PuTTY Tray

Man tagad ir jauns PuTTY aizvietotājs – PuTTY Tray. Tā ir uz parastā PuTTY bāzēta programma kurā ir salikti iekšā alternatīvie patchi (ielāpi), ko ir uztaisījuši dažādi autori. Tās lietas, kas ir nepieciešamas lietotājiem, bet PuTTY autori kaut kādu iemeslu pēc nav vēlējušies ieviest.

Putty tray

 Savulaik biju minējis tādu NuTTY kurā bija realizēta iespēja uzklikšķināt uz saitēm. Diemžēl tas bija tikai tāds eksperiments, kur autors vienkārši vēlējās parādīt pasaulei, ka to vispār var izdarīt un turpinājumi nesekoja. No portaPuTTY ir paņemta iespēja saglabāt sesiju konfigurāciju failā nevis reģistrā un strādāt ar šo programmu no USB irbuļa.

Noteikti, ka paši atradīsiet sev tīkamas iespējas, ko vēl šajā programmā vajadzētu.

Pēdējā PuTTY tray 0.60 r3 versijā ir sekojošas izmaiņas:

Update: 0.60 (r3)

 • New: Load sessions from file using the command line with -loadfile or -file [sessionname]
 • New: Added ‘always on top’ to the system menu
 • New: Automatically selects ‘sessions from file’ when the registry does not contain any sessions
 • New: Added option ‘reconnect on connection failure’
 • New: Default font set to ‘Consolas’ when using Windows Vista
 • Fixed: URL hyperlink bug – preferred browser settings ignored in Windows Vista (thanks Jesper Svennevid)
 • Fixed: With ‘show tray icon: always’ enabled: clicking the tray icon will minimize the PuTTY window if it is open.

Starp citu, varbūt kāds programmētājs varētu uztaisīt ciļņu (tabu) atbalstu? Es lasīju, ka tas ir grūti realizējams un oriģinālā PuTTY autori ar to nevēlas ķēpāties. Ar cilnēm PuTTY tray ietērpā šī vairs nebūtu zelta, bet gan platīna programma.

12 thoughts on “PuTTY Tray

 1. japets

  clx, lai irssi laistu un shad tad kaut ko veel pabakstiitu, nav vajadziigi tabi. 2 programmas instances parasti lielas probleemas nesagaadaa 🙂

  Atbildēt
 2. Atoms

  mmm jaukii, kaut aa vienreiz kaut ko taadu biju mekleejis, un tad nu sanaaca, ka vienaa ir tas, otraa tas un treshajaa tas, bet visas triis lietas vienaa nav… tad nu buus jaaizmengjina, un par tiem tabiem tur taisniiba, uz linux straadaajot ieksh yakuake drausmiigi pierasts bija, veel puttijam vareetu nonjemt dekoraacijas un uztaisiit accessible via shortcut, un neraadiit taskbaaraa 🙂

  Atbildēt
 3. :)

  OFFTOPIC
  Nezinu kas tas PuTTY ir un ko tas ziemā ēd, bet mani aizķēra Atoma doma ” vienaa ir tas, otraa tas un treshajaa tas, bet visas triis lietas vienaa nav…”.
  Tieši tāpēc nevaru pāriet uz linux, visādu to linux vaidīgo ir tik daudz ka visa atlikušā mūža nepietiks, lai katru izmēģinātu. Ir visādi brīnumi, tādi kurus no disketes ar visu grafisko vidi var palaist 🙂 Katrs diezgan nopietni ķeras pie lietas, kaut vai latviešu Austrumi.
  Es domāju, ka viņi ar to dažādību un standartu atšķirību nīdē viens otru ārā.

  Atbildēt
 4. Master

  SecureCRT ir maxas. Putty nee. Tapec gribu putty ar tabiem. Manuprat ta ir fiicha nr 1, kas vajadziga jebkuram, kam ir atvertas vairak par 5 ssh sesijam

  Atbildēt
 5. DD

  nu ja grib uz pašas bāzes, tad grūti… gan jau kaut kādi globālie mainīgie n’šit… Var jau protams apiet… uztaisīt galveno logu, pa virsu kuram zīmēt parent-putty logus (līdzīgi kā ar gimp)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *