7 guru palaiž korporatīvos blogus

Šodien tika paziņots, ka 7guru oficiāli atklāj savus korporatīvos blogus. Sākums parasti šādiem veidojumiem ir interesants un to var redzēt arī 7guru blogu sadaļā.

Integrēto komunikāciju vortāls www.7guru.lv ir oficiāli atklājis blogu sadaļu, kur vienuviet pulcēsies komunikāciju nozarē strādājošie eksperti. Blogs sastāv no divām daļām – tajā izteiks viedokli un dalīsies pieredzē gan komunikācijas eksperti, gan ar komunikāciju nozari saistītas kompānijas un organizācijas.

7guru pārstāve Iveta Antonišķe: „Sabiedrisko attiecību, mārketinga sfērā strādājošie ir tie, kas vairāk rūpējas par citu, nevis savu reputāciju. Domājot par Latvijas komunikāciju vides reputāciju, esam aicinājuši blogu sadaļā savas domas izteikt sabiedrisko attiecību, reklāmas, pētījumu kompāniju, mediju kompāniju pārstāvjus. Ceru, ka jau tuvākajā nākotnē šis būs vortāls, kur vienkopus pulcēsies ne tikai jau pieredzes bagāti eksperti, bet arī talantīgi esošie un topošie speciālisti.”

Pirmais pārmetums, ko viņi dabūs iekšās no rūdītajiem blogeriem, būs RSS barotņu neesamība. Saturs, protams, to varētu atsvērt, bet kurš rūdītais blogeris, gan skatīsies saturu? 😉 Un pie tam vēl “piarščiku”.

12 thoughts on “7 guru palaiž korporatīvos blogus

 1. MC_

  Pielauju ka neesmu vienīgais, kas aizdomājies līdz lietai, ka kurš nafig normāls cilvēks spēj sagremot to informācijas telpu, kas ir pieejama. Un tas ir tikai sākums.

  Izeja ir sūtīt visus 2 mājas tālāk, palikt tankā un iestāstīt sev, ka vispār nekas neinteresē t.s citu viedokļi, prese utt vai 6dienas un 7dienas veltīt sev kā informatīvās dienas.

  Vai arī lai Mākslīgais intalekts adoptīvi pielasa tikai man interesējošo saturu. Lūk reku man ir priekšlikums kādam censonim web projektam. Gūgls vēl nav tādu uztaisijis?:)

  Atbildēt
 2. koko

  Nav atšķirības, pilnais vai nepilnais rss, bet uzskatu, ka tādam jābūt. Lai es saprastu, ka resursu ir jēga lasīt, jālasa vismaz pāris nedēļas, bet bez rss es to noteikti aizmirsīšu izdarit…
  Galīgs PĒ!

  Atbildēt
 3. atis

  MC – Nedomāju, ka blogu daudzums kaut ko maina. Cik laika agrāk pavadīju baruzējot lapas, tik tagad pavadu savā RSS lasītājā. Nu labi, vairāk. 🙂 Bet mākslīgais intelekts, kas atlasa visu, ko gribu lasīt, būtu ļoti noderīgs. Un ja mācētu automātiski atrast jaunās barotnes , bet izmest ārā neinteresantās…

  Atbildēt
 4. afigel

  par RSS iemineejos gana pasen portaala dibinataajais/ uztureetaajai. toreiz vinja nezinaaja kas tas ir. tagad naaksies uzzinaat. 🙂

  Atbildēt
 5. Mārcis Balodis

  Varu diezgan droši derēt, ka pēc pirmajiem rakstiem pasākums apsīks diezgan masīvi.. Labi, ja divi vēl kaut ko uzrakstīs regulāri.

  Atbildēt
 6. Atbalss: BarCamp Baltics 2008 preses konferences video » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 7. Atbalss: Nozares speciālisti nezin, ar ko nodarbojas mediju aģentūras » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *