Travian 7 serveris

Pēdējais ieraksts par Travian spēles karti ieguva lielu popularitāti komentētāju vidū un piesaistīja ļoti daudzus jaunus spēlētājus. Toreiz tika runāts par to, ka vajag iepriekš izziņot par jauno serveri, lai savlaicīgi varētu sagatavoties un kopīgi piereģistrēties vienā serverī.

Cik esmu runājis, tad labākais laiks, kad piereģistrēties jaunatvērtajā serverī ir 2 dienas pēc tā atklāšanas, kad visi maniaki ir salīduši centrā un jaunpienācēji tiek izmētāti jau nedaudz tālāk no centra.

Travian 7 serveris

Diemžēl es tikai tikko kā ierados Rīgā un līdz tam nebija laika sekot līdzi spēles gaitai un lasīt epastus. Skatos, ka neesmu daudz nokavējis un vēl ir 11h līdz jaunā servera palaišanai. Es domāju, ka vajag tās divas dienas nogaidīt.

Šobrīd ir jāvienojas par atrašanās vietu, kas varētu būt North-East rajons un piereģistrēšanās laiku.

95 thoughts on “Travian 7 serveris

 1. sn

  mm, esmu jau nedaudz ar savējiem runājis. mēs ar savas alliances spēcīgākajiem spēlētājiem reģistrēsimies NE rajonā 1dienas rītā. vismaz es personīgi to darīšu 1dienas rītā, jo viss weekends man ir aizsists. un būs pagājis beginners protection dažiem. tā kā ne visi mūsējie pārvāksies uz s7, tad piedāvāju savākt tos, kuri vēlās no mūsu abu alliancēm un izveidot vienu riktīgu karotāju allianci. skatos, ka mums daži jau @ s1 ir sacēluši mega armijas spēlējot 1. reizi. redzēs kā būs @s7

  Atbildēt
 2. sn

  nus man visa 7diena aizsista, tāpēc sākšu 1dien no rīta.. būs pagājušas tieši 3 diennaktis un domāju, ka tikšu ~ reģiona centrā. vismaz ceru, ka tikšu. tuvāk centram būs stiprākie, tālāk vājākie.

  Atbildēt
 3. Maiklz

  Nu ko. Varam jau mēģināt. Netaisos uzreiz mest mieru arī S1, jo daudz kas ir panākts. Bet skola galvenokārt ir iegūta. Ja mani ņems jaunajā apvienotajā aliancē, tad es par 🙂

  Atbildēt
 4. sn

  s1 es nedrīkstu mest mieru, jo nevienam citam nav lvl 8 embassy, lai uzturētu 24 memberus alliancē 🙂

  nu tad darīsim tā, clx ar ir ar mieru. PIRMDIENAS RĪTĀ reģistrēsimies NE rajonā. gribētāji var darīt to ātrāk vai vēlāk, bet tad attiecīgi tiksim izmētāti pa reģionu..

  Atbildēt
 5. Dropos

  Varbūt vienojamies arī par laiku cikos reģistrējamies, lai pēc iespējas tuvāk tiekam izvietoti. Nezinu gan vai tas ir no svara.
  Piedāvāju pl. 9:00

  Atbildēt
 6. b4rT3nd3rz

  nu es arii pieregjistreeshos 7 serverii , tachu pirmo nepametiishu !! maukshu pa abiem laikam 😉 !! domaaju , ka 7 vareetu tieshaam normaalu alianci ar pieredzi uztaisiit !!! c ya in da travian !! 😉 p.s. labi , ka straadaajot bankaa beidzot ir ko dariit pateicoties traviaanam !! 😉 un uz darbu tiek iets ar prieku 😀 !

  Atbildēt
 7. CooLynX Raksta autors

  Pirmo serveri nevajag pamest, jo tur var testēt dažādas lietas un eksperimentēt.

  Es teiksim pamēģināju uzbrukt lielajām aliansēm. Un dzīvs. 😉 Pāris reizes apmainījāmies ar raidiem un kopš tā laika vairs neaiztiek.

  Atbildēt
 8. chimneys

  reģistrēšos s7 serverī tad pirmdien no rīta uz kādiem 7:00-7:30 NE rajonā .palikšu arī pirmājā serverī tur pagaidām tāneko iet uzkrāšu XP un spēlēšu pa abiem .

  Atbildēt
 9. gin4a

  registresos svetdien pa dienu, vai vakara, atkariba ka sdiena paies…

  skam STFU, sedi sava s4 un attisties, karalis atradies.

  Atbildēt
 10. sn

  nja, skatos ka tikai 1300 spēlētāji tagad ir @ s7. mož būs mazs serverītis beigās, redzēs cik sareģistrēsies pa weekendu. es reģistrēšos pirmdien 08:30, kad ieradīšos darbā. tā arī varēšu noķert to stundu, kad beidzas beginners protection un “iespējams” mani kāds kaimiņš uzreiz gribēs raidot. vajag tak sagatavot pārsteigumu šiem 😉

  Atbildēt
 11. Indzha

  OK, bet es teikšu, ka diez ko laba doma reģistrēties visiem NE rajonā nav …
  Vienīgo barjeru saskatu laupīšanā – ko mēs laupīsim savējos 😀
  Nu OK būs tur, protams, arī citi pa vidu, bet lielāko tiesu tie būs savējie un raidot vajadzēs iet uz kaimiņzemēm 🙂
  Varbūt es kļūdos :D, bet … kritika ir laba lieta …

  Atbildēt
 12. Sindar

  Nu es orientēšos uz pirmdienas plkst. 9.oo, tikai visiem jāieliek savā profilā kāda atpazīstamības pazīme, lai nejauši nesanāk kādu savējo noraidot 😉
  tad kā paliek ar embassy būvi? kā jau iepriekš minēju, tad piesakos uz šo atbildīgo uzdevumu, ja nevienam nav pretenziju

  neliela atkāpe:
  – s4 tūlīt sāksies WW būvēšana, tādēļ tur nav par ko īsti iespringt un skam, ciemu skaits neko daudz nenosaka, ar 12 ciemiem tu vari tikpat labi būt arī ferma citiem
  – savukārt s1 izskatās, ka būs pirmais mega kautiņš ar agresīvajiem kaimiņiem 🙂

  Atbildēt
 13. sn

  nez, es tagad sūtu 1h raidos savus TT bez problēmām. mazāks čakars ar vaktēšanu utt. un 1h raids = 19 laukumu attālumā no manis, ja mēs savāksim 30 vīru allianci un teorētiski visi salīstu ~30×30 kvadrātā, tad tāpat tur būtu apkārt daudz fermas. toties paskaties to no otras puses – kas notiks ar tiem, kas sagribēs uzbrukt kādam no mūsējiem. mēs varam tādus pretuzbrukumus taisīt lielos ātrumos. + visas oāzes, 9croppers un 15croppers toč būs mūsu, jo neviens neuztrīkstēsies ieņemt oāzi, kurai blakus atrodas lieli alliances biedri..

  btw apsveicu savas alliances divus biedrus, kuri pirmo reizi ir ieguvuši otro ciematu! viens paņēma 9cropperi, otrs 15cropperi šonakt 😉

  Atbildēt
 14. KKTK

  Pfff, virtuālie karotāji, labāk sataisiet alianci un satīriet drazas no pašu pagalma, aizbrauciet pie vecmāmiņas ienesiet malku. Bus kāds labums un kuslās miesas arī pakustēsies…

  Atbildēt
 15. sn

  kurš apņemsies taisīt alliance? esmu ar mieru sūtīt resursus ik pa laikam alliances līderim, bet pats vairs negribu upgradot embassy 🙂

  ah un atceramies, ka vai nu profilā ierakstam, ka esam letiņi vai arī ciemu nosaucam skaistā latviskā vārdā. lai sākumā nesākam viens otru raidot 😀

  Atbildēt
 16. CooLynX Raksta autors

  Sindar, vienīgi ir nepieciešamas sekojošas lietas:
  1. Stingri noteikumi, kuru izpildei arī seko.
  2. Kā tiek organizēta alianses dalībnieku sadarbība – foruma apmeklēšana un dalība tajā, resursu un papildspēku sūtīšana, utt. Par neaktivitāti jāziņo vai arī tiec izmests.
  3. Kā un kam uzbrukt vai neuzbrukt.

  Nu ar domu, ka tā nav vienkārši letiņu-anarhistu apvienība, bet gan labi organizēta komanda. Pretējā gadījumā tā būs letiņu ferma.

  Atbildēt
 17. JK

  Ņjus es ar piesakos :). Pieredze nav liela, esmu s1 (Aliancē pie Sindar kā Jhonny ;)) un s7.ru serverī. Piereģistrēšos arī pirmdien no rīta.
  Vienkārši līdz šim esmu nokavējis ar pāris serveriem un tāpēc nākas sēdēt visiem astē (kā tas ir, piemēram, s1 serverī kurā no manis pagaidām alianse lielas jēgas nav ;)), bet ja visi piereģistrēsies vienlaicīgi tad jau būs vienlīdzīgāka spēle un interesantāka :).

  Atbildēt
 18. Sindar

  CooLynX, jā, piekrītu tev, par to jau ir padomāts. Tomēr ir arī viens bet – noteikumus jau var ieviest visādus, bet svarīgākais, lai visi viņus arī ievērotu uz ko tad arī balstās veiksmīga alianses darbība.
  Jebkurā gadījumā, tas ka es uzņemos celt embassy un organizēt aliansi nenozīmē, ka man jābūt vienīgajam alianses vadītājam, jebkurš, kuram ir iniciatīva un saprašana par to, ko viņš dara, var pieteikties alianses organizēšanā.
  Bet nu nesteigsimies notikumiem pa priekšu, vēl jāpiereģistrējas un jātiek līdz embassy celtniecībai, lai varētu vākt tautu kopā.

  Atbildēt
 19. CooLynX Raksta autors

  Mana pieredze nav liela, bet jau šobrīd ir skaidrs, ka tik tālu tiksim. Par to šaubu nav.

  Vienkārši, jau pašā sākumā ir jāliek saprast, ka visi, kas piedalīsies aliansē netiek pieņemti ar mērķi, lai uztaisītu lielu fermu, bet gan tiešām cīnītos par vietu zem saules. Ar dažiem man izveidojās diezgan labs kontakts un sadarbība, kā reizi tas, ko es saprotu ar vārdu alianse jeb komanda.

  Ja katrs alianses biedrs pievienojas ar šādu domu, tad arī var normālāk saorganizēties un kaut ko arī izdarīt.

  Atbildēt
 20. sn

  es varu uzņemties uzturēt forumu. daru to BH alliancē, sarunas notiek par tēmu, izrunājam katru dienu ko kurš cenšas panākt, kuram vajag palīdzība, apspriežam kaujas utt 😉

  un vajag to sasodīto resursu sūtīšanu ieviest kā obligātu pasākumu. ja ne katru dienu, tad vismaz pāris x nedēļā, lai var savākt nepieciešamo res daudzumu embašņai..

  Atbildēt
 21. CooLynX Raksta autors

  Noteikti vajag kā obligātu pasākumu – % no taviem dienas ieguvumiem vai stundas resursi. To var un vajag izdomāt/izrēķināt.

  Un no savācēja šos resursus vajag tālāk novirzīt aliances dalībnieku attīstībai. Principā vajag strādāt pēc plāna, ko man parādīji par teutoniem. Tieši tādu pašu plānu vajag arī par Gauliem un Romiešiem. Ja kādam pietrūkst, tad var iesūtīt resursus utt.

  Atbildēt
 22. Osiiic

  Hmm, es agrāk par šo spēlīti nezināju, tagad piereģistrējos un iepatikās. Tikai laikam jau tajā aliansē man nav jēgas būt, jo atradīšos tālu no citiem. Vai es kļūdos?

  Atbildēt
 23. SkaM

  zveer , es savu kruto accountu adevu alliances biedram ieksa s4 un no s1 es dzeesos ara , jo es esu ienaidnieks vairakiem un vini jau ar katam uzbruuk manam 15 cropperim ieksa s1 , un ieksa s6 turos vel un s7 es vnk paspelesu for fun.

  Atbildēt
 24. Sindar

  Šajā wīkendā veltīšu kādu stundiņu darbības plāna izveidei, šāda tāda pieredze alianses vadīšanā man jau ir, tā ka varam izmantot labo praksi arī LV alianses darbības organizēšanā.
  CooLynx un sn, wīkendā aizsūtīšu jums IGM ar kādām ieskicēm par šo

  Atbildēt
 25. Jyyx

  Osiic ja regojies NE regjiona, tad vienalga cik talu esi, tev ir jega but shaja aliance, ja pieregojies cita, tad mosh izdzesies un saac NE, lai vari spelet kopa ar parejiem letinjiem? 🙂

  Atbildēt
 26. JK

  Nu es diezgan daudz esmu sasmēlies zināšanas iekš s7.ru servera. Esmu diezgan labā un spēcīgā aliansē, kā arī tīri labi iet ar attīstīšanos. Mācos no turienes daudz ko :).

  Domāju ka resursu nodoklis ir obligāts. Sākumā maksā tam kas taisa vēstniecību. Pēc tam jau var sūtīt tiem kas spiego un uzbrūk, vēlāk arī uz aizsardzību.

  Forums kur apriesties ir obligāts, bet ne tik labs operatīvā koordinēšanā kā skype vai ICQ :).
  Tāpēc būtu jauki arī, piemēram, skype chatā visiem salīst un tad daudz vieglāk ir veikt operatīvus uzbrukumus/aizsardzību. Veikt balsošanu u.c. lietas.

  Atbildēt
 27. buz

  Pilnīgi piekrītu JK, pats mācos s1.ru serverī. Tikai viens jautājums kādam zinošākam, kā piem iekarot kādu pilsētu (padarīt par savējo), ja vēl nav sasniegts 10 līmenis rezidencei, lai uztaisītu tos ,kuri dibina jaunu pilsētu?

  Atbildēt
 28. Osiiic

  Jyyx Esmu NE reģionā. Ja kas, niks – Oskars pilsēta – Liepaja :))) koordinātes – x4 y55. Gaidīšu pārējos letiņus.

  Atbildēt
 29. Sindar

  buz, 10 līmeņa izbūve rezidencei vai palace ir obligāta, ja vēlies iekarot citu ciemu + nepieciešams arī 20.līmenis akadēmijai, kur vari resērčot chief/senator/chieftan, kuru tad arī izmantosi tā cita ciema iekarošanai

  Atbildēt
 30. Bubliks

  es laikam neregistrēšos.. jo iekš S1 tīri labi iet…
  CLX, tavu ciemu tagad biež raido.. visu armiju iznīcināja 😀 Varēji vismaz reinforcēt, ja zināji, ka nebūsi online.

  Atbildēt
 31. hu_ha

  viss jau būtu labi, bet s1 serverī nebūt neiet tik slikti, ka būs grūti saņemties, lai sāktu visu no gala s7 serverī. bet nu kā tur būs, to rādīs laiks 🙂

  Atbildēt
 32. Mr.Blond

  Es un daži darba kolēģi iereģistrējāmies jau piektdien pie palaišanas, diemžēl iesērčoju šo diskusiju par vēlu un esam NW. tā kā sāksim šajā rajonā P.S. ciemata īpašnieki saliek ciemiem iekavās (LV)
  Manas koordinātes: (-34|34), ilmisi ciems (LV)

  Atbildēt
 33. LilBroo

  Sveiki Veletos pieteikties kada no aliancem LV aliancem esmu registrejos NW regiona diezgan tuvu centrama ja labi atceros….Mans niks ir LilBrOo…. pop 25 bet tas jau pagaidam suudigi ja neskaita to ka vakar ap 23 saku…

  Atbildēt
 34. LilBroo

  Ja kads vel nau registrejies Naciet uz NW regionu paris speletaji jau seit atrodas un mes jau driz veidosim allianci… taka tas bus izdevigi jums
  ….

  Atbildēt
 35. Mr.Blond

  Svetdien no rīta tiks izveidota allianse NE rajonā.
  Sīkāk no rīta.
  VISI no NE zinjojiet par saviem nikiem, taisam LV Team.

  Atbildēt
 36. Shtazy2

  Svarīga ziņa!!!
  Tikko restartēts http://s7.travian.com serveris
  Diskusijas noris šeit http://pods.lv/blog/2008/02/travian_7_serveris.html

  Visi LV spēlētāji veidos lielu aliansi.
  Gribi spēlēt kopā ar parējiem letiņjiem?
  Tad jāreģistrējas vienlaicīgi.

  Vēlamais reģistrēšanās laiks: pirmdien no 7:30 – 9:00, North-East rajonā
  Plašākais laiks reģistrācijai: svētdienā no 21:00 – pirmdienā 9:00, North-East rajonā.
  Rakstam profilā, lai atpazītu savējos: LV Team
  Veidosim LV aliansi, 5 % no dienas resursiem veltam kopējam mērķim – vēstniecības būvei u. c.
  Par saviem piereģistrētajiem nikiem ziņojam: Sindar

  Izsūtam visiem zināmajiem Travian LV spēlētājiem.

  Shtazy2 s1.travian.com koordinātes x(-122) y(141)

  Atbildēt
 37. ramm

  patiesiba ideja ir laba .. no pieredzes
  man tagad ir problemas ar vienu aliansi s1 serverī
  PAX saucas – Rumāņu nacionālā alianse

  viņiem labi sanāk

  pašam man ir Vikings ally – es esmu (-,+) apgabalā

  Atbildēt
 38. Mr.Blond

  Taa, paziņojums visai plašai tautai!!!
  Ir izveidota Alianse: LV TEAM
  users: lvteam
  pirmie biedri: ilmisi un Jyyx
  pagaidaam atrodamies NW
  Zināmie useri:
  lvteam
  ilmisi
  Jyyx
  udens
  ess
  matanz
  girtsons

  Atbildēt
 39. Shtazy

  njāāāā … baigi žēl, ka atkal nevarējām vienoties par rajonu.
  sestdien 21:00 trijatā piereģistrējāmies NE rajonā 104|44 101|55 104|39

  Atbildēt
 40. JK

  Es te skatos ka esam diezgan sadalīti un izmētāti pa visu karti :(, varbūt ir vērts tagad noteikt kurš būs “galvenais” (piemēram, Sindar) un nomest visiem savas koordinātes viņam. Pēc tam Sindar varētu mūs sadalīt par lokāliem atzariem pēc ģeogrāfiskās piederības.

  Atbildēt
 41. karuuzo

  Man blakus ar viens no Latvijas – Sals (112|44), aizsūtīju viņam PM, tad jau redzēs. Vismaz nejūtos tik vientuļš 🙂

  m

  Atbildēt
 42. SpoksST

  Esmu pieregjistrējies ar niku Heracleum (Latvāņa latīniskais nosaukums)

  Koordinātes 97:70 būtu labi ja laiku pa laikam būtu kam ko uzjautāt, jo iekš s1 kad mēģināju, man jau sākumā visu laiku uzbruka viens ar 4 unitiem, bet kad pats pameginaju visu laiku unitus pakasu 🙁

  Atbildēt
 43. losthighway

  91 24
  paspeeju pa 2 dienam jau armiju uztaisiit, bet diemzeel apkaart visiem beginners protecion, sekojoshi nav ko raidot, bet jebkuraa gadiijumaa saakums ir daudzsoloshs.

  Atbildēt
 44. karuuzo

  Nu lab, pajasnjaju. ru te pagaidām neapspēlē, s1 sāka pirms kāda laika (http://pods.lv/blog/2008/01/travian_karte.html), tagad viss par un ap s1.com (+|+) t.i. NE. Pārējie, ieskaitot ru, tikai dalās pieredzē.

  m

  Atbildēt
 45. Kaspiic

  Nicks: Kaspiic
  Pilsēta: Krievupe (NE 79:86 – netālu no Rīgas un Saldus) 🙂

  Bet esmu iesācējs šajā spēlē – ja nebūtu lasījis pods.lv – nemaz nezinātu par to 🙂
  Tā kā domājat paši!

  Atbildēt
 46. Osiiic

  Osiiic 5-124 Liepaja

  PS ACHTUNG! Oskars 4-55 Liepaja ir dzēšanas procesā (Sorry, bet provaidera vaina. Tagad īpaši šim pieslēdzu “mobīlo” internetu. :))

  Atbildēt
 47. TZM

  Mans niks ieksh s7 ir TZm , pilsēta: TZMland , kord: 18/48 , aliancē varat neaicināt jo esmu *R*~A (Royals~Alpha) aliancē tā ka loģiski ka citā nevēlos. Bet nu vispār pirmo reizi spēlējo šo spēli!

  Atbildēt
 48. Atbalss: 2008.gada februāra populārākie raksti » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *