Aizkraukles Bankas jaunā versija

Šodien Aizkraukles Banka ir atvērusi savas mājaslapas jauno versiju – ab.lv. Joprojām tās korporatīvo stilu izstrādā skandalozā Ļebeģeva studija.

Ab.lv jaunā versija

Šī banka no citām atšķiras ar savu ne tik konservatīvo izskatu un pieeju. Daudzi to nespēj sagremot, jo ir pieraduši, ka banku lapām ir jābūt ļoti konservatīvām. Diemžēl man nav zināmi dati par Aizkraukles Bankas panākumiem internetā, bet, ja šī imidža maiņa viņiem palīdzēja uzlabot komunikāciju ar klientiem, tad šis solis ir atbalstāms. Ja reiz banka turpina rakt šajā virzienā, tad visticamāk, ka viņiem viss notiek.

22 thoughts on “Aizkraukles Bankas jaunā versija

 1. Bogomils

  Pēdējie Gulbja darbi kautkā vairs nemaz nesajūsmina. Kau vai tas, ka uz https://www.ab.lv tiek dota internetbanka. Nu kmon – tas ir debili. Parasts jūzeris neredz atšķirību starp http un https.

  Atbildēt
 2. Qued

  >bogomils
  Nepiekrītu. Ja parastais jūzeris diktē adresi, viņš vienmēr sāk ar “http”, tā ka https nepaliks nepamanīts. Bez tam, ja parastais jūzeris negrib, lai viņu piečakarē, viņam ir jāzina, kas ir “https”.

  Atbildēt
 3. purvainais

  Ļebeģevs & Co, protams, ir ass savos izteikumos bieži vien. Taču, papētot viņu darbus, bieži vien jāsecina, ka viņi runā par tēmu un ir iedziļinājušies. Man patīk, ka viņiem ir adatas, ka viņi nav pielaizītie pozitīvisti vienmēr.

  Atbildēt
 4. uga

  ir trīs lietas pie kurām var piesieties.

  – sākumlapā ir visai ambiciozs teksts – kura doma (vismaz kā es to uztvēru) – mēs tev pastāstīsim interesantāk par kredītiem. bet uz to nospiežot atveras parasts veba teksts uz parasta balta fona. nemaz neizskatās interesanti. ja būtu kaut kas uzzīmēts kā “veb-izrādē” (kas neskatoties uz dīvaino nosaukumu ir vismaz vizuāli pievilcīga), tad varbūt arī būtu interesanti.

  – lai tiktu uz anglisko versiju no www.ab.lv ir jāiet caur latviski nosauktu saiti…

  – sākumlapā tomēr uzskatu, ka nosacītās galvenās izvēlnes fontu izmērs ir pārāk mazs un tā kopumā ir nepamanāma.

  tas tā, lai piesietos. kopumā lapa ir normāli nostrādāta, pietiekami neizteiksmīga kā jau bankai pienākas. nav ne super, ne sūds. tā pa vidu. kvalitāte arī tā pa vidu.

  Atbildēt
 5. taalais

  AB ir spērusi mīlzīgu soli uz priekšu. Iepriekšveidotā AB Ļebeģeva lapa pēc noklusējuma pirmo reizi vērās krievu versija. Tomēr pēc 3 gadiem saprata kādai valstij taisa lapu.

  Atbildēt
 6. Sarky

  taalais: (#14)
  Par ātru sapriecājies. Sameklē bankomātu sarakstu.
  Kā arī, droši “izņem partnerbanku – SEB Unibanka.”

  Mjā… Starp grāmatzīmēm man ir mape “Suuda paraugi”, kur lieku grāmatzīmes uz mapes nosaukumā raksturīgām lapām. Parasti tās ir nemākulīgas, dažādas mirgojošas, ar agrīnu Frontpage vai pat Word ģenerētas lapeles. Lai būtu pa rokai vajadzības gadījumā parādīt sliktos piemērus. Tik viena nelaime – parasti uz tām ved garš, neiegaumējams [bezmaksa servera] urlis, un ar laiku šīs lapiņas vispār aiziet nebūtībā. Tikko atkal izdzēsu pāris jau vairs neeksistējošas.

  Bet te – tavu laimi! Pastāvīga lapa, un arī urlis tik ērti iegaumējams – ab.lv !!…
  Pat nebūs jāgrāmato “Suuda paraugos”..

  Līdz šim bija neitrāli pozitīva attieksme pret Aizkraukles banku. Banka kā banka, samērā jaukas reklāmas…

  Tagad viņi zaudējuši vairākus potenciālos klientus. Jo mēs jau netieši ietekmējam arī draugus, radus paziņas ar savu viedokli…

  Paši vainīgi.

  Atbildēt
 7. Shadowbird

  Manuprāt tas dizains arī personīgam blogam izskatītos pēc kakas, un bankai – konservatīvs vai nē – vēl jo vairāk. Ir atšķirība starp “nekonservatīvs” un “atbilst vairākiem liktu lapu (pat dizainu vispār) veidošanas likumiem”. Sākot jau ar haotisko fontu izvietojumu un krāsu maiņu.

  Atbildēt
 8. PLB

  Stils dažādām sadļām konstruktīvi un idejiski parāk ašķirģigs, ļoti grūti uztver info.

  p.s.
  saks tā AB.lv, un viņu kredīts vēl jo vairāk:) zaudēju šis bankas deļ kaudzi naudas un laika..jo katru dienu mainās nosacījumi un reklāmas apsolītais attiecās tikai uz 5% no potenciālajiem klientiem.

  Atbildēt
 9. atis

  super, lai no ārzemēm dabūtu latvisko versiju, pašrocīgi no www.ab.lv/ru/ jānomaina ar lv. Savādāk mētā tikai no krieviskās uz anglisko versiju, kaut arī spiež uz linka “latviski” 🙂

  Atbildēt
 10. Atbalss: ITBlog - Gadžeti, web 2.0, blogi un viss, ko vari iedomāties… » Blog Archive » Parex Bankai jauna mājas lapa!

 11. es

  piedodiet kapec labaja puse ir izvietota reklama e-talonam, bet talona vieta ir vards TAMPONS? Tas ir ta domats, vai tas ir pilnigs sviets?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *