Valsts iestāžu mājaslapu drošības problēmas

Petruha ir izdomājis papētīt mūsu valsts iestāžu mājaslapas, lai atrastu kaut pāris lapas kurās būtu kaut viena ievainojamība. Gribēja kā labāk, bet sanāca kā vienmēr. Pāris ievainojamības atrada, bet tiesa gan gandrīz katrā mājaslapā.

Situācija izrādījās daudz skumjāka nekā sākotnēji varēju iedomāties – reti kurā lapā nebija vismaz viens no šiem caurumiem, bet lielākajā daļā bija gan SQL injekcijas, gan XSS. Ja iesākumā mērķis bija atrast vismaz pāris lapas ar šīm ievainojamībām, tad vēlāk kļuva skaidrs, ka man pietiks laika apskatīt tikai svarīgākās valsts iestāžu lapas. Tāpat neapskatīju militārās un mācību iestādes (izņemot vienu skolu, kura man neizprotamu iemeslu dēļ atrodās zem gov.lv domeina).

Izskatās skarbāk nekā es biju domājis.

42 thoughts on “Valsts iestāžu mājaslapu drošības problēmas

 1. lasītājs

  Patīk man tas, ka šie drošības pētnieki, pseidourķi, negrib sevi pieskaitīt to pētnieku klasei, kuri, piemēram, nodarbojas ar amerikāņu vidusskolu drošības sistēmu izpēti (piemēram, vai var skolā ienest divus automātiskos ieročus un notēmēt kaut kur un varbūt pat izšaut) vai arī tiem tumšas ādas krāsas pētniekiem, kas pēta lidostu drošību un mēģina caur tām lidmašīnās ienest dažādus interesantus priekšmetus. Ja jau esi tāds valsts drošības pētnieks, aizej un papēti kādu iestādi klātienē. Pamēģini izsist kādu logu un uzņem laiku, kas paies, kamēr tevi paņems pie dziesmas.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  lasītājs, pilnīgi piekrītu. Daudz interesantāk būtu bijis, ja mēs rakstītu jau par sekām (kā tas bija ar Naturalizācijas pārvaldi http://pods.lv/blog/2007/06/spameri_uzlauz_naturalizacijas_parvaldes_lapu.html ), nevis mēģinātu norādīt uz cēloņiem.

  Atbildēt
 3. lasītājs

  CooLynx, bet Jūs nerunājat par to, ko es runāju, tā nav atbilde uz manu argumentu. Te nav runa par veco dziesmu par norādi uz kļūdām. Te ir runa par to, ka šiem urķiem nav nekādu tiesību šādā veidā “pētīt” sistēmas. Ja tu gribi kaut ko pētīt, tad tu saskaņo to vai arī tu pats uztaisi modeli un pēti to. Tu nevari aiziet pie Saeimas nama un sākt pētīt tā drošību, apmētājot tā logus ar tomātiem un prasot, kur tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda, ja tu, redz, vari mierīgi atnākt un apmētāt pat savu Saeimu.
  Par to, ka šie caurumi nav laba parādība un ka tos ir jāizlabo, nav šaubu. Lai norādītu uz nepilnībām, eksistē citas metodes.

  Atbildēt
 4. Aspic

  Lasītāj, ja lapas netiek bojātas un to darbībai nav nodarīts kaitējums, neredzu pamatu taviem vaidiem par logu sišanu un hronometra vēžēšanu , puiši pirms sava raksta publicēšanas augstākminēto resursu turētājus ir brīdinājuši par ermm “ne visai korekto” mājas lapu kodu. Tā ir normāla prakse un paši .gov.lv caurumu turētāji ir vainīgi, ka nespēj izlabot vai arī “pazemīgi” lūgt nepublicēt šādu info līdz brīdim kad tiks salabots tas caurais žogs.

  p.s. atceroties pastāstu par vp.gov.lv lapu – tur pat vp darbinieki VITAi bija vairāk nekā pusgadu pirms incidenta rakstījuši par ievainojamībām un, tici man, to saraksts nebeidzās ar cauru komentu apstrādi

  Atbildēt
 5. hellfsh

  Lasītājs: laikam vēl joprojām dzīvo laikā, kad kartupeļus lasīja ar rokām un katrā Rīgas pagalmā dzīvoja sētnieks atsevišķā mājiņā.
  Interneta problēmas risina Internetā. Ja redzam, ka veikalā tiek tirgoti veci produkti, mēs varam tos aiznest pārdevējai, veikala vadītājam utmldz.. Ja problēma ir redzama Interneta lapā, tad tiek informēts tās administrators (ideālā variantā). Kā problēmu var pamanīt? Tikai skatoties caur Internetu (nu labi, vēl var no lokālā tīkla).
  Ja lapai ir problēmas un to redz “urķis”, tad to pašu redzēs arī citi apmeklētāji. Ne uzreiz, taču tajā brīdī, kad apgūs urķēšanas iemaņas. Kāds te vēl var būt jautājums par apmētāšanu vai neapmētāšanu.
  Totalitārais laikmets sen ir garām. Ja ir iespējams tikt pie informācijas, tad tas ir izdarāms. Uz Sibīriju par to nesūtīs. Un, ja pasūtīs slepkavu, tad agri vai vēlu tas nāks gaismā. Un, ja tādas lietas jau tiek darītas, tad tas liecina jau par citām problēmām, netikai Interneta lapas drošību.

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  CooLynx, bet Jūs nerunājat par to, ko es runāju, tā nav atbilde uz manu argumentu. Te nav runa par veco dziesmu par norādi uz kļūdām. Te ir runa par to, ka šiem urķiem nav nekādu tiesību šādā veidā “pētīt” sistēmas.

  Ko nozīmē “nav tiesību”. Tas nozīmē, ka nedrīkst apmeklēt šīs lapas vai dziļāk par pirmo lapu nedrīkst iet?
  Tā ir publiski pieejama lapa un ik vienam, kas ir šīs valsts pilsonis, ir tiesības to lapu apmeklēt. Ja lietotājs ir nedaudz protošāks par citiem lietotājiem un viņam ir aizdomas, ka izveidotā lapa ir nepilnīga, tad, lai novērstu iespējamo vandālisma aktu, viņa pienākums ir informēt attiecīgās instances par šīm nepilnībām.

  Ja attiecīgās instances neizrāda interesi par šīm nepilnībām, tad viņam ir pienākums informēt par to sabiedrību. Šajā gadījumā tas arī ir noticis.

  Ja tu gribi kaut ko pētīt, tad tu saskaņo to vai arī tu pats uztaisi modeli un pēti to. Tu nevari aiziet pie Saeimas nama un sākt pētīt tā drošību, apmētājot tā logus ar tomātiem un prasot, kur tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda, ja tu, redz, vari mierīgi atnākt un apmētāt pat savu Saeimu.

  Vari. Vienkārši neviens neuzdrīkstētos to izdarīt, jo visi ir informēti par to, ka tur sēž bruņoti drošībnieki, kas paņems tevi pie dziesmas. Toties ir iespēja izveidot viltotus dokumentus un iekļūt Saeimas telpās. Vēlāk norādot, ka tas bija eksperiments ar mērķi norādīt uz nepilnībām viņu drošības sistēmās.

  Par to, ka šie caurumi nav laba parādība un ka tos ir jāizlabo, nav šaubu. Lai norādītu uz nepilnībām, eksistē citas metodes.

  Nosauc lūdzu tās citas metodes.

  Atbildēt
 7. interesents

  njaa, man arii intereseetu uzzinaat, taas citas metodes.
  Hmm, varbuut kaut kaa ar telepaatijas paliidziibu uzzinaat, ka tajaa lapaa ir kaaads sqli vai xss..
  ..protams, viss var buut 🙂

  Atbildēt
 8. lasītājs

  Ja vēlas kādu informēt par zināmiem trūkumiem sistēmā, tad jārīkojas šādi:
  1) Nosūtām e-pastu attiecīgās iestādes tīmekļa vietnes administratoram.
  2) Nosūtām vēstuli attiecīgajai iestādei. Iestāde nevar neatbildēt uz vēstuli.

  Atbildēt
 9. e-remit

  Zināma taisnība “lasītājam” ir. Ja tevi pieķer, mēģinot apiet sistēmas drošību, var sanākt, kā minimums, skaidroties.

  Toties ir iespēja izveidot viltotus dokumentus un iekļūt Saeimas telpās. Vēlāk norādot, ka tas bija eksperiments ar mērķi norādīt uz nepilnībām viņu drošības sistēmās.

  CooLynX, domā tu nedabūtu apsūdzību par dokumentu viltošanu? Vienīgais korektais variants būtu jau iepriekš saskaņot šīs darbības ar policiju un tas tiktu atbilstoši dokumentēts. Faktiski, pirms pārbaudīt drošību, vajadzētu to saskaņot ar DDIRV.

  Atbildēt
 10. CooLynX Raksta autors

  lasītājs, tu esi nonācis pretrunā pats ar sevi, jo pirms brīža to vēl nedrīkstēja darīt. Kā varētu informēt par nepilnību, ja nav noskaidrots, ka tāda vispār pastāv.

  Tad kā ir patiesībā? Nedrīkst informēt par šīm lietām vai, tomēr viss ir izdarīts “pēc noteikumiem” un tu vienkārši neesi līdz galam sapratis par ko ir stāsts?

  Starp citu, tu arī neatbildēji par tām citām metodēm. Tās, kas šeit tika nosauktas, jau ir izdarītas – ir informētas attiecīgās iestādes un dažas no tām arī izteica vēlmi, lai par viņu nepilnībām neinformē publiku. Tas arī ir izdarīts.

  Ja reiz cīnies par taisnību, tad varbūt sāc ar sevi. Esi patiess un nesagrozi faktus.

  Atbildēt
 11. CooLynX Raksta autors

  e-remit, ja nemaldos, tad pēc likumdošanas “nesankcionēta piekļuve datiem, apejot aizsardzību draud ar kriminālatbildību”. Neatceros precīzu formulējumu, tas bija kaut kāds 244-245.pants.

  Jautājums, kas ir nesankcionēta piekļuve. Parametru mainīšana publiskajā daļā ir autorizācijas apiešana? Domāju, ka nē, bet to tā varētu kvalificēt. Kāpēc? Tāpēc, ka neviens neko negrib darīt, bet meklē tikai vainīgos.

  Atbildēt
 12. e-remit

  CooLynX, taisnība varētu būt kaut kur pa vidu. Ja tu ar XSS uztaisi redirektu uz savu lapu, tas varētu nebūt pārkāpums; savukārt SQL injekcija vai tās mēģinājums (!!!) jau ir piekļūšana kādiem datiem, par ko varētu arī atrauties. Faktiski vajadzētu runāt arī par iestāžu atbildību, ko var eskalēt arī citiem. Protams pastāv iespēja kaut ko uzlauzt kādā īpaši sarežģītā veidā, bet par pamatnosacījumiem, kurus aprakstīt kādos MK noteikumos, vajadzētu varēt sodīt vainīgo par nolaidību.

  Atbildēt
 13. CooLynX Raksta autors

  e-remit, vismaz līdz kaut kādam kopsaucējam esam nonākuši. Par to man ir patiess prieks. 🙂

  Es arī piekrītu, ka nav labi šādi “blamēt” valsts iestādes. Bet, tad varbūt nodefinējam kā būtu korekti un pareizi rīkoties šādos gadījumos.

  1. Ja reiz informēt par šīm nepilnībām vajag, tad arī jābūt iespējai noskaidrot, ka tiešām ir nepilnības. Jo pretējā gadījumā tiks lieki kavēts attiecīgo iestāžu laiks.
  Bez tam, tu taču neskriesi pakaļ ar automātu katram jaunietim, kas “nejauši” ir ievadījis tavas mājaslapas adresi kādā no publiskajiem drošības caurumu skaneru servisiem.
  2. Nav nekādu MK noteikumu, kas noteiktu kāda ir izstrādātāju un uzturētāju atbildība, kādam drošības līmenim vai tehniskām prasībām būtu jāatbilst valsts iestādēm.
  Te gribētos arī standartus attiecībā uz lapu lietojamību un pieejamību.
  3. Kāda ir procedūra par šāda veida nepilnību ziņošanu un cik ilgā laikā jābūt atbildei, kā arī risinājumam.

  Atbildēt
 14. interesents

  Šeit ir viens dokumentinš saistībā ar valsts iestāžu mājas lapām – http://www.likumi.lv/doc.php?id=154198
  Tā kā šāds dokuments eksistē. Tiesa gan par drošību (20-24. punkts) tur ir rakstīts visai maz.
  Bet šajā gadījumā pilnīgi piekrītu CooLynX, ka, kaut kā jau par tām nepilnībām ir jāuzzina, nevar taču vienkārši aizsūtīt vēstuli web adminiem, ar tekstu “Man liekas, ka Jūsu lapā varētu būt kāda no tik izplatītajām ievainojamībām kā SQLi un XSS”. Loģiska pretrekacija no admina būs – “Kur? Kad? Pierādi?” utt.
  Tā kā šī ir tā lieta par, ko derētu padomāt.

  Atbildēt
 15. kex

  Atbildība par Krimināllikuma 241.pantā paredzētajām darbībām (t.sk. to mēģinājumu) iestājas vien tad, ja ir radīts būtisks kaitējums.

  Būtisku kaitējumu definē šī likuma 23.pants:
  http://www.likumi.lv/doc.php?id=50539&mode=KDOC

  Runājot par sistēmas administratora atbildību, jāskata šie normatīvie akti:
  http://www.likumi.lv/doc.php?id=62324&mode=KDOC
  http://www.likumi.lv/doc.php?mode=DOC&id=118990

  Ja sistēmas administratora (t.i. amatpersonas) rīcības, kas ir tīša vai aiz neuzmanības, dēļ ir notikusi “informācijas nolaupīšanai, iznīcināšanai vai bojāšanai vai ja ar to radīts cits būtisks kaitējums”, tad par to iestājas kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 245.panta.

  Manuprāt, šāda valsts informāciju sistēmu testēšana, ja tā rezultātā netiek veiktas ļaunprātīgas darbības, jāuzskata par noziegumu vispārējo prevenciju, kas ir uzteicama rīcība. Jā, kādam tas var nepatikt. Tomēr sabiedrība kopumā no tā tikai iegūst.

  Atbildēt
 16. BigUgga

  Nosaukt par neautorizētu piekļuvi datiem ar SQL iebarošanu parametros, ir totāls nonsenss. Ja datiem var šādi piekļūt – manā skatījumā tā tas *ir* paredzēts no publicētāja puses un tie ir publiski dati – man nav jālauza galva vai konkrētais URLis ir vai nav autorizēts 😀

  Atbildēt
 17. Gatis Mednis

  Hmm, nosaukt šādu rīcību par informācijas sistēmu drošības testēšanu diez vai būtu korekti.
  Vai daudzi no jums dodas uz tuvāko autostāvvietu tāpat vien pārbaudīt, vai visām mašīnām ir aizslēgtas durvis un aizvērti logi? Jebšu, nedaudz nopietnāk “bruņojušies”, papētīt, vai tās ir aprīkotas tikai ar signalizāciju jebšu arī ar imobilaizeru? Nē, protams, jūsu mērķis būtu tikai “notestēt” automašīnas drošību un par rezultātiem informēt īpašnieku, atstājot zīmīti uz priekšējā paneļa 🙂
  Tad, lūk, jebkuras drošības pārbaudes, kuras nav iepriekš autorizējis apsekojamā objekta īpašnieks ne ar ko neatšķiras no reāla uzbrukuma. Labiem vai sliktiem nolūkiem nav nozīmes, ja par tiem paziņo _pēc tam_. Kāds negrib, iepriekš nesaskaņojot, “notestēt”, vai lokālā tīkla lietotāji izmanto pietiekami sarežģītas paroles? Un pēc tam saņemt sodu par mēģinājumu tās uzlauzt…
  Interesentiem varu ieteikt atcerēties / iepazīties ar OSSTMM (Open-Source Security Testing Methodology Manual) nodaļām Rules Of Engagement un Legal Penetration Testing Checklist. No savas puses varu piebilst, ka šāda veida pasākumos man ir nācies būt gan pasūtītājam, gan izpildītājam un vēlētos apgalvot, ka testu plāna / iespējamās ietekmes saskaņošanai ir būtiska nozīme, lai 1) metodiski tiktu apsekots viss testēšanas apgabals un 2) testēšanas gaitā netiktu radīti būtiski traucējumi ikdienas darbam, jo, ak vai, lai tests būtu pilnvērtīgs, tam tipiski ir jānotiek ekspluatācijas vidē.
  Kas attiecas uz publiski pieejamām sistēmām un “nedaudz protošākiem” lietotājiem, tad nodalīsim tomēr divus gadījumus – 1) es principāli sāku ar to, ka rakstu /admin, apostrofs OR 1 = 1, javascript alert utml.; 2) es lietoju sistēmu atbilstoši tam, kā tas ir normāli paredzēts un tiek no manis kā lietotāja sagaidīts. Pirmais gadījums atbilstoši manai izpratnei ir tā pati automašīnu durvju raustīšana stāvlaukumā, taču Internetā publika to uztver daudz nenopietnāk nekā pienāktos. Droši vien pietrūkst subjekta 2m bez galvas, toties ar uzgriežņu atslēgu, kas parādās dažu minūšu laikā un uzskatāmi demonstrē, ka šādi rīkoties nav labi 🙂 Vai ar šādu rīcību pietiktu priekš kriminālprocesa, visticamāk atkarīgs no konkrētā gadījuma jeb _vai jūs zināt, kādas sekas var radīt konkrētās sistēmas neadekvāta lietošana_. Otrais gadījums pēc būtības ir daudz garlaicīgāks un tipiski nenovedīs pie šokējoša drošības problēmas atklājuma.
  Ja nu tomēr ir gadījies konstatēt drošības problēmu, kā būtu pareizāk rīkoties? Informēt atbilstošās sistēmas administratoru, vai citu norādītu konkrētās organizācijas kontaktpersonu par to 1) kas tika darīts, 2) kad tika darīts, 3) kāds bija rezultāts, 4) kā jūsuprāt izpaužas problēma. Un būt gataviem, ka jums neatbildēs… vai mēģinās pierādīt, ka pats esat zaļā krāsā… vai tomēr pateiks paldies. Informējot sistēmas uzturētājus jūs kā godprātīgs lietotājs savu pienākumu esat izpildījis. Punkts.
  Ak jā, valsts iestāžu gadījumā varētu vērsties Datoru drošības incidentu reaģēšanas vienībā (ddirv.lv).
  Savukārt, ja rodas nepārvarama vēlme publicēt savu varoņdarbu, vēlreiz apdomājiet, kāpēc jūs TO darāt – 1) lai celtu tautas izglītības līmeni, 2) lai liktu nokaunēties kādam IT jomā nodarbinātam kolēģim konkrētā organizācijā, 3) lai tauta zinātu savus varoņus, t.i., jūs, 4) lai personas ar mazāk cēliem nodomiem uzzinātu, kuras sistēmas ir viegli ievainojamas.

  Atbildēt
 18. CannibalSmith

  SQL injekcijas ir tik elementāra lieta, ka to nevar salīdzināt ar automašīnas durvju atmūķēšanu – durvis jau ir vaļā, un atslēga – aizdedzē!

  Atbildēt
 19. x-is

  Ja mājiņai lodziņš ir vaļā, tad pie tā pienāk un saka – kukū. Cik noprotu, autors vēl nav kautkam piekluvis, salauzis vai sačakarējis. Viekārši skaļi pateicis – kukū…

  Atbildēt
 20. hu_ha

  CannibalSmith – vai tas dod tiesības šo auto aizdzīt?

  Diskusijas vai drīkst vai nē – mans viedoklis ir, ka vari tu paskatīties, kur ir kļūdas, nedrīkst sabojāt saturu. Tāpat nav ētiski publicēt kļūdu sarakstu, jo kāds cits to var izmatot ļaunos mērķos.
  Korekti būtu šo sarakstu izsūtīt katram no mājas lapas administratoriem.

  Atbildēt
 21. CooLynX Raksta autors

  Kāpēc te tik daudz demagogu savākušies? Varbūt strādā pēc līdzīgiem principiem – labāk noklusēt, ka tik kāds neuzzina un laimīgi atsēdēt savas darba stundas.

  Atbildēt
 22. e-remit

  Faktiski vajadzētu MK noteikumos DDIRV paredzēt iespēju: ja gribi testēt mājaslapas, raksti DDIRV, norādot lapas, laikus un savu IP; saņem atļauju, notestē šīs lapas un nosūti atskaiti tam pašam DDIRV. Tas dotu iespēju pierādīt, ka neesi šo veicis ļaunprātīgi, citādi pēc tastēšanas šajā iestādē presē noklīdīs kāds konfidenciāls dokuments un būs pamats piešūt vainu šim “testētājam”.

  Atbildēt
 23. Gatis Mednis

  CooLynX, vai nozares de facto standarts OSSTMM ir demagoģija?
  Drošības testēšanas mērķis nav nedz noklusēt, nedz izbazūnēt atklātās problēmas. Tās mērķis ir 1) detektēt problēmas, 2) novērst tās, 3) nepieļaut līdzīgu problēmu atkārtošanos iespējami drošākajā un efektīvākajā veidā.
  Latvijā ir organizācijas, kuras šim jautājumam pieiet nopietni un regulāri pasūta neatkarīgu ekspertu veiktus informācijas sistēmu drošības testus. Un ar ekspertiem es šeit nedomāju ne kaimiņu mājas Jāni, ne “papīra ekspertus” no lielajām auditoru kompānijām. Tiesa, šādas organizācijas tipiski sastopamas privātajā sektorā un tipiski pieder ārvalstu kapitālam.

  Atbildēt
 24. CooLynX Raksta autors

  Gati, tu biji domājis šo te?
  OSSTMM – Open Source Security Testing Methodology Manual
  http://www.isecom.org/osstmm/

  Tad parādi man lūdzu kuros MK noteiktos ir minēta šī metodoloģija un pēc kādiem principiem tā tiek piemērota valsts iestādēm.

  Atbildēt
 25. Platais

  2 hu-ha

  Tiksim tā esmu redzējis, ka automašīnā atslēga aizdedzē ir, bet informāciju, ka automašīnai ar valsts reģistrācijas numuru xx-0000 ir problēmas (neminot precīzi kādas), nododu pa radio, lai automašīnas īpašnieks par to būtu informēts.

  Šai gadījumā valsts institūcijas bieži darbojas ar mūsu personu datiem un arī mēs esam ieinteresēti lai mūsu dati būtu drošībā. Bet situācija, jo mazāk kāds zin par problēmu, jo labāk ir nepieņemama – tā ir strausa politika.

  Atbildēt
 26. moonlight

  “Latvijā ir organizācijas, kuras šim jautājumam pieiet nopietni un regulāri pasūta neatkarīgu ekspertu veiktus informācijas sistēmu drošības testus.”

  Neredzam mēs, ka šis būtu diez ko efektīvi. “Neatkarīgi testi” liecina par pretējo.

  Atbildēt
 27. heh

  Jāpiekrīt Gatim Mednim ka “jebkuras drošības pārbaudes, kuras nav iepriekš autorizējis apsekojamā objekta īpašnieks ne ar ko neatšķiras no reāla uzbrukuma”.

  Atbildēt
 28. Gatis Mednis

  OSSTMM uzmetām aci? Labi. Tas apraksta, kā būtu saprātīgi veikt drošības testēšanu. Un domāju, ka rezultātā kļūst saprotamāks, kāpēc es Petruhas veikumu nenosauktu par testēšanu.
  Es nevienā brīdī neapgalvoju, ka mani apmierina, kā tiek apsaimniekotas sabiedriskā sektora informācijas sistēmas. Ja būtu gribēšana, tad gan jau spētu atrast gan naudu, gan speciālistus. Cik es atceros, tad Valsts informācijas sistēmu vispārējās drošības prasības un, iespējams, vēl citi saistītie dokumenti paredzēja, ka valsts stūrē LVSISO/IEC 17799:2002 virzienā. Tā ka papīru, pēc kā vadīties, noteikti netrūkst.
  Attiecībā uz to, ka, skaļi nebļaujot, šajā valstī nekas nekustas uz priekšu. Kas liedz iesniegt atklātu vēstuli Gudelei (un publicēt n portālos un laikrakstos), ka sabiedriskā kārtā apsekojot valsts iestāžu mājas lapas konstatētas tik un tik konkrētā veida drošības problēmas. Savukārt konstatēto problēmu tehnisko aprakstu iesniegt kā nepublisku pielikumu. Vai tiešām publikai šķiet, ka publicēt problēmu tehnisko aprakstu, t. sk., nenovērstās problēmas ir iespējami drošākais risinājums?

  Atbildēt
 29. CooLynX Raksta autors

  Gati, redzi, pēc visa spriežot tu kaut ko saproti no šīm lietām un tas kaut kas ir vairāk nekā mana saprašana. Neviens no mums nav apmierināts ar to, kas notiek mūsu valstī, bet tajā pašā laikā mēs abi te cepamies komentāros.

  Es izdarīju pirmo soli – publicēju šo informāciju vietā, kur iegriežas nozares speciālisti vai vismaz daļa no tiem un atradu tevi, kā arī vēl dažus līdzīgi domājošos. Iespējams, ka mūsu pulciņā ir cilvēki, kas kaut ko saprot no juridiskām lietām.

  Tagad mums ir iespēja visiem kopā saštukot papīru un nosūtīt to Gudelei.

  Jūsu piedāvājumi?

  Es no savas puses varu apkopot materiālus un nodrošināt to, ka tie parādīsies dažos medijos, kā arī nonāks līdz Gudelei. Bet es nevaru uzrakstīt dokumentu ar prasībām utt.

  Atbildēt
 30. ulzha

  Vai par automašīnas durvju raustīšanu bez nolūka aizdzīt iestājas kriminālatbildība? Nē – skatīt krimināllikumu. Tāpat arī informācijas sistēmas aizsardzības trūkuma konstatēšana (vismaz tādā stilā, kā Petruhas SQLi, kur ieraugām tikai to pašu publisko informāciju citā kulītē) nav sodāma kā patvaļīga piekļūšana sistēmai, ja es pareizi māku lasīt līdz 241. pantam.

  Tieši tā – atšķirība ir tikai tāda, ka pirmajā gadījumā ir iespējams nepatīkams troksnis un/vai īpašnieks ar savu impulsīvo reakciju, otrajā visticamāk tikai intereses apmierinājums. Tāpēc mani nekādi neizbrīna, ka cilvēki otro dara brīvāk nekā pirmo, un uzskatu, ka te daži moralizē dziļāk, nekā ir materiāls. Apgaismojiet mani, ja kļūdos.

  Atbildēt
 31. Muttkoff

  Kamēr neesam barikāžu vienā vai otrā pusē, tikmēr mēs esam par juridisko normu ievērošanu, principiem utt. Viss mainās, tiklīdz kādu no mums tas skar personīgi. Ja kādam guru piesmej lapu, tad sliktie urķi ir sitami un dedzināmi. Ja guru pats piesmej kādam lapu, tad nevīžīgie admini un webmasteri ir tie sitamie un dedzināmie. Tādi nu mēs esam, un nav tur ko taisīties par svētajiem.
  Lai katrs pats atbild par savu rīcību. Uztaisīji cauru lapu? Tiki brīdināts? Tagad smērē vazelīnu. Piesmēji svešu lapu? Vazelīna burku rokā, un uz eksekūciju! Cilvēka dabā ir vainot visus, izņemot sevi.

  Atbildēt
 32. BigUgga

  Kāpēc salīdzināt vidi internetā ar vidi ārpus tā? Katrā vidē ir savi darbības principi, pret kuriem ir dažādi jāreaģē. Piemēram, ko man varētu piešūt, ja es izveidotu botu, kas staigā gar mašīnām un rausta durvis? Vai pat pamanās tās aizdzīt?

  Atbildēt
 33. r21vo

  priekškam vēl sūtīt ziņojumus, par atklātajām kļūdām ja šāda ir reakcija. Tad jau labāk tā riktīgi nodefeisot caur austrumu zemēm, lai no priekšniecības tie tirliņi dabon pa ausīm. Brīdinājumos šķiet sen neviens neklausās.

  Atbildēt
 34. Atbalss: Tendences Latvijas tīmeklī un blogos | web.hc.lv

 35. vecis to Tendences Latvijas tīmeklī un blogos | web.hc.lv

  Tev nav taisnība, šaja blogā tiek parādīts, cik apjomīga ir NODOKĻU MAKSĀTĀJU LĪDZEKĻU IZSĶĒRDĒŠANA
  (kura valsts iestāde ir pieprasījusi no izstrādātājiem garantijas, kontrolējusi vai izstrādātais produkts ir kvalitatīvs) Tavs viedoklis ir skaidrs – Es te drusku IEBĀZĪŠU KABATĀ, bet tas kurš cīnīsies par taisnību un norādīs un manām kriminālajām aktivitātēm (līdzekļu izsaimniekošana, uzlaušanai labvēlīgu apstākļu radīšana ar iepriekšēju nolūku), nenoklusēs, to es ar 2xx pantiem ietupināšu cietumā vai vismaz publiski tā nolikšu, lai citiem nerodas vēlme man netraucēti pievākt naudu sev.

  Atbildēt
 36. Faraons

  dig axfr gov.lv +nostats +nocmd @sunic.sunet.se
  Rezultāts:
  —————–
  gov.lv. 86400 IN SOA ns.gov.lv. dns.vita.gov.lv. 3006230724 3600 1800 604800 86400
  gov.lv. 86400 IN MX 5 mail.gov.lv.
  gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gov.lv. 86400 IN NS nsz2.latnet.lv.
  gov.lv. 86400 IN NS sunic.sunet.se.
  1lsc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  1lsc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  1lsc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  1rsc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  1rsc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  1rsc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  4drsb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  4drsb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  4drsb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  aaiib.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  aaiib.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  aaiib.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  aids.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.79
  aids.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  aids.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  aids.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  aiva.gov.lv. 86400 IN NS ns.mod.lv.
  akcmv.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  akcmv.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  akcmv.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  alrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  alrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  alrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  am.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  am.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  am.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  www.am1.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.9
  am3.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  am3.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  am3.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  anninmuiza.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  anninmuiza.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  anninmuiza.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  apa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  apa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  apa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  app.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  app.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  app.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  apsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  apsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  apsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ar.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ar.gov.lv. 86400 IN NS watsons.lzkc.org.lv.
  arhivi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  arhivi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  arhivi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  at.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  at.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  at.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  at2.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  at2.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  at2.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  atest.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  atest.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  atest.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ati.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ati.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ati.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  balteks.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  balteks.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  balteks.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  balvi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  balvi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  balvi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  bapa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  bapa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  bapa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  bg.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  bg.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  bg.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  biosfera.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  biosfera.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  biosfera.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  bm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  bm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  bm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  bti.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  bti.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  bti.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  cain.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cain.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cain.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  caoa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  caoa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  caoa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  cfca.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cfca.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cfca.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  cfcatest.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cfcatest.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cfcatest.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  cfla.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cfla.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cfla.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  cmas.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cmas.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cmas.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  conserv.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  conserv.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  conserv.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  court.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  court.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cpp.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  cpp.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  cpp.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  csb.gov.lv. 86400 IN NS ns.csb.lv.
  csb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  csb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  csdd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  csdd.gov.lv. 86400 IN NS ows.csdd.gov.lv.
  ows.csdd.gov.lv. 86400 IN A 212.70.166.4
  cvi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  cvi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  cvi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dabasmuzejs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dabasmuzejs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dabasmuzejs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dabasmuzejs.gov.lv. 86400 IN NS muzejs.ldm.gov.lv.
  dap.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dap.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dap.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  darbatirgus.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  darbatirgus.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  darbatirgus.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  daugava.gov.lv. 86400 IN NS ns.neonet.lv.
  daugava.gov.lv. 86400 IN NS ns.neonet.com.
  daugavasnami.gov.lv. 86400 IN NS ns.neonet.lv.
  daugavasnami.gov.lv. 86400 IN NS ns.netneo.com.
  daugciet.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  daugciet.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  daugciet.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dklp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dklp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dklp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dpns.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dpns.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dpns.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  drlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  drlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  drlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  drvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  drvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  drvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  dvi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  dvi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  dvi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  e-iepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  e-iepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  e-iepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  e-paraksts.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  e-paraksts.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  e-paraksts.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  e-procurement.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  e-procurement.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  e-procurement.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  eib.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eib.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eib.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  eiepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eiepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eiepirkumi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  eiva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eiva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eiva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  em.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  em.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  em.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  em.gov.lv. 86400 IN NS prx.lem.gov.lv.
  prx.em.gov.lv. 86400 IN A 159.148.39.193
  energy-conference.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  energy-conference.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  energy-conference.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  eparaksts.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eparaksts.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eparaksts.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  epic.gov.lv. 86400 IN NS ns.datateks.lv.
  epic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.datateks.lv.
  eprocurement.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eprocurement.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eprocurement.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  eps.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  eps.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  eps.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  esia.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  esia.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  esia.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  farmdep.gov.lv. 86400 IN NS ns2.latnet.lv.
  farmdep.gov.lv. 86400 IN NS wiskas.farmdep.gov.lv.
  wiskas.farmdep.gov.lv. 86400 IN A 195.13.254.254
  farminsp.gov.lv. 86400 IN NS ns.farminsp.gov.lv.
  ns.farminsp.gov.lv. 86400 IN A 159.148.41.82
  fm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  fm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  fm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rppp.fm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rppp.fm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rppp.fm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  fu.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  fu.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  fu.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  futest.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  futest.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  futest.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  geomap.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  geomap.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  geomap.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gnp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gnp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gnp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  griva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  griva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  griva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gsae.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gsae.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gsae.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gspad.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gspad.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gspad.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gsrtb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gsrtb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gsrtb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gvva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  gvva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  gvva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  iad.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  iad.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  iad.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  iaui.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  iaui.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  iaui.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  iem.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  iem.gov.lv. 86400 IN NS proxy.iem.gov.lv.
  iem.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  iem.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  accel.iem.gov.lv. 86400 IN A 195.234.144.34
  ic.iem.gov.lv. 86400 IN NS ns.iem.gov.lv.
  ns.iem.gov.lv. 86400 IN A 195.234.144.18
  proxy.iem.gov.lv. 86400 IN A 195.234.144.18
  proxy1.iem.gov.lv. 86400 IN A 195.234.144.2
  proxy2.iem.gov.lv. 86400 IN A 195.234.144.18
  ievp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ievp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ievp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ievpmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.ievpmc.gov.lv.
  ns.ievpmc.gov.lv. 86400 IN A 81.94.228.238
  ifc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  ifc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.latnet.lv.
  ifc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  integracija.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  integracija.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  integracija.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ir.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  ir.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  iric.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  iric.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  iric.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  isec.gov.lv. 86400 IN NS ns.telegrupa.lv.
  isec.gov.lv. 86400 IN NS dns.basnet.lv.
  iub.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  iub.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  iub.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ivi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ivi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ivi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ivis.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ivis.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ivis.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ivn.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ivn.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ivn.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ivp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ivp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ivp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  izm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  izm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  izm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  izmpia.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  izmpia.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  izmpia.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  izmpic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  izmpic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  izmpic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  j3b.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  j3b.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  j3b.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jaunatne.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jaunatne.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jaunatne.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jaunsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jaunsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jaunsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jbmc.gov.lv. 86400 IN NS ns1.deac.lv.
  jbmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.deac.lv.
  jervp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jervp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jervp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jiup.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jiup.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jiup.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jm.gov.lv. 86400 IN NS ns.lursoft.lv.
  jm.jm.gov.lv. 86400 IN NS nsz.latnet.lv.
  jmk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jmk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jmk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jpa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jpa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jpa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jpd.gov.lv. 86400 IN NS dns.jpd.gov.lv.
  dns.jpd.gov.lv. 86400 IN A 80.232.211.33
  jtb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jtb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jtb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jura.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jura.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jura.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  karamuzejs.gov.lv. 86400 IN NS ns.datateks.lv.
  karamuzejs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.datateks.lv.
  kase.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kase.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kase.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kcmas.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kcmas.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kcmas.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kemeri.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kemeri.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kemeri.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kis.gov.lv. 86400 IN NS ns1.kis.gov.lv.
  kis.gov.lv. 86400 IN NS ns2.kis.gov.lv.
  kis.gov.lv. 86400 IN NS ns3.kis.gov.lv.
  ns1.kis.gov.lv. 86400 IN A 193.68.81.87
  ns2.kis.gov.lv. 86400 IN A 213.21.225.76
  ns3.kis.gov.lv. 86400 IN A 81.198.73.134
  kleisti.gov.lv. 86400 IN NS ns.datateks.lv.
  kleisti.gov.lv. 86400 IN NS ns2.datateks.lv.
  km.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  km.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  km.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kmc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  knab.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  knab.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  knab.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  policijas.koledza.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  policijas.koledza.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  policijas.koledza.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  kp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  kp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  kpc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  kpc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  kpc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lad.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lad.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lad.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lafo.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lafo.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lafo.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  laidze.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  laidze.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  laidze.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  latak.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  latak.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  latap.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  latap.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  latap.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  latcaa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  latcaa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  latvija-eiropa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  latvija-eiropa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  latvija-eiropa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lbjkss.gov.lv. 86400 IN NS ns1.deac.lv.
  lbjkss.gov.lv. 86400 IN NS ns2.deac.lv.
  ld.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ld.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ld.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ldc.gov.lv. 86400 IN NS dns1.ldc.gov.lv.
  ldc.gov.lv. 86400 IN NS dns2.ldc.gov.lv.
  dns1.ldc.gov.lv. 86400 IN A 159.148.153.65
  dns2.ldc.gov.lv. 86400 IN A 213.21.225.15
  ldda.gov.lv. 86400 IN NS ns.ldda.lv.
  ldda.gov.lv. 86400 IN NS ns1.ldda.lv.
  ldda.gov.lv. 86400 IN NS ns2.ldda.lv.
  ldm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ldm.gov.lv. 86400 IN NS muzejs.ldm.gov.lv.
  muzejs.ldm.gov.lv. 86400 IN A 212.70.167.2
  lem.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lem.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lem.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lem.gov.lv. 86400 IN NS prx.lem.gov.lv.
  prx.lem.gov.lv. 86400 IN A 159.148.39.193
  lgia.gov.lv. 86400 IN NS ns1.lgia.gov.lv.
  lgia.gov.lv. 86400 IN NS ns2.lgia.gov.lv.
  ns1.lgia.gov.lv. 86400 IN A 81.198.170.130
  ns2.lgia.gov.lv. 86400 IN A 212.70.162.6
  lhma.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lhma.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lhma.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  li.gov.lv. 86400 IN NS ns.hostnet.lv.
  li.gov.lv. 86400 IN NS ns2.hostnet.lv.
  liaa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  liaa.gov.lv. 86400 IN NS ns.liaa.gov.lv.
  liaa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  liaa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ns.liaa.gov.lv. 86400 IN A 62.84.9.1
  lic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lielrigasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lielrigasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lielrigasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lkk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lkk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lkk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lm.gov.lv. 86400 IN NS ns.apollo.lv.
  lm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.apollo.lv.
  lmar.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lmar.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lmar.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lmb.gov.lv. 86400 IN NS ns.lmb.gov.lv.
  ns.lmb.gov.lv. 86400 IN A 194.8.3.69
  lnmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lnmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lnmc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lpc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lpc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lpc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lps.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lps.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lps.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lpst.gov.lv. 86400 IN NS ns.ix.lv.
  lpst.gov.lv. 86400 IN NS ns2.ix.lv.
  lr.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lr.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lr.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lrp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lrp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lrp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lrsvpdd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lrsvpdd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lrsvpdd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lrvk.gov.lv. 86400 IN NS ns1.deac.lv.
  lrvk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.deac.lv.
  lrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lsfs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lsfs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lsfs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lta.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lta.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lta.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvaf.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvaf.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvaf.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvafa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvafa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvafa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvava.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvava.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvava.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvgma.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvgma.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvgma.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvif.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvif.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvif.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lvva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lvva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lvva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lzp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lzp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lzp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lzra.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lzra.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lzra.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ma.gov.lv. 86400 IN NS ns.ma.gov.lv.
  ma.gov.lv. 86400 IN NS vilks.cpk.lv.
  ns.ma.gov.lv. 86400 IN A 159.148.135.1
  madekki.gov.lv. 86400 IN NS ns.madekki.gov.lv.
  ns.madekki.gov.lv. 86400 IN A 159.148.41.82
  madonasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  madonasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  madonasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mail.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.3
  www.makets.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.103
  management.gov.lv. 86400 IN A 195.244.154.166
  marsneni.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  marsneni.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  marsneni.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  matrez.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  matrez.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  matrez.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mdic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mdic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mdic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  meteo.gov.lv. 86400 IN NS serveris.meteo.lv.
  mfa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mfa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mfa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  www.mfa1.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.9
  midd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  midd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  midd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mn.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mn.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mn.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mna.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mna.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mna.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mod.gov.lv. 86400 IN NS ns.mod.lv.
  mpd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mpd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mpd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mpic.gov.lv. 86400 IN NS ns.datateks.lv.
  mpic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.datateks.lv.
  mps.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mps.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mps.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  muita.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  muita.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  muita.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mvi.gov.lv. 86400 IN NS ns.mvi.gov.lv.
  ns.mvi.gov.lv. 86400 IN A 159.148.106.40
  mvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  mvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  mvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  mzb.gov.lv. 86400 IN NS ns.mzb.gov.lv.
  ns.mzb.gov.lv. 86400 IN A 194.8.3.69
  narko.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  narko.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  narko.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nbd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nbd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nbd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nbssk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nbssk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nbssk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nca.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nca.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nca.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ndc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ndc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ndc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nfc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nfc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nfc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  np.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  np.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  np.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ns.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.21
  ns2.gov.lv. 86400 IN A 212.70.161.34
  ns3.gov.lv. 86400 IN A 194.19.240.245
  nst.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nst.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nst.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  nvdp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  nvdp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  nvdp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ocma.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ocma.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ocma.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ol.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ol.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ol.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pasvaldiba.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pasvaldiba.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pasvaldiba.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pd.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  pd.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  pd.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  peace.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  peace.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  peace.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  persarh.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  persarh.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  persarh.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  piaa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  piaa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  piaa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pid.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pid.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pid.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pkc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pkc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pkc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pkiva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pkiva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pkiva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pmlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pmlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pmlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pop.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.7
  pops.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.8
  probdien.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  probdien.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  probdien.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  prokuratura.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  prokuratura.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  prokuratura.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ptac.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ptac.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ptac.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  pvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  pvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  pvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  r5ms.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  r5ms.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  r5ms.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rac.gov.lv. 86400 IN NS ns.provideo.lv.
  rac.gov.lv. 86400 IN NS western.provideo.lv.
  rapa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rapa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rapa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  raplm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  raplm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  raplm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  raznasnpa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  raznasnpa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  raznasnpa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rdc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rdc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rdc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  refm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  refm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  refm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  refuge.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  refuge.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  refuge.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  www.registrs.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.102
  registrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  registrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  registrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rezeknesrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rezeknesrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rezeknesrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rgpp.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  rgpp.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  rgpp.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  dome.riga.gov.lv. 86400 IN NS ns.rcc.lv.
  rlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rmc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  robsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  robsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  robsardze.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rowing.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rowing.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rowing.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rppp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rppp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rppp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rs.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  rs.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  rs.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  rsis.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rsis.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rsis.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rsk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rsk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rsk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rss-latvija.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rss-latvija.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rss-latvija.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sab.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sab.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sab.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sala.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sala.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sala.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  saldus.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  saldus.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  saldus.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sam.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sam.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sam.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sargs.gov.lv. 86400 IN NS ns.mod.lv.
  satb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  satb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  satb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  satmin.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  satmin.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  satmin.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sc-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sc-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sc-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sf.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sf.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sf.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sis.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sis.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sis.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  skilbeni.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  skilbeni.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  skilbeni.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  policijas.skola.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  policijas.skola.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  policijas.skola.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  slazds.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  slazds.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  slazds.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  slitere.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  slitere.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  slitere.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  smva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  smva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  smva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  socpp.gov.lv. 86400 IN NS ns1.deac.lv.
  socpp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.deac.lv.
  sp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  spf.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  spf.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  spf.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sporta-centrs-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sporta-centrs-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sporta-centrs-mezaparks.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sprk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sprk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sprk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sr.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sr.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sr.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  susaji.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  susaji.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  susaji.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sut.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sut.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sut.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  sva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  sva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  sva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  szs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  szs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  szs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ta.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ta.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ta.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  taiib.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  taiib.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  taiib.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  talsi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  talsi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  talsi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  talsusportaskola.gov.lv. 86400 IN NS ns1.deac.lv.
  talsusportaskola.gov.lv. 86400 IN NS ns2.deac.lv.
  tava.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tava.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tava.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tdc.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  tdc.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  teici.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  teici.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  teici.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  telefonija.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  telefonija.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  telefonija.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  satv.tiesa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  satv.tiesa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  satv.tiesa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tiesas.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tiesas.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tiesas.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tmc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tmkpc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tmkpc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tmkpc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tna.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tna.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tna.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tnt.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tnt.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tnt.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tntekspress.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tntekspress.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tntekspress.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  tpc.gov.lv. 86400 IN NS priede.tpc.lv.
  tpc.gov.lv. 86400 IN NS server2.tpc.lv.
  trisbrali.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  trisbrali.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  trisbrali.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ttc.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  ttc.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  tukums.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  tukums.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  tukums.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  udgm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  udgm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  udgm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ugf.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  ugf.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  ur.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ur.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ur.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vaad.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vaad.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vaad.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vadc.gov.lv. 86400 IN NS ns1.ema.lv.
  vadc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.ema.lv.
  valmierasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  valmierasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  valmierasrvp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  valstsregistrs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  valstsregistrs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  valstsregistrs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  valstsregistrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  valstsregistrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  valstsregistrucentrs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  varam.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  varam.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  varam.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  varam.gov.lv. 86400 IN NS srvnt3.vidm.gov.lv.
  srvnt3.varam.gov.lv. 86400 IN A 195.244.146.4
  vas.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vas.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vas.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vaui.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vaui.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vaui.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vbi.gov.lv. 86400 IN NS ns.tikls.net.
  vbi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.ipasaule.lv.
  vc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vcp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vcp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vcp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vda.gov.lv. 86400 IN NS ns.vda.gov.lv.
  ns.vda.gov.lv. 86400 IN A 193.41.33.120
  vdeavk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vdeavk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vdeavk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vdi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vdi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vdi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vdzti.gov.lv. 86400 IN NS ns.vda.gov.lv.
  vei.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vei.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vei.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ventspils.gov.lv. 86400 IN NS ns.ventspils.gov.lv.
  ns.ventspils.gov.lv. 86400 IN A 80.81.32.232
  vesturesarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vesturesarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vesturesarhivs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vgd.gov.lv. 86400 IN NS nsz2.latnet.lv.
  vgd.gov.lv. 86400 IN NS wall.vgd.gov.lv.
  ns.vgd.gov.lv. 86400 IN CNAME wall.vgd.gov.lv.
  wall.vgd.gov.lv. 86400 IN A 212.70.172.2
  vhmp.gov.lv. 86400 IN NS mail.meteo.lv.
  vi.gov.lv. 86400 IN NS ns.vi.gov.lv.
  ns.vi.gov.lv. 86400 IN A 159.148.41.82
  viaa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  viaa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  viaa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vid.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vid.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vid.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vidm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vidm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vidm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vidm.gov.lv. 86400 IN NS srvnt3.vidm.gov.lv.
  vidm.gov.lv. 86400 IN NS srvnt3.varam.gov.lv.
  srvnt3.vidm.gov.lv. 86400 IN A 195.244.146.4
  vidzeme.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vidzeme.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vidzeme.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  viknva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  viknva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  viknva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  visr.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  visr.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  visr.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  viss.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  viss.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  viss.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vita.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vita.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vita.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vitab.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vitab.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vitab.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vitalv.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vitalv.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vitalv.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vitila.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vitila.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vitila.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vitila.gov.lv. 86400 IN NS muzejs.ldm.gov.lv.
  vjic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vjic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vjic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vkc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vkc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vkc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vkmc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vkmc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vkmc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vkpai.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vkpai.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vkpai.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vlrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vlrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vlrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vmd.gov.lv. 86400 IN NS ns.vmd.gov.lv.
  kaija.vmd.gov.lv. 86400 IN A 195.244.149.163
  ns.vmd.gov.lv. 86400 IN A 195.244.149.163
  vmd1.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vmd1.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vmd1.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vndpt.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vndpt.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vndpt.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  voava.gov.lv. 86400 IN NS ns2.delfi.lv.
  voava.gov.lv. 86400 IN NS ns3.delfi.lv.
  vp.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  vp.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  vp.gov.lv. 86400 IN NS proxy2.iem.gov.lv.
  vpc.gov.lv. 86400 IN NS ns1.dtc.lv.
  vpc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.dtc.lv.
  vpd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vpd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vpd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vpdp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vpdp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vpdp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vpui.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vpui.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vpui.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vpvb.gov.lv. 86400 IN NS ns.vpvb.gov.lv.
  ns.vpvb.gov.lv. 86400 IN A 195.244.148.2
  vr.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vr.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vr.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vraa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vraa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vraa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vrc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vrc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vrc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vrvp.gov.lv. 86400 IN NS mazais.vrvp.gov.lv.
  vrvp.gov.lv. 86400 IN NS lielais.vrvp.gov.lv.
  lielais.vrvp.gov.lv. 86400 IN A 212.70.173.194
  mazais.vrvp.gov.lv. 86400 IN A 212.70.173.196
  vsaa.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vsaa.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vsaa.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vsaa-portal.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vsaa-portal.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vsaa-portal.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vsi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.latnet.lv.
  vsi.gov.lv. 86400 IN NS tanitriel.vsi.gov.lv.
  tanitriel.vsi.gov.lv. 86400 IN A 159.148.41.82
  vsic.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vsic.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vsic.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vsmtva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vsmtva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vsmtva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vteb.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vteb.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vteb.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vtk.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vtk.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vtk.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vtmec.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vtmec.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vtmec.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vtua.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vtua.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vtua.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vugd.gov.lv. 86400 IN NS accel.iem.gov.lv.
  vugd.gov.lv. 86400 IN NS proxy1.iem.gov.lv.
  vvc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  daugavpils.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  daugavpils.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  daugavpils.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jelgava.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jelgava.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jelgava.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  jiup.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  jiup.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  jiup.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  lielriga.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  lielriga.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  lielriga.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  liepaja.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  liepaja.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  liepaja.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  madona.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  madona.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  madona.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  rezekne.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  rezekne.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  rezekne.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  valmiera.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  valmiera.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  valmiera.vvd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ventspils.vvd.gov.lv. 86400 IN NS mazais.ventspils.vvd.gov.lv.
  ventspils.vvd.gov.lv. 86400 IN NS lielais.ventspils.vvd.gov.lv.
  lielais.ventspils.vvd.gov.lv. 86400 IN A 212.70.173.194
  mazais.ventspils.vvd.gov.lv. 86400 IN A 212.70.173.196
  vvi.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvi.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvi.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vvisc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvisc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvisc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vvmdc.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvmdc.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvmdc.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vvva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vvva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vvva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vza.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vza.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vza.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns1.vzd.gov.lv.
  vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.vzd.gov.lv.
  vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.vzd.gov.lv.
  ns1.vzd.gov.lv. 86400 IN A 81.198.170.110
  ns2.vzd.gov.lv. 86400 IN A 212.70.163.11
  ns3.vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  ns3.vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  ns3.vzd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  ns3.vzd.gov.lv. 86400 IN A 81.198.170.111
  vzp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  vzp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  vzp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  webdemo.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.35
  www.weblog.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.38
  webmail.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.8
  webpop.gov.lv. 86400 IN A 212.70.160.8
  www.gov.lv. 86400 IN A 212.70.165.81
  xxx.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  xxx.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  xxx.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zarlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zarlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zarlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zca.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zca.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zca.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zcva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zcva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zcva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zd.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zd.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zd.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zemesgramata.gov.lv. 86400 IN NS ns.zemgram.lv.
  zm.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zm.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zm.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zs.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zs.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zs.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zva.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zva.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zva.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  zvrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns.gov.lv.
  zvrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns2.gov.lv.
  zvrlp.gov.lv. 86400 IN NS ns3.gov.lv.
  gov.lv. 86400 IN SOA ns.gov.lv. dns.vita.gov.lv. 3006230724 3600 1800 604800 86400
  ————

  Atbildēt
 37. Atbalss: GOV.LV « BlackHalt aka #000Ctrl+C

 38. ZBH

  man nesaprast, kas te vairaak iespring – valsts kantor admin, vai arri tie, kas tiem valsts kantoriem buudslaps taisiij 🙂 es pat sliecos par otrajiem 🙂
  probleem sleepjs tur, ka neir obligaats garantijs termins, kuraa izstraadaataajam jaaatbild par paardoto. nu, iedev Petruha tur nedeel laik adminiem – a cho, pa sho laik goskantora ar veiceej firm var iziet caur visai pakalpojum proceduurai? mozj , bet ne vienmeer – vien Petruhas izanalizeetaa lapel savulaik tap taa, ka viens ne paaraak shajaa jomaa dzirdeets kantors paneem cen aptauj vai konkurs ar nenormaal zem cen (skiet, 80Ls – un tas pirms gadiem ~5), un tad uzreiz weblistee no viniem paraadiijaas sludinaajums, ka meklee kaad, kas maak nu vot vis to, ko biij jaamaak dariit peec prasiibaam 🙂 veelaak praksee tas dvizhoks piegaaniij pills logs ar warningiem, kluuds tas kantors nelaboj, da i pat nepacentaas caur FTP novilkt cit salabotos skripts, paarrakstiij kaukaadaa briidii sav paplashinaato draz paar jau labotajam, warningi akal panesaas. taa lapel iraid no Petruhas mineetajaam salabotajaam, bet ne jau tas kantors to laboj 🙂

  Atbildēt
 39. pikc

  ZBH, ta jau vish ir, bet ja kadas ministrijas lapa parole ir tas ministrijas saisinajums? nez vai admins vai vina alga jasit,gan jau vairs nervi tiem apsiem stastit kas un ka vinam netur.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *