Hansabanka piedāvā veidot savu kredītkartes dizainu

Beidzot arī pie mums ir paādījusies iespēja izveidot savu kredītkartes dizainu. Šo lielisko pakalpojumu “Mana dizaina karte” sāka piedāvāt Hansabanka.

Tātad, process apmēram tāds- ejam uz First data, uploadojam kartes dizainu un gaidam apstiprinājumu. Ja kartes dizains tiks apstiprināts (ņemot vērā karšu izgatavošanas noteikumus), tad karšu dizainam tiks piešķirts ID numurs (un atsūtīts uz e-pastu). Savukārt pēc tam jau var doties uz hanzanet un pasūtīt šo karti pēc saņemtā ID numura (tiesa gan, šī hanzanet daļa sāks darboties no rītdienas). Tālāk jau karti varēs saņemt savā filiālē.

Tiesa gan Onkulis raksta, ka noteikumi esot ļoti skarbi.

Izlasām noteikumus un saprotam, ka uz kartes vairs nevar uzlikt gandrīz neko. Patiešām iesaku tos palasīt, jo sekojot vadlīnijām, nav gandrīz nekā tāda, kas spētu izkļūt cauri bargo noteikumu filtram.

Man šķiet, ka arī piedāvātās bildes ir jaukas. Kas var būt labāks par šādu bildi.

Deneg net

Gana dziļdomīga. Uz kartes naudas ta nav. 😉

17 thoughts on “Hansabanka piedāvā veidot savu kredītkartes dizainu

 1. axx

  man jau labu laiku ir gan paritaates, gan multibankas kartes ar savaam bildeem :p

  taakaa hansene ar savu jaunumu ie***kaa paljubomu.

  Atbildēt
 2. elfz

  Kaut arī piedāvājums lielisks, noteikumos izbrīna punkts par to, ka aizliegts “Jebkura veida ar autortiesībām aizsargāts materiāls”. Manis veidota fotogrāfijas un attēlus damn well aizsargā autortiesību likums, jo tās ir manas fotogrāfijas, pat ja tur ir tikai nevainīgas krāsainas puķītes — ko nu?

  Atbildēt
 3. axx

  http://www.paritate.lv/lv/private/cards/visa-photo/

  starp citu taa vairs nav paritaate bet k.kaads PrivatBank :p

  Multenei tur rakstiits ka tipa itkaa tikai savu foto, bet man uz taam karteem nav sava purna, vnk uz daarga dzipa panelja chomi bija sametushi ljoti daudz kaaposta 500eur un 500ls kupiiraas + pushkas un k.kaadas 50 dazhaadas maksaajumu kartes, un to kompoziiciju smuki nobildeeja taa bilde ir vismaz 4 cilveekiem uz maksaajumu karteem. Lietuvaa arii SEB Vilnus bankai ir taads pakalpojums..

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  16.augustā viņi mainīja nosaukumu
  http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=e74aa6ad-0269-4d72-aeaf-36610126f7bc

  Atbildēt
 5. Boldrix

  Kur ir cenas Hanzenes kartei? Man citādi besī, ka vienmēr viņi pa maniem kontiem darbojas kā pa savu kabatu jo es kādreiz esu kaut kur kaut ko parakstījis.

  Atbildēt
 6. Atbalss: SEB banka piedāvā Tava Stila karti | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *