Krāpnieki turpina cīņu par Parex internetbankas datiem

Otrdien tika ziņots, ka krāpnieki ir izsūtījuši e-pastu ar aicinājumu aiziet uz viltus Parex internetbankas lapu un ievadīt tur savus datus. Šodien jau otro reizi šīs nedēļas laikā informē par krāpnieciskiem mēģinājumiem apmānīt Parex internetbankas lietotājus un dabūt no viņiem datus.

Db.lv saņēmis informāciju no lasītājiem, ka turpinās centieni izkrāpt Parex bankas internetbankas datus. Šoreiz mājaslapa, kurā tiek prasīts ievadīt klienta datus, nav slēgta.

Labākais ir tas, ka aizejot uz šo lapu Firefox izmet paziņojumu par bīstamu lapu.

Parex viltus lapa

Mani visvairāk interesē tas kāpēc tik neatlaidīgi un kāpēc uzbrūk tieši Parex interneta bankai.

16 thoughts on “Krāpnieki turpina cīņu par Parex internetbankas datiem

 1. Vaards

  Mani visvairāk interesē tas kāpēc tik neatlaidīgi un kāpēc uzbrūk tieši Parex interneta bankai.

  Par cik pats esi pie tā projecta izstrādes darbojies, tad Tev tikai tā liekas. Man personīgi tikai tagad izlikās, ka: “O, pareksam arī uzbrūk. Savādāk tikai Hansabanku regulāri vajā ar visāda veida pasākumiem.”

  Atbildēt
 2. Bo

  droshvien taapeec ka parexaa vienkaarshaakais dizains login lapai 😀 iespeejams arii taapeec ka ja uzkjer, tad lielaaks graabiens, jo parex lieto tieshi uznjeemeeji un nelieto skolotaaji/pensionaari 😀 kaa arii laikam nav defaultais limits uzlikts, hanzenee tie ir 200ls dienaa, vismaz man :/

  Atbildēt
 3. Vaards

  Clx,
  Moš tie tīņi kas ar tādām lietiņām nodarbojas vienkārši baidījās no Pareksa ;-)?

  Aptuveni tāpat kā pareksā apdrošinātās mašīnas itkā nezog. Tiesa – tagad to kantori pārdeva norvēģiem, tagad moš atgūs iekavēto 😉

  Atbildēt
 4. Ivars

  Vienmēr atradīsies kāds muķis, kas noticēs, kaut daudzreiz par to rakstīts. Tāpat, kā vēl ir cilvēki, kas ver vaļā katru saņemto e-pastu.

  Atbildēt
 5. AMB to ???

  Advancētie lauzēji backgroundā uzreiz pieslēdzas internet bankai, pārbauda, vai var ielogoties, uzzin, kādu kodu paprasīt. Nekas neliedz palūgt lietotājam ievadīt vēl vienu kodu, ko internet banka paprasa, lai apstiprinātu transakciju. Kā teikt iespēju ir daudz un dažādas.

  Atbildēt
 6. art

  Pats labākākais, ir tas, ka lietotājvārds un parole ir angļu valodā nevis latviešu.
  Tā kā es lietoju Parex internetbanku, tas man uzreiz iekrita acīs.

  Atbildēt
 7. Atbalss: IE8 beta 1 » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 8. Atbalss: Krāpnieki ķērušies pie Hanzanet interneta bankas | Pods.lv

 9. Andron Mc

  Nu shijaa variantaa ciest vareetu saliidzinoshi maz un muljkji cilveeki. Taadiem muljkjiem naudas kontaa vareetu buut maz. Reaalaakais fishings buutu bik savaadaaks. Tur nekaadi phishing filter nepamaniitu vai tu esi hanzanet vai parex vai tu esi smuki pasleeptaa privaataa serveriitii. Es zinu kaa to izdariit, tikai zheel cilveekus appist. Lai gan neko labu jau tie cilveeki man nedara… 🙂

  Atbildēt
 10. Atbalss: Financial Times raksta par Zeus botnetu Latvijā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *