WordPress 2.3

Jau labu laiku atpakaļ tika solīts, ka šodien iznāks WordPress 2.3 versija. Pagaidām vēl neredzu, bet domāju, ka tuvākajās stundās būs pieejams.

Izstrādātāji šajā versija ir veikuši būtiskas izmaiņas datubāzes tabulu struktūrā kā rezultātā pāreja uz šo versiju varētu būs gana sāpīga. Vismaz skandina par to jau labu laiku.

WordPress 2.3

Sākot ar pašu WordPress blogu, kur piedāvā iepazīties ar sagatavošanas darbiem, lai veiksmīgi nomigrētu uz jauno versiju un tālāk visi aktīvie blogeri, kas raksta par šo blogu platformu. Silti ieteiktu palasīt rakstiņus, kas ir apkopoti Lorelle on WordPress blogā. Tur ir savāktas būtiskākās lietas, kas palīdzēs tikt skaidrībā ar dažādām niansēm un iespējamām problēmām, kā arī, protams, varēs uzzināt, kas, tad ir jauns nācis klāt un kādēļ tādas mocības ar atjaunināšanu.

Šo simpātisko bildīti es nospēru no ProBloggera.

7 thoughts on “WordPress 2.3

 1. onkulis.com

  patestējos uz vienas citas wp instalācijas, man apgreidz notika samērā veiksmīgi. Ir kaut kāds neliels eroriņš sākumā uz brīdi, bet pēc tam ir ok. priecē, ka ļoti glīti parādās kuriem pluginiem ir pieejami apdeiti. integrētie tagi ir interesanta fiška, viss velk uz to, ka kategorijas izmirs pavisam?

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Es laikam esmu pārāk konservatīvs un vēl neesmu pieradis pie tagiem. Bet nu tiešām izskatās, ka kategorijas izmirs.

  Atbildēt
 3. Arturs Mednis

  tagi – laba lieta, bet kategorijaqs vienkaarsi mainiis savu noziimi, fuknkcionalitaati, kaa jau biezhi var noveerot daudzo blogos, kur taas ir labi izmantotas, piemeeraa,m, izcelot tikai vienas kategorijas raxtus vairaak, utml.

  mani tikai interisee kas notiks ar WP MU, uz kaa mans blogs ir…

  Atbildēt
 4. oniols

  cerams, ka beidzot būs salabotas tās problēmas ar permīcijām uz dažiem failiem iekās wp-admin mapes. savādāk nebij iespējams spamu dzēst

  Atbildēt
 5. Atbalss: WordPress 2.3 turpinājums » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *