Zelta Zivtiņas sistēmas traucējumi

H. N. LV iesūtīja sekojošu informāciju:

Visu dienu ievērojams Tele2 priekšapmaksas kartes ZZ (Zelta Zivtiņas) sistēmas traucējumi, un izņemot paaugstinātas maksas sms, visu pārējo varēja lietot ( starptautiskie zvani , paaugstinātas maksas zvani, ziedošana, 900 zvani ) un ar bilances pārbaudes traucējumiem, visu dienu un vēl tagad raksta sūtīšanas laikā tā bija traucēta, nevarēja pārbaudīt bilanci.

Cik man pavēstīja viens ex darbinieks, kas apkalpoja TELE2 vārdā ZZ klientus. Tad nu visiem šiem cilvēciņiem nāksies šķirties no summas, ko viņi kredītā ir patērējuši vai nu mainīt esošo numuru, jo it kā kad traucējumi būs novērsti, atjaunojot kredītu, visa summa tiks atvilkta.

Līdzīga diskusija zābaku forumā. Saiti atradu Krelin blogā. Iekš zaebali.info piecājās par šķietamo haļavu.

Tele2

Atbilstoša ilustrācija. 😉

Papildināts

Zeltazivtiņas lapā ir ievietota sekojoša informācija.

Par ZZ sistēmas darbības īslaicīgiem traucējumiem 7.02.2008.
Informējam, ka Zelta Zivtiņas sistēmas pilnveidošanas darbu rezultātā, šobrīd, diemžēl, ir vērojami īslaicīgi traucējumi atsevišķu pakalpojumu darbībā.
Pakalpojumu kvalitāte un klientu apmierinātība ir Tele2 prioritāte, tādēļ šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai pēc iespējas ātrāk tiktu atjaunota pilnvērtīga visu pakalpojumu darbība. Laika posmā līdz visu pakalpojumu darbības atjaunošanai, visiem Zelta Zivtiņas lietotājiem tarifs zvaniem uz visiem tīkliem ir 3 sant/min (izņemot zvanus uz ārzemēm).

Paldies Zelta Zivtiņas un Tele2 klientiem par sapratni!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tas arī viss pagaidām.

60 thoughts on “Zelta Zivtiņas sistēmas traucējumi

 1. flipo

  vakar tieši zvanīja viena persona un gribēja papļāpāt, jo redziet ZZ kredīts neskaitoties nost.. labi, ka ieteicu necerēt uz brīnumiem un mest mieru tai naivajai domai… 😉

  Atbildēt
 2. Vigants

  🙂 ZZ ideja ir pēc iespējas ātrā iemaksāto naudu noskaitīt… lai papildinātu atkal. Tik un tā jau logi saglabājas un pēcāk viņi norēķina par visām aktivitātēm naudiņu. Kādēļ lai dāvinātu kaut ko?

  Atbildēt
 3. budzis

  Vigants, kapec tu doma, ka priekshapmaksas kartes ir dargas un neertas? Viss atkarigs no taa cik un ar ko runaa. Ja runa starp viena veida kartem, tad sarunas ir daudz letakas par jebkuru pieslegumu. Un ja ipashi daudz neruna, tad pieslegumam aboneeshanaa vien samaksaasi vairaak.

  Ta ka vispirms ir jaizpeta savi ieradumi, un tikai tad jaizvelas piesleguma/kartes veidz 😉

  Atbildēt
 4. Atbalss: ТЕЛЕ 2 - продолжение… - ZAEBALI.info - сиськи, пиво, креатив

 5. Cirvis ever

  ndaaa cik te cilveki ir aprobezhoti…
  vnk Tikls uzlaist Ar HAKERA PALIDZIBU…
  un nekas nebus jamaksa jo MES neesam vainigi…

  Atbildēt
 6. ZanCe

  Da PSc.. tas ir MUrgs..!! Neko Vinji nevar atnjemt no Naakamaa Krediita.. pashi to Kluudu pielaava un pashi lai tiek galaa NEjau tgd no krediitiem vilks Nost..! wo tas gan ir Nereaali..!
  Lai BEidzot salabo Tos Sakarus..!

  Atbildēt
 7. ZanCe

  Mums TE Carnikavaa arii taa.. 😀 😀 pad izdomaajushi pa Nakti piezvaniit kaadam Un vnk telefoonu blakus nolikt lai Boonusi tik naak.. 😀 😀

  Atbildēt
 8. artch

  Nu nu mums visas skolas D-pilsa ar trubam vesalas 2 dienas sēž un bonusus pelna….:D
  Nu tas tiešām nav musu vaina…lai ta tele2 iet tālāk ar atskaitīto kredītu….es domaju ka tele2 vel vaidzētu par to atvainoties ka musejie sakari nestrāda labi jau 2 dienas….psc vobs4em reitings tele2 vai zz kritīs ja tie kaut ko atskaitīs no kredīta….ļaudis sāks parasti pariet uz citiem abonentiem…Amigo…OKARTE ARI IR LABS TĪKLS…:p

  Atbildēt
 9. Atbalss: Atriebība par Zelta Zivtiņu? » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 10. ZanCe

  Da BEt Iisteniibaa Amigo arii tiiri Laba karte.. tur arii boonusi Naak..! 🙂

  Nu ko Dzirdeeju kad ZZ Pamazaam ieiet savaas ierindaaas.. Leenaam Viss salabots..!
  BEidzaas Lielie prieki.. 😀 😀

  Atbildēt
 11. NIKOlAJS

  TAS tiesam ir ‘breds” Ziniet ka ar bloķētajām kartēm arī var zvanīt sūtīt SMS , pasūtīt pakalpojumus… kas par to maksās tiem kam uz kartes ir nauda … Kad papildināsim karti naudas vaits nebūs, taču vainu vajag uz kādu novelt.
  TELE-2 saka ka viniem pārveido sistēmu, Idiotu bars tā melot…

  Atbildēt
 12. CooLynX Raksta autors

  No Tele2 zvanīja kolēģim un teica, ka būs “haļava”. Iespējams, ka viņi negribēs sev sataisīt problēmas un segs zaudējumus paši.

  Atbildēt
 13. MO

  Normāls raksts. 3x lasīju, bet, kamēr nesāku komentārus pētīt, tā arī nesapratu, par ko runa.

  Un pilnīgi normāli, ka pēc tam atskaita norunāto. Ja nav publiski izziņots, ka par velti var runāt, tad arī nav par velti. Tas ir tas pats, kas nesaņemt rēķinu par Internetu vienu mēnesi un domāt, ka nebūs jāmaksā. Būs jāmaksā – nākošajā mēnesī piesūtīs par diviem. Jā, tas nav pieklājīgi pret klientu, bet aiztures un kļūdas gadās, un nekā nelikumīga vai negodīga tur nav.

  Atbildēt
 14. plam

  priekšapmaksas kartes, kurā ir piem. 0.01LVL, gadījumā arī pakalpojuma sniedzējam ir kaurt kāda cerība saņemt samaksu?

  Atbildēt
 15. artch

  Nu jā bet tie kuri nezvaniju6i bija viniem ari kreditu noņema…man bija 4,30 ls es maksimums iztereju 1,5 ls bet man tagad 0,00 ls pilnīg pizdec……..:@:@:@:@:@

  Atbildēt
 16. Mia bella

  Ja nu kas, tikko lasīju, ka laika posmā līdz visu pakalpojumu darbības atjaunošanai, visiem Zelta Zivtiņas lietotājiem tarifs zvaniem uz visiem tīkliem ir 3 sant/min. Uz ārzemēm gan nē:(

  Atbildēt
 17. kamis. :D

  nomierinaties. 😀 man atnema bonusu par to viss lielaka skrobe, jo vakar ta kraju vinu. :D:D:D
  viss gan jau bus labi. 😀 jo mes tak neesam vainigi par to ka kads parava kabeli. :D;)

  Atbildēt
 18. martins

  man gan nau p…kad diena zvaniju uz tele 2 centru un sudzejos ka mani neapmierina tas vinu problemas,tad vini man pajautaja manu telefona nr.un piesolija kompensaciju piesolija manai zz pievienot 1.ls sarunam.un ja vini man to pasu atnems tad es vinus …………….

  Atbildēt
 19. marta

  tas ir vnk sviests..
  juus paaraak daudz stresojat visi.. 😀
  kaadas vinjiem buutu tiesiibas mums kko atnjemt vispaar?? 😀
  lol vnk.. ja vinji ta izdariis tad nmums ir visas tiesiibas vinjus iesuutiit tiesaa!! 😀

  Atbildēt
 20. nellija

  taadi kropli ak velkat nost,peectam to naudu,kas jums zeel vienreiz ziedot cilveekiem parunaat,vaia rii aizsuutiit sms,taa buutu kaa valentiindienas davana!

  Atbildēt
 21. nellija

  mees tak neesam vainiigi ka juus sapleešat kabeli,un peectam mums veel par to velkat naud,tas nav normaali…mees tak neesam vainiigi!

  Atbildēt
 22. zakers

  aahh vislielaka skrobe tocna pa bonus 🙁

  Vakar un sodien skola vsp vaaks pilnigi visi ar telefoniem pareekties vareeja 😀

  Atbildēt
 23. AnnA

  oh ja, vakardien vakara ar draudzeni norunajam 5 stundas!!!
  Es dzivoju arzemes un nebijam runajusas pa telefonu vairak ka pusgadu, tad nu vakardien ta riktigi nobliezam 😀 😀 Vina teica,ka ir gruti sazvanit (aiznemts tikls,utt), bet meginot vairakas reizes, sanak. I uz Afriku piezvanit var ,ja grib !!!
  Aizsutiju viesiem draugiem Latvija sms,lai zvana man,nu bus liela runasana 😀 Visu nakti man telefons karsa. No rita tas pats, pirms dazam stundam ari 😀 Ar sitadu runasanu mes kadus 100 LVL vismaz ietaupijam !
  Latvija – Turcija zvani ir 0.33 LVL minute…Tad nu parekinot… 😀 😀 uuuuuuuhhhh…..
  Nabaga Tele2, kadi zaudejumi…brrr….

  Atbildēt
 24. msados

  Kapeec man never ZZ lapu vala bet k-kadu failu chipa ielade

  text/vnd.wap.wml
  http://www.zeltazivtina.lv/?object_id=1675
  http://wap.zzklubs.lv

  Atbildēt
 25. kate

  tak galiigs vaaks ar to zz 😀
  mums skolaa gaaja viens otram blakus un patelefonu runaaja 😀
  aa un staastiija ka kkadi Hakeri esot tur vis kko saccakareejussi 😀
  laab! ssitaa biezzaak vareej notikt..miilu tos HAKERUS :D*

  Atbildēt
 26. Katy

  Db.lv vairākās interneta vietnēs pamanīja informāciju, ka 6. februārī Tele2 priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa (ZZ) pakalpojumi esot bijuši par brīvu, t.i. no kartes konta nav atskaitīta nauda ne par zvaniem, ne īsziņām. Db.lv painteresējās kompānijā Tele2 un uzzināja, ka šāda situācija radusies dēļ sistēmas atjaunošanas un lietotājiem nebūs jāmaksā par saņemto.

  Vakar, 6. februārī, vairāki Tele2 priekšapmaksas kartes ZZ lietotāji bija ievērojuši, ka kaut kas nav īsti kārtībā ar šo pakalpojumu. Par izdarītajiem zvaniem un nosūtītajām īsziņām nauda no kartes nav atņemta, t.i. pakalpojumu it kā varēja lietot par brīvu.

  Db.lv sazinājās ar Tele2 un uzzināja, ka 6. februārī notika ZZ sistēmas atjaunošana, kā rezultātā tehnisku un neparedzamu iemeslu dēļ aizkavējusies ZZ norēķinu sistēmas darbība.

  Šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai visdrīzākajā laikā pilnībā tiktu atjaunota sistēmas darbība un ZZ lietotāji varētu norēķināties par veiktajiem pakalpojumiem, norāda Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante Elija Krauze. Viņa norādīja, ka tiem lietotājiem, kas izmantoja dažādus pakalpojumus brīdī, kad nestrādāja sistēma, nebūs jāmaksā par pakalpojumiem un šīs izmaksas Tele2 norakstīs zaudējumos. Tāpat laika posmā līdz visu pakalpojumu darbības atjaunošanai, visiem Zelta Zivtiņas lietotājiem tarifs zvaniem uz visiem tīkliem ir 3 sant/min (izņemot zvanus uz ārzemēm).

  Informācija interneta vietnē Pods.lv liecina, ka, izņemot paaugstinātas maksas īsziņas, visus pārējos ZZ pakalpojumus (starptautiskie zvani , paaugstinātas maksas zvani, ziedošana, 900 zvani) varēja lietot bez maksas visu dienu.

  Tā kā cilvēki, NEVILKS JUMS NEKĀDU NAUDU NOST (kā tekstā teikts). Un īstenībā šaubos vai viss šitais gļuks bij dēļ kkādiem ZZ tīkla atjauninājumiem, jo TELE2 nekad neļautu runāt bezmaksas-tie taču ir tādi zaudējumi 😀 Viņi taču neteiks taisnību, ka uzlauza hakeris, jo tad daudzi domās, ka ir viegli uzlauzt TELE2 tīklu. 🙂 Tā kā šitādas uzlaušanas derētu biežāk, forši parunāties un sūtīt sms par brīvu 😀

  Atbildēt
 27. Pulchix

  Mjaa bet piemeram cilveeks kuram bija krediic un vinc nezinaja par tadiem trauceejumiem un zvana kaadam domaadam ka eed krediitu bet vinc npeamana ka nenjem nost un tik runaa..un tad vinc ir pie ta vainiigs ka peec tam novelk vinjam nost no krediita.. ?!

  Atbildēt
 28. Lambinieks

  Ha, psc, man bija 0,60Ls, bet tagad 1,68Ls, kaut gan zvaniju un nevajadziigi esmu norunaajis apmeram pie 7h 😀
  Man patīk 🙂

  Atbildēt
 29. jaka

  Ja veikala nav apkalpojoshais personals, tad tas jums nedod tiesibas iznest to tuksu. Tas pat ir krimalnoziegums! Tapec loti ceru, ka TELE2 nonems visiem kreditu, kas sistemas problemas izmantoja launpratigi. Un tas jau laikam ir atkarigs no iedzivotaja izglitibas limena.

  Atbildēt
 30. AMB

  Man jau liekas būtu normāli, ja atvilktu ZZ kredītu arī vēlāk. Kāda pēc būtības atšķirība, vai tas notiek realtime vai ar nokavēšanos. Vienīgais BET ir tas, ka kredīts nedrīkst iebraukt mīnusos, jo tas bija jānodrošina operatoram. Bet par laiku, kad atskaita kredītu nevienā līgumā manuprāt nav minēts. Abonentiem, piemēram, atskaita naudu ar nobīdi līdz pat mēnesim. Manā skatījumā vienīgā būtiskā atšķirība starp abonentu un priekšapmaksas karti ir tas, ka ar priekšapmaksas karti lietotājs nevar notērēt vairāk nekā viņš ir iemaksājis.

  Protams, no klientu attiecību viedokļa labāk būtu norakstīt visu zaudējumos. Ļaunprātīgi uzkačātos bonusus gan varētu nogriezt. Bet no otras puses, mani izbrīna, ka tik daudz cilvēku šo situāciju izmantoja ļaunprātīgi. Tāda sajūta, ka tas ir normāli ir aplasīt uz ielas pakritušu cilvēku vai iznest veikalu tukšu, ja nav neviena pārdevēja.

  Atbildēt
 31. helena

  es jau gan staigaaju visu dienu pa telefonu runaaju kautgan tas zz nr kas man bija jau kaadu gadu vairs neeksitee 😀
  aa un kaa piem. ja mans nr tas vecais kas bija mani tgd ir kaadam citam ta jau iznaak ka vinjam buus jaamaxaa pa manaam sarunaam? LOL 😀
  tas galiigi garaam..pff..ssitaadu ccakareessanu….
  es vismaz kkadas 18 h norunaju zvaniiju gan uz aarzemeem gan pa latvinju..varbuut pat vairaak pa 18h
  un man arii daudzi zvaniija 😀

  Atbildēt
 32. dacuxxx

  ja tas visas problemas ar zz bij tiesam daudziem noderigas un izdevigas noderigas!bet es kautka neizmantoju to ka vareja runat par velti.tas taks tapat bij zinams ka nekadus bonusus dabut nebus iespejams!bet turpmak varam rekinaties ka nu vairs nebus tadas akcijas ka lidz sim!bet tie kas to izmantoja var priecaties ka neviens viniem neko neatvilks!bet tiem kas to launpratigi neizmantoja tika pieskaitits sarunam viens ls.ka neliela kompensacija par sagadatajam neertibam!ceresim ka nu vairs tadas problemas negadisies!

  Atbildēt
 33. šokā

  Man pat ZZkarte nebija telefonā visas šīs dienas, bet ~ 3Ls ir pazuduši. Pēc komentāriem spriežot tā nevajadzētu būt.. Lai gan šeit ir vairāk filozofu nekā zinātāju..

  Atbildēt
 34. Zirbra

  Nu tele2 jau agrāk ir bijušas savdabīgas problēmas par jautājumu kurš, cik un kapēc maksā. Savulaik kādai pazīstamai meitenei bija nesamērīgi lieli rēķini, kuri kopš sarunu izdruku ikmēneša pieprasīšanas ir samazinājušies vismaz uz pusi. Tagad izdrukas nāk visai ģimenei un par sarunām tiešām ir pamaz jāmaksā, bet pirms tam vismaz 30 Ls bija ierasta summa no katra. Tagad tas ir nu līdz 14 Ls.
  Pats nelietoju tele 2 vai ZZ.

  Atbildēt
 35. Smic

  Bet tas, ka tā varētu būt PLĀNOTA TELE-s akcija lai noturētu ZZ lietotājus nevienam prātā nenāk ?

  Kautkā dikti aizdomīgi ķibeles laiks ar priekšapmaksas karšu portēšanas sākšanos sakrīt.

  Atbildēt
 36. buu

  Tele2 visdrīzākais upgreidoja INu vai precīzāk sakot RTBS (Real Time Billing System), tas kas reālā laikā bilances uztur un prepaidam ir vitāli svarīgs lai bilances mīnusos neiebrauktu un visdrīzākais kaut kādam nebija līdz galam izdomāts ieviešanas plāns vai arī nebija līdz galam notestēts pats interfeiss.
  Neapskaužu tos kam pēc tam dati bija jāārstē. No sirds jūtu līdzi.

  Atbildēt
 37. edgars

  kurš kautko zin par zz pakalpojumu =] man atnāca sms par pakalpojumu kuru neesmu apstiprinaajis un man ja 4 mēnešus pēc kārtas nāk nost 1.50 Ls neparko xD kurš zina kā, lai no šī pakalpojuma ateikties (netīšām biju izdzēsis to sms kut bija norādīts ka ateikties no pakalpojuma)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *