PayPal naudas izņemšana Latvijā

laacz raksta, ka beidzot tas ir noticis un arī Latvijā varēs izņemt naudu no sava PayPal konta. Oficiālajā PayPal lapā šajā sakarā ir rakstīts sekojošais.

Send. Receive. Withdraw to a U.S. Bank Account or a card.

Send and receive payments in these countries. Withdraw from your PayPal account to a U.S. bank account. In addition, withdraw to a credit, debit, or prepaid card in countries marked with a (+).

Un Latvia ir marķēta ar šo krustiņu. Diemžēl es vēl neesmu Paypal lietotājs un tāpēc nespiedzu aiz sajūsmas, bet zinu daudzus cilvēkus kuri aktīvi izmanto šo sistēmu. Apsveicu visus ar šo zīmīgo notikumu.

Starp citu, paypal.lv domēnu ir piereģistrējis kāds kiberspekulants (Cybersquatting). Šobrīd šis domēns varētu kļūt gana aktuāls. Interesanti kā būs ar domēna attiesāšanu.

21 thoughts on “PayPal naudas izņemšana Latvijā

 1. Shadowbird

  Un kā tad ar

  http://laacz.lv/2007/07/23/paypal-lietotaju-kaposts/#c55180
  http://www.paypalwarning.com/
  http://paypalsucks.com/

  ?

  P.S. http://paypalsucks.org/graphics/PPS-Cartoon1.gif

  Atbildēt
 2. Taustiņklabeklis

  Gatis, iesniedz patentu, ibio ar ārā, uz šo ziņu un iesūdzi laacz, pods.lv un citus, kas par to raksta pēc Tevis. Nolāpītais blogeris-pēc lietotājiemskrējējs. Phe.

  Atbildēt
 3. sandy

  Ko lai saka, esmu viilies 🙂 droshvien staraa buutu bijis tad kad man to vajadzeeja pirms gadiem 5-6, tagad tas ir kaa nopuuta peec paargaidiishanas 🙂

  bet nu jauki, buus barinjsh kas lietos to praktiski un buus soliidi kexi, un buus mazie kraapniecinji kas mums netruukst 🙂

  Atbildēt
 4. ramuuns

  Ja ņem vērā, ka tas piķis tāpat ir jāgaida teju pusotru nedēļu, tad īstu jēgu šim te neredzu, vismaz manā gadījumā ne.

  Atbildēt
 5. Vaards

  > Ja ņem vērā, ka tas piķis tāpat ir jāgaida teju pusotru nedēļu, tad

  Fantaazijas… Fantaazijas…
  Mans tests notika taa:

  Iazsuutiiju vienam paziistamam cilveekam invoisu uz mailu, tas ielaagojaas paijpalaa, apmaksaaja manu 2$ testa invoisu, es momentaali sanjeemu savaa akountaa 2$ (kur 37centi tika noreekjinaati par pakalpojumu). Taalaak es par 120$ eebajaa nopirku liberinju, kur taa nauda $1.63 automaatiski nonjeemaas no paypala konta.

  Protams, saprotu visi ir nenormaalie biznesmenji un tuliit druumo rubli no shtatiem nespees izcelt -tas vinjiem akountos kaarsies augshaa un buus vaaks pilniigaakais ar galiigu sisteemas nobrukshanu.

  Man gan viegli – tagad es vareeshu eebajaa ne tikai nopirkt, bet arii paardot. Un nav tik svariigi lai to naudu ieskaitiitu manaa bankas kontaa. Lai taa staav paypalaa ar ko es par visaadiem mimuljiem maksaaju.

  Atbildēt
 6. DD

  Tieš tā, tagad varēs uzglabāt $ uz paypal konta. galvenais ka saņemt var. Un ja vēl apčakarē pe-ve-en ar hokgkong tirgoņiem, tad vispār rox.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *