Latvijas blogu video apskats Nr.1

No Endija bloga uzzināju, ka Juris Kaža kopā ar Kristapu Cepli ir uztaisījuši pirmo Latvijas blogu videoapskatu Nr.1. Noskatījos ar interesi, jo nekas tāds vēl Latvijā nebija bijis. Kaut kur ap 6 un 14 minūti apnika un nācās patīt uz priekšu.

No video sapratu, ka tas bija tāds pirmais ieskats Latvijas blogosfērā, kurā viņi izteica savu viedokli par atsevišķiem blogiem – pastāstīja savu viedokli par to, kas ir blogeris un pieminēja dažus blogus, kas viņiem patīk vai arī kurus ik pa laikam apmeklē. Pirmajai reizei nav slikti, bet visā visumā šķiet, ka nākamreiz varētu arī netikt līdz beigām. 😉 Jebkurā gadījumā ar nepacietību gaidīšu turpinājumu, jo pašās beigās viņi pieminēja, ka nākamajos video apskatos būs iztirzāti jau konkrēti blogi.

16 thoughts on “Latvijas blogu video apskats Nr.1

 1. BlackHalt

  Interesanti. Es biju iedomājies, ka būs kaut kas pavisam tālu un apkārt, bet izrādījās, ka viņi (videobloga autori) ir tuvāk, nekā es iedomājos.

  Atbildēt
 2. e-remit

  Nu tā – fonā var noklausīties. Tikpat labi tas varēja būt audioblogs, bet nu vismaz sejas izteiksmes varēja redzēt.

  Atbildēt
 3. koko

  Man likās itin normāli. Noskatījos visu un pat ar diezgan lielu interesi. Sapratu, ka tas ir ievadraidījums, līdz ar to nākamajiem vajadzētu būt vēl interesantākiem!

  Atbildēt
 4. Arnolds

  Kaža baigo šaibu uzaudzējis, bet tas otrais afigeķ, kas par metaļoru. Otrajā raidījumā abi apkārsies ar pentogrammām un sātana krustiem, bet metaļors metīs zibeņus un devilhornus \m/ pār blogeriem.

  LOL!

  Atbildēt
 5. mmk

  Juris Kaža patiesībā vairs nav pelnījis saukties par blogeri, jo savā blogā nu jau pusgadu skandē populistiskus saukļus par Lattelekom privatizāciju. Viens viedoklis neņemot vērā citus faktorus, ne arī komentārus pie saviem rakstiem.
  Gluži jau jādomā cik viņam par šo maksā? 🙂

  Atbildēt
 6. deni2s

  Man ar nepatika. Video es nez kāpēc ir vajadzīgs, daudz kvalitatīvāk būtu uztaisīt dažas bildes. Lai gan vēlams bez Kažas un tā otra, lai ar savu paskatu neatbaidītu publiku. (Nu tak paskatieties kā ārzemēs vblogos – smukas jaunas meitenes.)

  Priekš audio – arī pārāk daudz ūdens – to visu varētu izlasīt max 2 minūtēs, ko viņi tur sarunāja.

  Tika runāts daudz par “labajiem un profesionālajiem blogeriem”. Tā arī nesaklausīju, pēc kādiem kritērijiem tiek noteikts vai blogeris ir “labs” un “profesionāls”. (Ar to, ka viņiem ir laiks blogot un ir aktīvi?)

  Jebkurā gadījumā ar nepacietību gaidīšu turpinājumu, jo pašās beigās viņi pieminēja, ka nākamajos video apskatos būs iztirzāti jau konkrēti blogi.

  CL, tas jau izklausījās pēc uzprasīšanās ;D

  Atbildēt
 7. Kirils

  blahblahblah. slinkums uzrakstiit to visu, ka video jaaliek ?

  a mums slikums skatiities, jo nevar paarskriet kaadai rindkopai vnk paaari.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *