Google neļauj adresēs izmantot tās vārdu

Tā kā Google AdSense tīkls Latvijā pagaidām vēl nav ienācis, jo latviešu valoda tam nav tīkama, tad arī nebiju iedziļinājies viņu noteikumos. Pavisam nejauši uzklīdu kādam rakstam, kurā tiek minēts, ka Google un tās produktu nosaukumus nedrīkst izmantot savas mājaslapas adresēs (URL), ja tiek izmantoti Google AdSense pakalpojumi.

Издателям не предоставляется право преимущественного использования торговых знаков Google (“Google Brand Features”) на сайтах, содержащих объявления Google. Торговые знаки Google (Google Brand Features) включают логотипы Google, экранные снимки продуктов и другие отличительные особенности. Кроме того, издателям запрещается размещать объявления Google на сайтах, содержащих торговые марки Google в своих URL, а также на сайтах, содержащих страницы Google в рамке, в том числе страницы результатов поиска.

Var likt aiz auss, jo agri vai vēlu Google AdSense sāks darboties uz pilnu klapi arī pie mums un tad šī informācija varētu noderēt.

4 thoughts on “Google neļauj adresēs izmantot tās vārdu

 1. moonlight

  Anonymous Coward: Runa ir par resursiem, kas ir Latviešu valodā. Ja Tu uzmanīgi izlasītu EULA, tad būtu skaidrs. Tā kā pieņemu- ta ir darīts, tad var jau rakstīto ignorēt protams, bet nedomāju, ka tas – 1 kārt ir korekti; 2 kārt nav pietiekami liels risks nākotnē uzrauties un palikt (konkrētam) resursam, bez Adsense vispār.

  Atbildēt
 2. xlt

  Tāpat arī ir ierobežojumi AdSense izvietojumā, ja lapā iestrādāts Google meklētājs (Google piedāvā šādu iespēju) – tad lapā drīkst izvietot tikai divus Google reklāmas laukus.

  Vispār viņiem interesanta tā politika. ir vērts palasīt noteikumus. Vismaz, lai vēlāk nebūtu nepatīkamu pārsteigumu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *