SEB banka piedāvā Tava Stila karti

Šodien SEB banka ir pamodusies un saviem klientiem piedāvā Tava Stila karti.

Sākot ar šā gada 20. augustu SEB banka saviem klientiem sāk piedāvāt jaunu maksājumu karšu produktu – Tava Stila karti.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: ”Ir gandarījums, ka SEB banka Latvijā saviem klientiem uzsāk piedāvāt produktu, kas ļauj izcelt katra mūsu klienta individualitāti. SEB grupai uzsākot piedāvāt individuālā dizaina kartes Baltijā, bija iespēja parādīt cilvēkiem, ka maksājumu karte šodien nav tikai plastikāta plāksnīte, tā ir iespēja mūsdienu pasaulē atšķirties no citiem, vienmēr nēsāt līdzi makā savas labākās atmiņas, karte var būt kā cilvēka zīmols.”

Atgādināšu, ka pirms gada Hansabanka saviem klientiem sāka piedāvāt iespēju veidot dizainu savām kredītkartēm. Bet turpinājumā pats interesantākais. Pievērs uzmanību kolāžai, ko es atļāvos izveidot nedaudz augstāk.

Vienkārši sistēma, kas nodrošina šo funkcionalitāti abām bankām ir viena un tā pati. Ir izmainīts tikai vizuālais noformējums.

Te ir Hansabankas kartēm un SEB bankas kartēm.

Viss jau ir labi, ka izmanto unificētus risinājumus, vienkārši SEB bankai bija vajadzīgs gads, lai ieviestu šo pakalpojumu. Tagad nav brīnums, ka viņu jaunā interneta versija top tik ilgi. 😉

Vēl šo pašu platformu izmanto leišu Ukio Bankas.

18 thoughts on “SEB banka piedāvā Tava Stila karti

 1. versatile

  Viss jau kruta, bet nevajag pargudri runat par lietam, par kuram maz zini.
  Pirms gada HB par labu $ ieguva tiesibas ieviest sev sho sistemu ko izstradajis metasite (leishu kantoris). Gribetaju netruka, tici man, pat bankas, par kuram ikdiena maz dzirdam.
  nezinu liguma noteikumus, bet gan jau bija ta, ka kadu laiku nevienam citam to piedavat nedriksteja.
  btw. estinji sev jauno hanzanet ieviesa jau pasen. kapec tad nebljaujam uz musejiem?

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  versatile, tad vēl jo vairāk priecājos par to, ka Hansabanka izgrūda labu $ par šo iespēju un pārējie palika ar chupa-chupsiem. 😀

  Atbildēt
 3. ZBH

  “Izveidojiet Tava” – klientam savai personiigajai kartei taisiit baraa ar [gimen | liidzpudelistiem], vai? a to uzrunaa reizee dsk un vsk.

  Atbildēt
 4. Glupais

  Konkrētās kartes taisa leiši, Hanzabanka un tagad arī SEB tikai pērk no viņiem pakalpojumu projektā, kurš atrodas pie pakalpojuma sniedzēja, tāpēc tāda līdzība starp abiem interfeisiem, jeb pareizāk sakot, starp vienu un to pašu interfeisu citā mētelītī.

  Atbildēt
 5. Andreass

  Lūdzu info par leišiem!!!

  strādāju ar bankām saistītā sfērā un es līdz manīm ir info, ka to dara būsu paši First data(bijušais Bankserviss) ar lietuvu nekādas saistības. Bankas tak bankomātus neuzstāda un kartes nedrukā, to dara citi kantori un līderis latvijā ir First Data, tad tad arī šo visu ir radījis un vada.
  Par līgumu, kas citiem aizliegtu gan neko nezinu.

  Atbildēt
 6. Draugs

  Nesaprotu kas tur tāds, ja vairākas bankas izmanto vienas firmas pakalpojumus? Protams to saukli jau varēja savādāku uztaisīt, bet nu savādāk te nav ko piepisties galu galā.

  Atbildēt
 7. ThA-B

  NU pagāšgad daudzi plēsās par šito iespēju. Nezinu kā HB pārtrumpoja Parexi un SEB, bet nu exkluzivitāti ieguva. Vismaz HB paši stāstīja, ka viņiem vieniem šī laime. Bet nu protams – laiks iet uz priekšu – Elkors importē Verbatim, Bensons zaudē hondu un pastāvēs kas mainīsies.
  Tā ka jautājums ir nevis par “pamošanos” bet par kaut ko citu. nezinu ko. Jānoskatās vēlreiz Zeitgeist

  Atbildēt
 8. Nesaprasha

  O tempore! O mores!

  Gadus 7 atpakaļ katru jaunu kartes dizainu bankām vajadzēja sūtīt uz VISA International vai Europay apstiprināšanai….

  Tagad liec kaur pliku pakaļu uz savas VISA kartes … 😀

  P.S. Lielās bankas taisa (embosē) jau nu gan pašas savas norēķinu kartes…

  Atbildēt
 9. aigars

  paeksperimentejot ar linkiem var tikt uz Igaunu hanzenes lapu, kur var redzet , ka atskiriba no latvijas, dizainu var ari mainit visa electron un visa chip kartem. 😀 Latvijas hanzene nerule!!! es tak gribu savai elektron ari dizainu mainit :))

  Atbildēt
 10. kintu

  Varbūt tāpēc, ka Hansabanka vienkārši grib pārtraukt Visa electron kartes. Jaunajā cenrādī no 1. septembra šīm kartēm komisijas maksa par izņemšanu bankas automātā būs 50 santīmu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *