zigmārs

  Man šis dizains ļoti patīk, tieši tā praktiskuma dēļ – uz baltas lapas var jebko uzzīmēt! Es pats pirms dažiem gadiem Guntai no LMT ierosināju mainīt iepriekšējo lapu, jo tā nebija ilgi mainīta! Tajā pat laikā tas oranžais ar melno galīgi bija apnicies – bija tāds padrūms un stipri ierobežoja uzņēmuma reklāmas aktivitāšu plānošanu mājaslapā! Tagad šeit es redzu ļoti lielu potenciālu dažādām akcijām! Reiz bija laiks, kad es pats sekmīgi ģenerēju idejas šajā jomā un pats interesantākais, ka tās tika arī īstenotas!

  Lēmējiem nav laika aizdomāties par tādu “sīkumu” kā mājaslapas saturs!:)

  Atbildēt
 18. Emlz

  bļin nu kāpēc? Iepriekšējā lapa bija novecojusi un bija lieliska iespēja uztaisīt kautko labu. Tas protams nav noticis. salīdzinājumam – tas pats emt.ee vai orange.co.uk. LMT lapas dizains vairāk būtu piemērots protālam cālis.lv – absolūts vienota, ieturēta stila trūkums, bērnišķīgie fonti un emboss burbuļefekti, neproporcionāli lielās bultas pie izvēlnes… Nāk prātā žurnāls SĪRUPS. Diezgan traģiski priekš Latvijas pelnošākā uzņēmuma.

  Atbildēt
 19. Atbalss: LMT koriģē savas mājas lapas dizainu | Zuzīgs emuārs

 20. Atbalss: Valsts policijas jaunā mājaslapa | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *