Parādi savu kabatu saturu

Cilvēki jau labu laiku izklaidējas dažādos veidos. Viens no izklaides veidiem ir demonstrēt citiem kaut kādas savas lietas. Pirms daudziem gadiem bija populāri rādīt visiem to kāda ir tava datora darbavirsma, cik daudz programmas esi sainstalējis, savu cieto disku saturu (filmas, mūzika), matricu skaitu, datora kastes un ko tik vēl ne.

Parādi, kas tev ir kabatās

Tā kā datori un internets jau ir kļuvuši par ikdienišķām lietām, ko lieto dažādi cilvēki, kas nav saistīti ar IT lietām, tad modē nāk arī attiecīgas izklaides.

Jaunākais hīts ir – parādi savu kabatu saturu. Pirms gada blogos panesās sava galda satura atrādīšana. Ar savu darbagaldu saturu padalījās daudzi cilvēki, tajā skaitā martcore, laacz, papuass, archijs, kas par to atstāja atsevišķu ierakstu savā blogā. Gan jau, ka vēl kāds bija kaut ko uzrakstījis, bet diemžēl nenonāca manā redzes lokā un tāpēc nav šajā sarakstiņā.

Vakar tā arī nesataisījos un neuzrakstīju neko par šo blogu, bet šodien skatos, ka tur jau ir nopublicēta vesela kaudze ar interesantiem kabatu saturiem.

10 thoughts on “Parādi savu kabatu saturu

 1. Archijs

  Man patīk tā paākstīties. Un citu desktopus ar apskatīties patīk. Var pašpikot kādas foršas ikonas/ekrāntapetes, dabūt kādu foršu programmu utt. Parasti gan tam izmantoju flickr grupu
  http://www.flickr.com/groups/mds/

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Es vienīgi aizmirsu linkus uz tiem neskaitāmajiem desktopu krājumiem. Atceros, ka bija vairākās vietās, bet nevienu adresi vairs neatradu.

  Atbildēt
 3. krizdabz

  Secinājums, kas rodas apskatot tos somu/kabatu saturus, kas blogā publicēti – daudzi smēķē.. Meitenēm bieži somā tabletes.. 😀

  Atbildēt
 4. Archijs

  meitenēm bieži no bodyšopa visāds fuflis. tur zsvētkos iepirkos, domāju nu cik tur tie dabīgie sūdiņi maksāt var – 5,10ls…. nu i nafig – neko it kā nepirku, bet beigās 35Ls samaksāju.

  Atbildēt
 5. Atbalss: Blogera zloj dzīvokļa video apskats » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *