Rudenī būs LTV Ziņu dienesta portāls

Marta beigās parādījās informācija, ka šī gada rudenī tiks palaists Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta portāls.

Bet gada beigās „Panorāma” pakāpeniski ieies interneta vidē, jo uzsākts darbs pie Ziņu dienesta portāla izveides. Šie cilvēki to ir pelnījuši, un mums ir prieks to viņiem dāvāt „Panorāmas” dzimšanas dienā. Ziņu dienestam jābūt pirmajam, labākajam un brīvākajam! Piecdesmit – tas patiesi ir tikai sākums.”

Vakar LETA rakstīja ka LTV sāk jau plānot jauno portālu.

Šobrīd ir izveidotas divas “prāta vētras” grupas, kuras strādā pie idejas par jaunā portāla izveidošanu, kur 24 stundas diennaktī ikvienam būtu pieejamas operatīvas ziņas, kā arī citu audiovizuālo darbu arhīvs.

Pēc Kota vārdiem, jaunais Ziņu dienesta portāls ir projekts, kas attīstīsies divus līdz trīs gadus.

LTV ģenerāldirektors apgalvoja, ka šobrīd vēl nav apzināta summa, kāda būs nepieciešama šī portāla izveidošanai.

Iespējams, ka tikai man tā šķiet, bet pēdējā laikā šie jaunie portāli sāk atgādināt liela burbuļa pūšanu.

Protams, tas ir normāls process un šī slimība ir jāizslimo. It īpaši tagad, kad Latvijā ir modē blogi un katram ir jātaisa savs portāls. Gluži kā pirms kāda laika parādījās internets, tad visiem gribējās savas mājaslapas. Tagad katram vajag savu portālu kurā būs arī blogi. Tas nekas, ka tie ir tā saucamie pseido-blogi, bet ir.
Vienīgi pirmajā gadījumā varēja aprobežoties ar salīdzinoši mazām summām, ja apetīte nebija pārāk liela, tad par portālu jau nāksies atpogāt pa nopietnam.

Vairumā gadījumu cilvēkiem nav ne mazākās nojausmas cik nopietnus projektus viņi taisās uzsākt. Labākajā gadījumā pēc gada parādīsies saprašana par to cik lielās auzās ir nokļuvuši un cik daudz naudas “investējuši”.

No otras puses tas ir labi, jo daudziem jauniem cilvēkiem būs iespēja izpausties un pamēģināt savus spēkus šajā jomā. 😉 Varbūt beigās no desmit jaunajiem portāliem arī viens izdzīvos un būs kāds labums arī lietotājiem.

5 thoughts on “Rudenī būs LTV Ziņu dienesta portāls

 1. bush

  bet, ja būs ltv audiovizuālie materiāli onlainā, tad tas būs ļoti labi. manuprāt kaut vai šī dēļ vajag tādu portālu. un beigu galā, var taču tur salikt reklāmas un piepelnīties.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Jā, protams, lietotājs no tā tikai iegūs. Mani vairāk interesēja problēma no viņu kā uzturētāju puses, jo, ja pēc tiem diviem – trijiem gadiem, ko ir ieplānojuši šo portālu attīstīt, sapratīs, ka tas nes tikai zaudējumus, tad visas labās fīčas, ko viņi piedāvās, ar laiku nāksies piegriezt.

  Vai arī būs tā kā šobrīd, kad ir sadarbība ar Apollo un visi klipiņi ir par maksu. Tas modelis Latvijā nekad nav strādājis un arī nākotnē visticamāk, ka nebūs spējīgs strādāt. Rezultātā to bodīti ar laiku pievērs, ja kāds sekos līdzi naudai. 😉

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  z, šeit mūsu viedokļi krasi atšķirās. Iespējams, ka tu zini kaut ko vairāk nekā es? 😉

  Varbūt vari pastāstīt par to sīkāk?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *