9 thoughts on “Draugiem.lv no iekšpuses

 1. kas

  Dikti jau švaks apskats, bet labāk, ka nekas. Radās iespaids, ka viņu tur ielauduši pirms kāds vadītājs atnāk uz darbu un paspēj izmest viņu ārā :)) Pamanīju Evitu Mālmani, kas tur administrējās – dzēš ārā userus… domāju, ka viņa to dara no mājām….
  Interesanti uz ekrāniem varēja pamanīt, ka ananīmā formā parādās sms (bez numura) kas tiek sūtītit starp lietotājiem piemēram “mīluminj…”… Tur vareetu bishkki aizrauties, visu dienu seedeet un lasiit, ko tad cilveeki runaa ;))

  Atbildēt
 2. Grrr

  Salīdzinoši ar citiem mūsdienīgiem bezpersoniskajiem ofisiem, protams, iekārtots izskatās stipri gaumīgāk un cerams arī kvalitatīvāk: gaiss, apgaismojums, izkārtojums.

  Par gaisu, cerams, īpaši parūpējušies, jo to Latvijā, spriežot pēc kantoriem, kuros esmu ilgstošāk uzturējies (LTK, HB, vairāku firmu biroji), praktiski nekur nemāk — kādas ventilācijas/kondicionēšanas sistēmas nu ir, neviena nejēdz dabūt kaut puslīdz svaigu gaisu uz 10+ cilvēku cubicliem.

  Kas ir vēl viens iemesls atcerēties, ka tā sauktais “atvērtais plānojums” tiek uzskatīts par darba devēja naudas ekonomēšanas rīku, lai arī to mēdz proponēt kā kaut ko pozitīvu.

  Atbildēt
 3. necro

  jauki jauki
  un par gaisu tur tik tiešām ir parūpējušies. tas resno cauruļu mudžeklis pie griestiem ir ventilācijas sistēma [kind of-atbilde iepriekšējam komentam]
  bet video ir diezgan exclusive ;D

  Atbildēt
 4. Atbalss: 2008.gada februāra populārākie raksti » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 5. zinaataajs

  zinu zinu šīs telpas. ir bijis offiss tajās. par ventilāciju rinājot – trubas pamatīgas, bet jēgas īpaši nav, jo nepilda savas funkcijas, bet lielie logi vasarā parasti tā uzkarst, ka uz tiem var kaut ko cept, piemēram gaļu vai olas :). nu tādi mani iespaidi, bet nu to jau kaut kā var novērst. jāieliek labāki kondicionieri.

  Atbildēt
 6. Atbalss: Draugiem.lv aizkulises un 5 gadu jubileja | Pods.lv

 7. Džonītis

  Draugiem.lv es izmantoju kā saziņas portālu, vai kā e-pastu. Jaunie citu e-pastu neatdzīst, bet mēs veči esam spiesti pieskaņoties. Mani nepatīkami pārsteidza Draugiem.lv sniegtā iespēja sūtīt videovēstules. Agrak tās aizgāja labi līdz pašai Apvienotajai Karalistei. Tad vienu laiku no loga pazuda ieraksta poga. Varēju tikai apbrīnot savu ģīmi, bet ierakstīt neko nevarēju. Tad poga parādījās, arī vēstule it kā aizgāja, bet otrā galā tā neparādījās, arī manā vēstuļu arhīvā nē. Un visbeidzot pēdejo videovēstuli Draugiem.lv uz UK sūtīja kādu stundu, paziņojot ka rindā esot 220 lietotāju. Pēc stundas to lietotāju bija tapat 220. Cienījamie Draugiem.lv! Jūs esat ļoti foršs portāls. Lūdzu nebendējiet savu tēlu un neāzējiet klientus. Ja nevarat pavilkt tās videovēstules, tad pasakiet to un es viņas nesūtīšu. Izmantošu Skype.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *