iPhone tēma uz Symbian OS 9 bāzētu telefonu īpašniekiem

Tā kā nesen kļuvu par Nokia E51 mobilā īpašnieku, tad turpmāk ik pa laikam publicēšu kaut ko par šo tēmu.

iPhone tēma

Šodien pamanīju, ka arī mēs, uz Symbian OS 9 bāzēto mobilo īpašnieki, varam nedaudz pārveidot savus mobilos, uzliekot tiem iPhone tēmu. Es neesmu iPhone fans, bet man patīk tas, ka tēma ir melna. Nesen noskatīju vienu melnu Playboy tēmu. Arī bija simpātiska, bet diemžēl vēl nenotestēju, jo aizrāvos ar spēlīšu spēlēšanu. 😉

22 thoughts on “iPhone tēma uz Symbian OS 9 bāzētu telefonu īpašniekiem

 1. ENIMA

  Karoč ņemot vērā ka Jūs abi (ar Jealousy) nopirkāt šo, es arī esmu laimīgais E51 īpašnieks – attiecīgi šādi raxteļi ir gaidīti ar spiegšanu un sajūsu – bet “iPhone tēma” 🙂 nu neesi bērns takš no bērnudārza vairs, kurš uz blingbling štelēm pavelkās!

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Tas vairāk bija domāts kā āķis, lai kāds pamestu kādu labāku tēmu. Man ir doma nomainīt standarta zilo uz kādu citu.

  iPhone tēma bija tāds smalks joks. 😀

  Atbildēt
 3. CooLynX Raksta autors

  Ehh, man neizdodas uzlikt – nevar sertifikātu autentificēt. Patiesībā tā ir lielākā problēma ar kuru biju saskāries. Tikai dažas programmas pajautā pieslēgumu, lielākā daļa vienkārši nespēj pieslēgties. Cik noprotu, tad visi grib GPRS un wifi tām neapmierina. 🙁

  Atbildēt
 4. mp4

  Vēl varbūt noder šāda adrese: http://www.handango.com/
  Šeit piektdienās reizēm ir akcija, kad piedāvā kādu maksas softu bez maksas.

  Atbildēt
 5. ENIMA

  aa tas labi a to es jau sabijos 😀 Blin sodien pus dienu ar to verkji speeleejos – visas skepe pret Nokia kaa peedeejo meeslu un telefoniem zem 300ls kaa pilniigiem kraamiem pazudusi. Kaa korporatiivaa maczena vispaar uz uraa aizgaaja par nieka latiem 80. 😀

  Atbildēt
 6. Jealousy

  Nu, viena lieta ir ka jāgriež laiks atpakaļ telefonam, ja softs bļauj, ka sertifikāts beidzies. Es to joku tikai tagad uzzināju, ka Symbian softiem ir sertifikāts uz gadu… Bet nu štrunts, uz instalēšanas laiku nomainu datumu. Pēc tam viss iet rūkdams.

  Pie konekciju setingiem es uzliku lai viņš vienmēr prasa par savienojumu. Tā ir drošāk, nekā domā ko un vai viņš atrod katrā reizē.

  Atbildēt
 7. CooLynX Raksta autors

  Par datumu lasīju vienā forumā, bet man ar konekcijām problēmas. Šķiet, ka vecāki softi vienkārši nav rakstīti, lai paredzētu iespēju, ka var būt arī cita veida pieslēgums kā tikai GPRS. Atradu arī pamācību kā pašam parakstīt softu, tikai baigi sarežģīti tas viss.

  Atbildēt
 8. komisars

  Pag, es neiebraucu par to datumu. Man ir E65 un arī neizdevās uzlikt minēto tēmu. Gribējās patestēt kā vispār tas notiek, bet te aplauziens jau ar pirmo. Blin. 🙂
  Resp., sertifikāts it kā neizgāja autentifikācijas pārbaudi.

  Atbildēt
 9. Mario

  Iesaku izveidot sadaļu Symbian-sofc.
  Ja gribas geimiku ar labu grafiku iesaku pameklēt K-rally.
  Un te ir daudz sazāļotu softu priekš Symbian 9.1.
  http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=9691

  Atbildēt
 10. CooLynX Raksta autors

  komisars, datums ir cits gadījums. Viņi savām programmām uzliek datumu līdz kādam to var instalēt. Ja datums ir beidzies, tad tur ir arī tāds paziņojums. Autentifikācijas pārbaudi neieziet, ja nevar pieslēgties pie tīkla. Tas jau ir cits gadījums, ko man nāksies izkost.

  Atbildēt
 11. komisars

  Ko darīt? Kādu tīklu viņam varētu piedāvāt? WLAN? Vai internetam pieslēgts dators, pie kura attiecīgi E65 ar kabelīti, neder?

  Atbildēt
 12. CooLynX Raksta autors

  Es vēl nezinu. Manā gadījumā tās programmas, kas prasījās internetā dabūja wlan un arī veiksmīgi autorizējās, tie, kas neko neprasīja arī nekur tālāk netika. Man ir aizdomas, ka ir vēl kāda vieta, kur ir jānorāda – “vienmēr prasīt pieslēgumu”. Es principiāli pagaidām neslēdzos klāt caur GPRS.

  Atbildēt
 13. KSB

  Ja reiz par warez – dimonvideo.ru (vajadziiga regjistraacija), tur var arii atrast, kaa sev sertifikaatu saveidot, lai pats parakstiitu softus

  Atbildēt
 14. Lapsis

  Ar šādiem uzstādījumiem pagaidām izdodās uzlikt programmas.

  Menu-> Tools-> Settings-> Applications-> App. manager norādot Software installation “All” un Online sertificate .. “Off”.

  Atbildēt
 15. CooLynX Raksta autors

  Lapsis, paldies.
  Latviskajā saskarnē tas skanētu šādi:

  Mājas poga -> Rīki -> Uzstādīj. -> Programmas -> Progr.pārvald. -> Pr.pārvalde
  Progr. instalēšana – Ieslēgta
  Tiešs. sertif. pārb.
  Izslēgta

  Atbildēt
 16. E51

  Es arī nesen kļuvu par laimīgo E51 īpašnieku un tagad mēģinu iebraukt, kā var pārmest SMS un bildes no iepriekšējās nokia 6020 uz E51. Vai to ir iespējams izdarīt pa tiešo caur infrared, respektīvi, bez datora?

  Atbildēt
 17. Didzis

  Nu jau kādu laiku esmu E51 īpašnieks, šodien izdomāju apdeitot jaunako softu 220.34.37, uzinstalējas viss ok, tikai pazuda mam latviešu valoda 🙁 Kāds var pateikt vai ieteikt ka to var uzlikt atpakaļ ?

  Atbildēt
 18. kma

  Pure black
  http://www.pizero.net/archives/905

  Didzi: nav ko pirkt kreisus telefonus. 🙂 Būs jāmeklē softs ar ko samainīt aparāta sērijas numuru (nejaukt ar IMEI), lai NSU domā, ka tas tomēr ir baltijai ne ķīnai paredzēts aparāts.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *