Visidarbi.lv – darba sludinājumu meklētājs

Šodien jūtos nedaudz atgājis no braucieniem uz Gruziju un Zviedriju, kā arī lielākā daļa no darbu kaudzes ir padarīta. Ar mierīgu sirdi pārskrēju pāri blogu ierakstiem. Pie krizdabz blogā izlasīju, ka saules gaismu ir ieraudzījis jauns meklētājs. Ja mana atmiņa neviļ, tad tas ir pirmais darba sludinājumu meklētājs – Visidarbi.lv.

Visidarbi

Pirmajā brīdī jutos apjucis, jo manā priekšā parādījās tukša lapa ar diviem ievades laukiem. Patiesībā uz sitienu pat nezināju, ko tagad darīt. Man kā slinkam cilvēkam, labāk gribētos redzēt kādu gatavu sarakstu vai arī iepriekšējos meklējumus. Tāpat arī šajos ievadlaukos ļoti prasījās pēc AJAXiskā automātiskā padomdevēja, kas iedos sarakstiņu ar turpinājumu manam iesāktajam vārdam. Jebkurā gadījumā, lai tas projekts nenomirtu un attīstītos trafika ziņā kaut vai pateicoties Googlei, tur ir nepieciešams iebarot meklētājiem rezultātu lapas. Pretējā gadījumā viņiem būs grūti uzaudzēt auditoriju.

7 thoughts on “Visidarbi.lv – darba sludinājumu meklētājs

 1. Argh

  Kaut ka nerulē.. ievadīju PHP un atgrieza tikai cv.lv

  Savukārt ievadīju gūglē – http://www.google.lv/search?q=php+vakance+site%3Alv

  Visu smuki parāda 🙂

  Atbildēt
 2. Gints

  Kaut kaa ierullee, .. ievadiiju PHP un atgrieza daudz sludinaajumus! 🙂

  Normaals projekts, prieks, ka beidzot viss ir vienuviet un nav vairs jaaslapstaas pa dazhaadaam darba slud lapaam. Eerta un vienkaarsha lietoshana.

  Atbildēt
 3. Raimonds

  Vajadzīgs matemātikas un informātikas privātskolotājs, kurš ir apveltīts ar spējām, kas spētu iemācīt 12.klases vielu un sagatavotu 12.klases skolnieku eksāmeniem. Nodarbības nepieciešamas vismaz 2 reizes nedēļā pa divām 60 minūšu stundām. (4Ls par vienu 60 min stundu).
  Lūdzu zvanīt uz šo numuru: 26190295

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *