Ko darīt, ja pievienojot mp3 failus tiek izdzēsts esošais Winamp saraksts?

Ja pirms dažiem gadiem biju gatavs izložņāt visas maliņas, lai tikai piekonfigurētu attiecīgo programmu pēc sava prāta. Un pat, ja attiecīgajai programmai nav man nepieciešamās iespējas, tad biju gatavs rakt tik ilgi, kamēr izrakšu vajadzīgo programmu ar vajadzīgām iespējām. Tad tagad esmu palicis vienaldzīgs pret daudzām lietām un lietoju programmas gandrīz tādas kādas tās nāk ar noklusēto konfigurāciju.

Teiksim Firefox man ir pieslīpēts, līdz vajadzīgai kondīcijai un līdz ar jaunas versijas iznākšanu vienkārši ieeksportēju veco konfigurāciju un rūcinu tālāk. Bet teiksim Winamp ir tas, ko lietoju ar noklusēto konfigurāciju. Šausmas, vai ne? 😉 Bet tā ir. Līdzīgi kā tas ir ar citām palīgprogrammām.

Bet dažreiz, tomēr šī noklusētā konfigurācija konkrēti izbesī. Šodien mani izbesīja tas, ka uzklikšķinot uz e-pastā atsūtītā mp3 faila, tas atvērās Winampā un izdzēsa tajā esošo sarakstu. Nācās rakt, kamēr atradu to nelaimīgo ķeksīti, kas par šo šmuci ir atbildīgs.

Tātad, ja ir līdzīga nelaime un uztaisot dubultklikšķi uz jebkuru audio failu tas ieritinās Winamp listē un izspiež ārā citus, tad ir jādara sekojošās darbības, lai to novērstu.

Ņemam Options -> Preferences -> General Preferences -> File Types

Un šeit atrodam Explorer Settings

Apskatāmies, kas notiek ar Enqueue files on double click in Windows Explorer (default unchecked)

Ja šeit nav ielikts ķeksīti, tad ieliekam to. Un būs mums laime. Nākamreiz šis jaunais fails ierindosies rindā pie pārējiem failiem.

Kāpēc es to visu rakstīju? Ļoti vienkārši – visiem, kam esmu skatījies pēc noklusēšanas nav ielikts šis ķeksītis un neviens tur to nav pats arī licis. Kāpēc viņi speciāli dara pāri cilvēkiem, nezinu. Tagad varēšu vienkārši iedot saiti uz šo aprakstu un cilvēkam būs laime.

27 thoughts on “Ko darīt, ja pievienojot mp3 failus tiek izdzēsts esošais Winamp saraksts?

 1. mmk

  Ir ir šitā problēma. Ja gribas sarakstu atpakaļ, tad atstājot Winapmu vaļā, jāpārstartē dotors! Tad vecais saraksts ir atpakaļ! 🙂
  Winamp 2.9 rulz!

  Atbildēt
 2. Vilx-

  Yap, es, piemēram, arī lietoju. Viņam ir labākais man zināmais UI, kā arī tonna pluginu. Ir, protams, arī savi trūkumi, bet pagaidām neko labāku neesmu atradis.

  Atbildēt
 3. Bukete

  No Winamp aizbēgu uz Apollo. Apollo attīstība beidzās.
  Tagad lietoju AIMP Classic v1.77.9 http://aimp.ru/ un arī citiem cieši iesaku vismaz pamēģināt.

  Atbildēt
 4. N.R.

  nu ja grib turēt ļoti lielas bibiliotēkas ar mūziku, kas ir smuki sakārtota, tegota un papildināta ar albumu vāciņu attēliem, winamps vienkārši nederēs, vajadzīgs kāds bibliotēkas softs. uz mac labākais ir iTunes, bet windowsā viņš nav ne tik smuks, ne tik ātrs.

  Atbildēt
 5. Shadowbird

  Pats lietoju foobar2000 – garais saraksts ir vienā listē (tab), viss, ko veru no “ārienes”, atverās citā, tieši tam paredzētā listē.

  Atbildēt
 6. Glupais

  Jau kuro gadu tiek izmantots 😛 Bet nebiju iedomājies, ka tas “ķeksītis” ir tik milzīga un aktuāla problēma 🙂

  Atbildēt
 7. Bukete

  ertg
  http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=363.msg2134#msg2134
  http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=934.msg5236#msg5236
  http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=232.0
  http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=10.0

  Atbildēt
 8. e-remit

  Kas man visvairāk nepatīk Winamp, bet patīk Apollo, ir veids, kā tiek attēloti pievienotie katalogi – Apollo viss tiek labi strukturēts. Diemžēl Apollo ir dažas citas problēmas (neatceros kādas – vajadzēs atkal apskatīties).

  Atbildēt
 9. PDSurf

  Kamēr nav iznācis amoroK Windows versija, var izmantot MusikCube. Labs mūzikas spēlētājs un bibliotēkas menedžeris, tik žēl, ka netbalsta albumu vāciņu parādīšanu.

  Atbildēt
 10. RedStar

  Es personīgi vienmēr pēc pārinstalēšanas pavadu savas minūtes 3-5 winamp-a sakonfigurēšanai un gala rezultāts parasti nopietni atšķiras no sākumā piedāvātās.
  Biju arī kādreiz pamēģinājis CooLynX aprakstīto variantu, bet tad atkal bija grūtāk paklausīties tās dziesmas pa vienai – vairāk laika aizgāja. Nu, gaumes jautājums 🙂

  Atbildēt
 11. nuttshell

  ja gadās atvērt jaunu failu un viss playlists pazūd.
  tad jārīkojas sekojoši.
  ctrl+alt+delete.
  sameklējam proceslistā winamp.
  paņemam viņam end task.
  atveram winamp pa jaunam.
  vecais playlist stāv vietā.

  winamp saglabā playlistu kad winamp tiek aizvērts (aizvērts normālā veidā ar x). bet ja viņu aizver ar end task, tad jaunais playlists netiek pieseivots.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *