Blogeru partija Saeimā

Lielākā daļa blogeru noteikti būs izlasījuši šo Gunchas garadarbu – Ja blogeru partija iekļūtu Saeimā.

Coolynx būtu uz darba datora uzinstalējis aptuveni 20 dažādas interneta pārlūkprogrammas un reklamētu citiem to priekšrocības. Pats tikmēr slepeni lietotu Internet Explorer. Aktīvi iesaistītos dažādās komisijās un analizētu to darba metodes. Ierosinātu piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni Ekonomikas ministrijas darbiniekam, kurš pirmo reizi ierosināja izmantot GoogleDocs ministrijas lapā. Vienmēr būtu lietas kursā par notikumiem lielajā slāvu kaimiņzemē. Pat KNAB baidītos no viņa revīzijām. Neviens tā īsti nebūtu ievērojis, kā Coolynx izskatās, taču visiem būtu nez no kurienes radies priekštats par gludi skūtu vīru aptuveni 32 gadu vecumā.

Es to atradu tikai šodien, izlasot Blogeri Saeimā: 1.diena.

Deputāts Laacz, piebāzis portfeli ar SQL vaicājumu optimizācijas tabulām, agrā pirmdienas rītā devās uz darbu. Un, būdams viens no tiem, kuri iet pāri gājēju pārejai diezgan brutālā veidā, arī šoreiz ierastā gaitā, neņemdams vērā neko, spēra soli pāri Upes ielai.

Sperot pirmos soļus, Laacz diezgan skaudri noprata, ka ir ieberzies. Ātrums 60-70 (+/-) netika koriģēts. Visticamāk, Melnā Mamba nepamanīja brauktuves vidū izskrējušo Laacz, kurš izmisis vicināja savu portfeli. Visticamāk, Melnā Mamba krāsoja lūpas, skatoties atpakaļskata spogulī.

Аффтар пеши есчо.

8 thoughts on “Blogeru partija Saeimā

 1. guntisdk

  Originaļno, Wathson! 🙂 Šādas tēmas vienmēr bijušas mīļas (laikam lielummānija un mazvērtības kompleksi liek par to jūsmot). Bet kam tad to nav? 🙂

  Atbildēt
 2. Jānis Krampis

  Tiešām laps, kaut elementarno Watson(ne jau tas Watson, kurš sarunājās ar Bellu). Priecīgus Ziemassvētkus uz Poda!

  Atbildēt
 3. evol

  man liekas ka visi tie blogi arī ir jālasa lai saprastu humoru. man liekas ka no visiem es vislabāk sapratu par laacz un arī tikai līdz tai vietai, kur parādijās tā melnā mamba

  Atbildēt
 4. Papuass

  Eiroparlementa deputāts Georgs Andrejsvs veido kaut ko līdzīgu. http://www.andrejevs.lv/news/ ir ziņas, ko raksta citi, bet labajā malā ir “dienasgrāmata”, kur tiek rakstīts pirmajā personā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *