BarCamp Caucasus 2008: īsumā

Man šķiet, ka pasākums bija izdevies. Režīms bija skarbs un dienas grafiks pilns ar dažādiem notikumiem. Reizēs, kad bija brīvs brīdis, nebija pie rokas interneta. BarCamp norises vietā internets brīžiem bija, bet brīžiem arī nebija, lai gan šķiet, ka vairāk nebija nekā bija.

Tomēr bija cilvēki, kas pamanījās kaut ko iemest arī webā. No tā, ko es zinu, tad mk no Armēnijas sameta dažas pirmās dienas bildes.

Tā kā es pēc pāris stundām lidoju uz Stokholmu, tad nav īpaši daudz laika, lai izplūstu tekstos. Galu galā, no vakardienas līdz šodienai nonstopā norullējām līdz pat 3 rītā, pēc tam ievēlāmies lidmašīnā un dabūju nosnausties pāris stundas. Pēc tam ar sāpošu kaklu un nosēdētu pakaļu, stīvām kājām devos mājup.

Bildes var sagaidīt no Atoma, Valtera, simpātiskās krievu meitenes Kristinas, kas dzīvo Kirgizstānā un solīja salikt bildes webā, kā arī viņa būs viena no nākamā BarCamp Asia rīkotājām, varbūt vēl Maksims kaut ko ieliks.

Sausais atlikums.

Ja es samainīju 245$, kuri sākotnēji bija paredzēti katram gadījumam, ja nu tur nestrādā bankomāti vai nepieņem manu karti, tad gala rezultātā sanāca tā, ka tos visus samainīju uz Gruzijas lariem (aptuvenie rēķini – 1 lats = 3 lari) un beigās arī veiksmīgi notriecu. Ēdām restorānos un vidēji katrā atliku kaut kur no 15-30 lariem, braukājām ar takšiem, kuriem noklusētais tarifs, ja neuzmācās ar stulbiem jautājumiem no sērijas – cik jāmaksā, tad var izšmaukt cauri ar 5 lariem. Vietējie noteikti maksāja mazāk, bet, ja uzdod liekus jautājumus, tad nāksies šķirties no 8+ lariem. Uz lidostu gan sanāca atpogāt 50 larus par divām mašīnām, jo nevienam vairs vietējās naudas nebija palikušas.

Par viesnīcu beigās bija jāmaksā 100$ no sejas, sākotnēji bija plānots 150$ par trim naktīm, bet tā kā mēs agri ievēlāmies (pēc 3jiem naktī) un agri izrakstījāmies, tad sarunājām atlaidi. 🙂

Man stāstīja, ka alkohols pie viņiem ir lēts. Es teiktu, ka lētāk nekā pie mums ir, bet nekāds baigais curkurs jau nav, teiksim Bacardi Lemon 1L tilpums maksā 45 lari. Vietējais vīns ap 15lari. Tas gan bija zolīdā veikalā.

Sanāk, ka par 3 dienu izklaidi es veiksmīgi notrallināju 145$.

8 thoughts on “BarCamp Caucasus 2008: īsumā

 1. Dreef

  Šis gan izskatās interesanti:
  http://s81.photobucket.com/albums/j230/mkdotam/0806tbiliso/?action=view&current=DSC_6733.jpg
  redzams mūsu ceļotājs un pat firma kur kādreiz strādājis ;-).

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  OSCE Gruzijā bija viens no sponsoriem. Šis fotogrāfs uz to brīvi vēl mani nepazina – bildēja visu pēc kārtas.

  Atbildēt
 3. nez

  Kautkā neiet kopā:

  1 lats = 3 lari

  alkohols pie viņiem ir lēts.

  Bacardi Lemon 1L tilpums maksā 45 lari

  Tad sanāk, ka tas lētais alkohols maksā 15 ls ?

  Atbildēt
 4. Atbalss: Krievija grib karu Gruzijā | Pods.lv

 5. Atbalss: Barcampietis par karu Gruzijā | Pods.lv

 6. Atbalss: Bezvadu neredzamā pele | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *