Google sāka publicēt ziņas uz saviem serveriem

vova informēja, ka kopš piektdienas Google News sāka izvietot ziņas un bildes uz saviem serveriem. Iepriekš tika publicētas ziņu anotācijas ar saitēm uz šo ziņu pirmavotiem. Tagad ir noslēgti līgumi ar atsevišķām (lielākajām) ziņu aģentūrām par tiesībām izvietot šīs ziņas pie sevis.

Ja pareizi sapratu, tad pagaidām tas attiecas tikai uz atsevišķu valstu ziņām ar kurām ir noslēgti attiecīgie līgumi.

Internet search leader Google Inc. on Friday began hosting material produced by The Associated Press and three other news services on its own Web site instead of only sending readers to other destinations.

The change affects hundreds of stories and photographs distributed each day by the AP, Agence France-Presse, The Press Association in the United Kingdom and The Canadian Press. It could diminish Internet traffic to other media sites where those stories and photos are also found — a development that could reduce the online advertising revenue of newspapers and broadcasters.

Piemēram, te ir viena tāda ziņa par korejiešiem, kas ir izvietota uz Google servera. Patiesībā tā izskatās jau pēc nopietnas konkurences dažādiem ziņu avotiem.

2 thoughts on “Google sāka publicēt ziņas uz saviem serveriem

  1. Laumiņa ar bārdu

    Izskatās pēc sākuma kautkam lielam un interesantam, kas kādreiz varētu būt arī latviski un konkurēt ar vietējiem BLEFIEM

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *