Tuvojas NIC.lv domēnu vārdu pārvaldīšanas sistēma

Māris pameta informāciju, ka NIC.lv drīzumā jau sola palaist domēnu vārdu pārvaldīšanas sistēmu, kas atvieglotu darbu ar domēnu administrēšanu. Par šīs sistēmas izveidi pirmo reizi tika rakstīts gada sākumā, kad tika samazinātas cenas domēnu vārdiem.

…NIC.lv ne tikai atvainojās, bet arī pačukstēja, ka drīzumā būs pieejama klientu tiešsaistes sistēma, kas ļaus mums pašiem veikt izmaiņas mūsu domēnu NS ierakstos…

Pēc manas izpratnes drīz varētu būt kaut kur uz rudeni, kad visi būs atpakaļ no atvaļinājumiem.

Vēl bez šīs sistēmas gribētos arī kādu pēdējo atjauninājumu lapu, kurā varētu redzēt, kas un kad ir mainījies. Varbūt, ka kāds no esošās sistēmas var uztaisīt kaut ko tādu?

9 thoughts on “Tuvojas NIC.lv domēnu vārdu pārvaldīšanas sistēma

 1. kas

  Man atmiņa nav tā labākā, bet sarunās ar dns-reg tā sistēma tiek solīta jau vismaz 2-3 gadus, cik atceros no brīža, kad uztaisīja to pamatoto ažiotāžu ar domēna informācijas maiņu nosūtīt epastu, bez apstiprinājuma….
  Tā, kā es gan neņemtu šos solījumus par pilnu. Šādas sistēmas ārzemēs ir pārdošanā, jo .com un citiem domēniem ir cik?, vismaz tūkstoši ar reģistrētājiem, kur visur var pārvaldīt domēnu info un citas lietas pieslēdzoties savam kontam… kāpēc nic.lv viņu taisa gadiem un vai vispār taisa, man nav saprotams.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Jā, runāt runāja jau diezgan sen, bet gada sākumā minēja šos maģiskos vārdiņus “tuvākajā laikā”. Tuvākais laiks tuvojas. 😉

  Atbildēt
 3. jurisv

  NIC ar Euro Data sadarbībā arī šobrīd apjautā ko tauta domā par domēnu reģistrācijas brīvlaišanu – lai nebūtu murgi ar mistiskām reģistrētām preču zīmēm un utt..
  Varbūt pat sākuši domāt par lietotājiem 🙂

  Atbildēt
 4. Taustiņklabeklis

  Laba ziņa. Paldies par info.

  Tiesa, es arī atminos šos solījumus jau labu laiku. Bet tomēr domāsim pozitīvi – kas lēni nāk, labi nāk!

  Atbildēt
 5. Atbalss: NIC.lv palaidis jauno pašapkalpošanās sistēmu | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *