Interneta lietošanas statistika par 10 gadiem

Šodien saņēmu elektronisko versiju TNS Latvija izdevumam Latvijas Mediju Pētījumu Gadagrāmata 2007. Atļāvos izkopēt statistiku par interneta lietošanu laika periodā no 1997 līdz 2007.gadam. Līdzīga statistika ir atrodama arī iekš Internet World Stats.

Latvijas interneta statistika

Ja pieņem, ka mēs savā attīstībā no igauņiem atpaliekam par gadu, tad varam cerēt, ka šogad interneta auditorija izaugs līdz 57%. Tas būtu tik daudz cik Igaunijai bija 2007.gadā.

12 thoughts on “Interneta lietošanas statistika par 10 gadiem

 1. Haha

  Viss ar krāsām ir ok 😀

  Tas tak skaidrs, ka internets paliek populārāks un uzņēmumiem vairāk jādomā par mājas lapu izstrādi un par to kā piesaistīt cilvēkus..

  Atbildēt
 2. Es

  šī statistika ir sviests! Tas tāpat ka veidot rādiostacijā mūzikas topus par kuriem neviens nebalso un neklausās. Šīs līnijas nav objektīvs skata punkts… rūnājiet ko gribat puikas, bet .. nekā 🙁

  Atbildēt
 3. noisex

  ne1a aptauja neatspoguljo realos datus ;). Ja runajam par shiem konkretajiem datiem, tad ja ir njemta informacija no ISP, pret latvijas majsaimniecibu skaitu kopumaa, tad ir daudz maz objektiva…protams nenoliedzami, ka shi tendence tada ir un nevar noliegt, ka internetizacija iet uz augshu…ka nekaa LTC ari ir izvirzijas 2008. g. merkjos veljoprojam par internetizacijas gadu.

  Atbildēt
 4. MZM

  Pirms desmit gadiem Igaunijā internetā tika veika aptauja par to vai lieto internetu. 100% respondentu atbildēja, ka jā. Igauņus mums tik drīz nepanākt…

  Atbildēt
 5. Rebecca

  Nav ko filozofēt, skatamies avotos, piem., Eurostat-ā, kam info piegādā gan Latvijas Centrālā statistikas pārvalde, gan citu valstu autorizētie statistikas vācēji
  (http://epp.eurostat.ec.europa.eu/tgm/table.do?tab=table&init=1&plugin=0&language=en&pcode=ecb12560) un redzam, ka Latvija 2004. gadā regulāro i-net lietotāju skaits bija 27%, 2007.gadā 52%. Ņemot vērā, ka līdz 2008. gada jūlijam tiks pabeigts platjoslas ieviešanas projekts, kura rezultātā 95% no Latvijas teritorijā būs pieejama platjosla (saskaņā ar info no SM mājaslapas) , ir pamats domāt, ka šis apstāklis ievērojami veicinās arī interneta lietotāju skaita pieaugumu un igauņu 7% pārsvars nav tik liels, lai nevarētu viņus panākt vai pat apsteigt.

  Atbildēt
 6. Atbalss: Interneta reklāmas tirgus par 2008.gada pirmo pusgadu | Pods.lv

 7. Atbalss: Mail.lv atsācis darbu jaunā veidolā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *