Odnoklassniki.ru iekaro kaimiņu valstis

Krievijas populārākais sociālais tīkls Odnoklassniki.ru pagājušajā gadā, pēc pēdējā darījuma, tika novērtēts 180 miljonu dolāru vērtībā.

29-го декабря 2007. Производится допэмиссия. Акций уже 2000 штук.
6-го декабря 112 акций “Одноклассников” оцениваются в $89158,35 каждая. Капитализация социальной сети составляет почти 180 миллионов долларов. С учетом того, что по собственным планам они собираются заработать в 2008-м году 6 млн. долларов, компанию оценили в 30 годовых оборотов.

Redzēs kā viņu vērtība pieaugs šogad, kad viņi sāk iekarot kaimiņu tirgus.

Крупнейшая в России социальная сеть “Одноклассники.ру” начала экспансию в СНГ. ООО “Одноклассники” зарегистрировало домены odnoklassniki.ua и odnoklassniki.kz и в этом году намерено открыть представительства на Украине и в Казахстане. Эксперты считают, что посещать локальные сайты будет до 80% украинской и казахской интернет-аудитории. Однако доходы от размещения рекламы на Украине и в Казахстане не превысят 2-3% от общей выручки “Одноклассников”, полагают эксперты.

Interesanti ir tas, ka Krievijā populārāks ir kļuvis Odnoklasniki.ru, kas pēc būtības ir salīdzināms ar klase.lv projektu, nevis ar Latvijas fenomenu – Draugiem.lv. Tas gan neatturēja MySpace ienākt Krievijas tirgū, kur jau tā ir sīva konkurence.

10 thoughts on “Odnoklassniki.ru iekaro kaimiņu valstis

 1. CooLynX Raksta autors

  Krizdabz blogā bija apkopoti dati. http://krizdabz.lv/2008/03/09/popularakie-socialie-tikli-pasaule-un-latvija/

  Atbildēt
 2. raimis

  odnoklasniki ir krievijas drošības dienestu portāls kurš savāc visu informāciju par iedzīvotājiem,principā visu informāciju par sevi pieraksta paši tā dēvētie odnoklasniki. ieskaties: http://raimis.moy.su

  Atbildēt
 3. Muulis

  klase.lv interesi par sevi varēja noturēt tikai dažus mēnešus. īstenībā man ir sajūta, ka paši saita īpašnieki to vienkārši neuzturēja, nepapildināja funkcionalitāti

  Atbildēt
 4. Atbalss: Seks odnoklassniki jeb spama sociālie tīkli | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *