Odnoklassniki.ru iekaro kaimiņu valstis

Krievijas populārākais sociālais tīkls Odnoklassniki.ru pagājušajā gadā, pēc pēdējā darījuma, tika novērtēts 180 miljonu dolāru vērtībā.

29-го декабря 2007. Производится допэмиссия. Акций уже 2000 штук.
6-го декабря 112 акций “Одноклассников” оцениваются в $89158,35 каждая. Капитализация социальной сети составляет почти 180 миллионов долларов. С учетом того, что по собственным планам они собираются заработать в 2008-м году 6 млн. долларов, компанию оценили в 30 годовых оборотов.

Redzēs kā viņu vērtība pieaugs šogad, kad viņi sāk iekarot kaimiņu tirgus.

Крупнейшая в России социальная сеть “Одноклассники.ру” начала экспансию в СНГ. ООО “Одноклассники” зарегистрировало домены odnoklassniki.ua и odnoklassniki.kz и в этом году намерено открыть представительства на Украине и в Казахстане. Эксперты считают, что посещать локальные сайты будет до 80% украинской и казахской интернет-аудитории. Однако доходы от размещения рекламы на Украине и в Казахстане не превысят 2-3% от общей выручки “Одноклассников”, полагают эксперты.

Interesanti ir tas, ka Krievijā populārāks ir kļuvis Odnoklasniki.ru, kas pēc būtības ir salīdzināms ar klase.lv projektu, nevis ar Latvijas fenomenu – Draugiem.lv. Tas gan neatturēja MySpace ienākt Krievijas tirgū, kur jau tā ir sīva konkurence.

10 thoughts on “Odnoklassniki.ru iekaro kaimiņu valstis

  1. Muulis

    klase.lv interesi par sevi varēja noturēt tikai dažus mēnešus. īstenībā man ir sajūta, ka paši saita īpašnieki to vienkārši neuzturēja, nepapildināja funkcionalitāti

    Atbildēt
  2. Atbalss: Seks odnoklassniki jeb spama sociālie tīkli | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.