MPAA uzvar tiesas prāvā pret TorrentSpy

Motion Picture Association of America (MPAA) ir uzvarējusi tiesas prāvā pret TorrentSpy. MPAA pieprasīja datus par lietotājiem, bet TorrentSpy tos nedeva, jo kā vienu no argumentiem minēja to, ka serveris atradās Nīderlandē un uz viņiem neattiecas Amerikas likumi, kā arī viņi neglabāja lietotāju IP adreses tā kā tās atradās servera operatīvajā atmiņā jeb RAM.

Tiesas lēmums nosliecās par lapu MPAA, jo procesa laikā TorrentSpy veica dažādas aktivitātes, kas norādīja uz to, ka viņiem ir ko slēpt un viņi nav gatavi sadarboties. Morāle?

Ja sākumā vienojies par vienu lietu un turpini to aizstāvēt tiesā, tad nepalaid mēli forumos, jo tos var apmeklēt arī pretējās puses pārstāvji.

After receiving the complaint, TorrentSpy’s admins tried to bury their tracks as best they could, according to Judge Cooper’s ruling. One of the defendants, Wes Parker, asked TorrentSpy’s moderators to come up with a plan to keep the site’s forums free of piracy and the discussion thereof. Another moderator suggested creating a hidden forum and moving all of the incriminating content there, and Parker gave her the go-ahead.

Admins also replaced the names of copyrighted works posted in the forums with references like “[some movie 1]”; some of those edits were made months after the original post.

TorrentSpy also failed to provide the MPAA with full IP addresses of its users, testifying under oath that they were not available. Conversations on the forums between the moderators paint a different picture, however. A March 2006 conversation between a couple of moderators showed that users could be banned by IP address, and moderators testified that full IP addresses were logged until April 2007.

TorrentSpy blogā pēdējais ieraksts ir tikai 27.augustā.

2 thoughts on “MPAA uzvar tiesas prāvā pret TorrentSpy

  1. nombre.lv

    cik nu paspēju pasekot līdzi, tad torrentspy visa attieksme bija stulbākā, nekā citiem pirātiem, so, še tev un dabūja:)

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *