Krievijas hakeri piesaka kiberkaru Baltijas valstīm

Aptuveni pirms gada ap šo pašu laiku mūsu E-lietu ministre lielijās, ka Latvijas valsts iestādes ir gatavas hakeru uzbrukumiem. Šodien lasu, ka kaut kāds (man) nezināms portāls Smena.ru informē par to, ka Krievijas hakeri ir pieteikuši kiberkaru visām Baltijas valstīm, kā arī Ukrainai par necieņu pret Sarkano armiju un vēstures sagrozīšanu.

Компьютерные хулиганы решили объединить свои усилия для массированной атаки на сайты административных и государственных структур Литвы, Латвии и Эстонии. По их мнению, именно в этих странах к русским относятся хуже всего, а красная звезда, серп и молот, под которыми наши предки громили фашистов (благодаря им, кстати, «коренные граждане» вышеупомянутых стран сегодня имеют возможность кичиться своей независимостью и вообще существовать), – под строжайшим запретом.

Ja kaut kas tāds arī notiks, tad to būs grūti nepamanīt, jo hakeri sola nevis vienkārši noslogot interneta pieslēgumu uz serveriem, bet gan izmainīt pašu valsts mājaslapu saturu.

После планируемой атаки ресурсы, на которые она будет произведена, полностью изменят свой облик. Вместо прежней информации посетители будут видеть большие красные звезды, фотографии советских воинов, освобождавших Ригу, Таллин и Вильнюс от фашистов, а также призывы не забывать о прошлом.

Iekš mixnews.lv var dzirdēt arī komentāru no kāda speciālista: Александр Буко: угроза хакеров — это не шутка (mp3).

Diemžēl neko vairāk arī neizdevās uzrakt. Šobrīd tas viss izskatās pēc tāda “fufeļa”, bet nu laiks rādīs.

22 thoughts on “Krievijas hakeri piesaka kiberkaru Baltijas valstīm

 1. ghmm

  veljovairaak – kaads tam ir pamatojums! kaada veestures sagroziishana? lai vinji pasaka par ko konkreeti ir ruuna, kas tieshi ir sagroziits. Jebkuraa gadiijumaa ja kaut kas notiks ar taadu lozungu tas buust tikai un vieniigi tukshpauru un neizgliitotu cilveeku pretlikumigs uzbrukums. Ja vinjiem ir taada probleema tad to noteikti risina savadaak.

  Atbildēt
 2. Dreef

  Izskatās džeki mūsu filmu noskatījušies un tagad domā, ka ASV profesori, Anglijas profesori un citi tamlīdzīgi vēsturnieki ir sagrozījuši faktus par sarkano armiju ;-).

  Atbildēt
 3. Dreef

  O, skatos db.lv ir tieši tāds pats viedoklis, ka filma vainīga ;-). Labi, ka tur par Latviju tā minimāli – vairāk jau par Ukrainu un pašu Padomju Savienību ;-).

  Atbildēt
 4. Sarky

  Viņi noskatījušies *citu* (citas) filmas un *tā tur* “vēsturnieka” blogu palasījuši.
  *To* filmu viņiem neredzēt, kā savas ausis.
  Vismaz, kamēr pašreizējais internacistiskais režīms tur pie varas.

  (pēc analoģijas – (vācu) nacionālsociālisti = nacisti; (krievu) internacionālie sociālisti = internacisti. Filmas iespaidā man radās tāds termins 😉 )

  Недобитые интернацисти 🙂

  Lai ņemas. 🙂 Izturēs, norūdīsies mūsējie. Pēc tam būs ‘po’

  Atbildēt
 5. Arnolds..

  Scenārijs tāds – visi krievi pieregojas draugos, tad nopērk albumus un saliek sarkanas bildes ar “S dņom pobedi” (Ar pobedas dienu). Draugiem.lv nokarās un saturs arī izmainīts – visur neļķes.

  Atbildēt
 6. Zveers

  Kāds vēl rok par šito? pagaidām izskatās, ka Smena nopublicēja => visi pārpublicēja => nezināmais resurss Smena nu ir zināms un visi iemet tur aci 😀

  Atbildēt
 7. Dreef

  Krieviem filmu obligāti nav jāskatās, jo īss apraksts ir izlasāms pašā web lapā: http://www.sovietstory.com/about-the-film/
  Iespējams tādēļ arī sašutums, jo noskatoties filmu visu var saprast, bet no tāda īsa teksta daudz ko var pārprast ;-).

  Atbildēt
 8. BlackHalt

  Ha, un es zinu kuras lapas lidos pirmās, piemēram, šādas tādas VITA lapas. uc.
  Svarīgākais — latviesi nebūs vainīgi. Kangari klusēs! jeh! 🙂

  Atbildēt
 9. Atbalss: Krievijas hakeri uzdarbojas Lietuvā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *