Atlaides.lv – atlaižu portāls

Atlaides.lvAr oktobri ir atklāts atlaižu portāls Atlaides.lv. No vienas puses vērtīga lieta, bet no otras – cik sakarīga informācija būs atrodama šajā projektā? Ja tā ir vienkārši vieta, kur dažādiem veikaliem salikt savu reklāmu, tad nafig tādu pasākumu.

Pietiek jau ar veikalu skatlogiem, kur var redzēt milzīgus skaitļus ar tekstiem “atlaides 50%” un apakšā ar māzītiņiem burtiņiem knapi pamanāms vārdiņš “līdz”. Ieej bodē un redzi, ka cenas patiesībā ir paceltas līdz “vajadzīgajam” līmenim un tagad vienkārši pārdot tās preces par veikala cenām. Es gan stipri šaubos, ka šobrīd šis novecojušais mārketinga triks vēl darbojas. Un tagad būs iespēja visus tos atlaižu monstrus redzēt vienuviet.

Mākslinieks gan ir baigi svīdis, lai sataisītu to mākslu lapai. Man portatīvais ar visu duālo kodolu lago. 🙂


Atlaides.lv pirmā lapa

18 thoughts on “Atlaides.lv – atlaižu portāls

 1. binary

  Vienīgais, ko es tur redzu:
  Unable to connect to database server
  If you still have to install Drupal, proceed to the installation page.
  Žēl… Cerēju papriecāties par dizainu 🙂

  Atbildēt
 2. Taustiņklabeklis

  Ok, lai nebūtu tā, ka tikai apsaukājos (tomēr jāņem vērā, ka kāds te ir dikti centies un arī pārcenties), tad ieteikšu vien to: šādos projektos, manuprāt, noderētu maksimālā vienkāršība. Iespējams, tā ir tikai mana gaume, bet nekas nevar būt labāks par skaistu, vienkāršu, vientoņainu dizainu, nevis šitie visi ūberie specefekti un ņigu-ņagu ar ko paspīdēt varēja 90tajos.

  Atbildēt
 3. idle

  Dizains jau ok. Diemžēl tehniski tas tiešām ir realizēts ‘mākslinieciski’, jo kā lapa aktīva, tā griež procesoru uz nebēdu 😉

  Atbildēt
 4. binary

  Ā, nu vo, tagad man tā lapa atvērās.
  Par “lagošanu” – drusku lago ielāde, bet tas laikam ir normāli 🙂 Kaut gan nezinu, kā būtu, ja kešotu visu ko var (tai skaitā JS, CSS). Kad viss ielādējies, tad gan viss darbojas ļoti ātri.
  Jāatzīst, ka nepatīk tās flash radītās skaņas. Esmu *pret* skaņu “standarta” webā; ja tā ir kaut kāda webiska spēle vai kas tml, tad jā, tad var skaņu pielikt, bet parastā lapā – nea, tur skaņu nevajag.
  Lasāmība tur drusku pieklibo. Vai nu lapas fons ir par tumšu / par raibu, vai arī teksta fons (tb tas laukums, kurā ir teksts) ir pārāk caurspīdīgs. Neesmu dizaineris, tā ka saku to kā lietotājs.
  Tā kā lasāmība nav tā labākā (nepatīk man selectot tekstu, lai tikai varētu normāli izlasīt) un atlaides dotajā brīdī arī īpaši neinteresē, tad par saturu diemžēl neko nevarēšu pateikt.

  Atbildēt
 5. Shadowbird

  Man dizains patīk. Jā, pasmags (un ne jau procim tur lielākais darbs, bet gan video kartei, IMO), bet glīts. Un vienīgie negaumīgie ņigu-ņegu tur ir reklāmas. Pats dizains ir lieliski ieturēts līdzsvarā starp pārlieku pliekanumu un košumu.

  Atbildēt
 6. Taustiņklabeklis

  Ok, atzīstu, esmu mērenā šokā par Latvijas interneta lietotāju gaumi attiecībā uz dizaineim, 2007. gadā (!).

  Atbildēt
 7. Fedja

  Tu stulbs esi, galīgi nav par ko rakstīt? DB pārāk izvazājis pa semināriem? Paņem, vecīt, atvaļinājumu, un aizbrauc uz Turciju iedzert (bez neta, moiīlā utt.) Pēc nedēļas viss pāries.

  Atbildēt
 8. faq

  Shkjiet jaapiebremzee absoluuti. Taisiijos jau spamot, ka ne suuda nevar piespiest. Beigaas tomeer iebraucu, ka tas ir CL skriinshots. Skats laikam reeciigs, kaa viens meegjina uz jpg menjuu uzspiest. Nu bet, ka vai kaa, lapai dizains padevies pagalam diivains. Jap un uz 4000+ arii bremziigs. Labaak autors buutu vairaak izmantojis xmlhttp rekvestus, vairak jeegas buutu bijis. Savadaak viens vieniigs v9 flash sabaast JS “Lai juus apluureetu muusu megapiedaavaajum` tev buus kachaat un eneiblot to makroomedij`”. Tjipa ai, pekelee. Jap un tur buus spams, daudz spama.

  Atbildēt
 9. Maiklz

  Pievienojos taustiņklabeklim. Bet no otras puses tagad man ir 100% skaidrs, ka tikai dizains, kas ir pilnīgi garām no lietojamības viedokļa var saņemt pozitīvu novērtējumu šādos “gudrinieku saietos”.

  Atbildēt
 10. Droom

  nu gan speci savakushies. Dizaina ideja ir interesanta. Manuprat, vairak piemerota butu webam ar maz textualo un daudz vizualo info. Latviski sakot, kadai majaslapai, kurai vel nav info ko ielikt, savadak parak raibi. Attaisiju ar ubuntu un neko.. viss ripo visnotalj atri.. ir ok, interesanti taisits. jaa un ja nakamreiz bljaujam, dafai iemetam linku uz savu ubercoolPareiziMakuTaisitLapu, slabo? ps
  neesmu shis lapas autors, bet citigi trenejos shai joma 🙂

  Atbildēt
 11. Ksenija

  Uz portala www.skidki.lv darbojas visas kuponas ar atlaidem. Pati redziju akciju Yves Rocher – darbojas!
  Ari tur bija izloze uz Tarkana koncertu, es uzvareju biletite un biju tur!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *