Gogo.ru – Mail.ru jaunais meklētājs

Viens no lielākajiem Krievijas interneta projektiem Mail.ru ir palaidis tautās sava jaunā meklētāja testa versiju – Gogo.ru. Eksperti uzskata, ka tas ir loģisks solis, jo palīdzēs atteikties no konkurenta Yandex.ru meklēšanas servisa izmantošanas.

Gogo

Interesanti ir tas, ka Latvijā servisi attīstījās pēc līdzīga scenārija.Mail.ru par tādu monstru kāds tas ir šobrīd ir izaudzis no parasta e-pasta servisa. Savukārt Yandex.ru sākotnēji bija vienkāršs meklētājs, bet tagad ir apaudzis ar dažādiem servisiem tāpat kā Mail.ru. Šobrīd abi interneta monstri piedāvā līdzīgus servisus ar vienu būtisku atšķirību – Mail.ru izmanto Yandex.ru meklētāju.

Большинство участников рынка считают, что проект GoGo в будущем заменит поиск компании «Яндекс», используемый порталом Mail.ru. «Для Mail.ru, на мой взгляд, это было бы логичным шагом. На рынке уже достаточно давно циркулируют слухи о том, что компания ведет разработку собственного поиска”, считает Алексей Басов, генеральный директор компании «Бегун».

Arī Latvijā bija bezmaksas e-pasta serviss Mail.lv un līdzīgs meklētājs Search.lv, bet diemžēl šie projekti nomira dabīgā nāvē, jo nebija, kas tos pienācīgi uztur un pilnveido. Ja Krievijā Mail.ru straujāk attīstījās un apēda Inbox.ru, tad Latvijā tīri teorētiski Inbox.lv būtu varējis nopirkt Mail.lv, bet šķiet, ka tas nekad tā arī nenotiks. Sākums bija līdzīgs, bet tik atšķirīgi rezultāti.

9 thoughts on “Gogo.ru – Mail.ru jaunais meklētājs

  1. goshax

    straadaa, ierakstiiju tajaa mekleetaajaa pizda un shis bildi atrada, tikai kopaa ar piizdu aii pimpi atrada, bet nu tas taa…

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *