Wifi internets no Comstar

Šodien Maskavā drausmīgi karsts. Gaiss tāds sauss un sutīgs. Tā ir sanācis, ka pēdējo reizi Maskavā biju tikai padomju laikos. Šoreiz tiek apvienots lietderīgais (darba komandējums) ar patīkamo (izkailde pēc semināriem utt.).

Viesnīca, kurā esmu apmeties, piedāvā bezvadu interneta pieslēgumu no Comstar. Kaut kāda vietējā firma. Varētu būt, ka gana liela. Viņi izsniedz tādu nelielu kredītkartes lieluma lapiņu uz kuras ir uzdrukāts lietotāja vārds un parole, kas ir paslēpti zem sudrabotas krāsas. Līdzīgi kā no loterijas biļetēm ir jānokasa šī krāsa un mēs tiekam pie tik ilgi gaidītiem datiem, kas ļaus mums palietot internetu.

Ja Lisabonā par fiksētu laiku – diennakti (ethernet pieslēgums) bija jāmaksā 20 eiro, tad šeit ir daudz demokrātiskāk, jo uzskaite notiek pēc minūtēm. Tu vari pieslēgties, savākt visus meilus, atslēgties, uzrakstīt atbildes, tad pieslēgties atpakaļ un nosūtīt tos. Gluži kā savulaik iezvanpieejas laikos.

Comstar

Protams, šīs izmaksas sedz uzņēmums, bet ideja jau no tā nemainās. Lai nosūtītu pāris meilus vai Skaipā uzrakstītu atbildi man nav jātērē 20 eiro, jo man nav nepieciešamas 24h, bet gan tikai dažas minūtes. Smieklīgi šķita arī tas, ka salīdzinoši sūdīgākā viesnīcā Tallinas centrā Wi-fi pieslēgums bija bez maksas un es varēju mierīgi klausīties interneta radio.

Tāda viela pārdomām. Te būs administrācijas panelis šim Maskavas wifi pakalpojumam.

 

Starp citu, vakar man tas pieslēgums uzkarināja visu sitēmu un es vairs nespēju atslēgties no tā. Diemžēl man bija jāskrien un es izslēdzu kompi. Par laimi man atskaitīja tikai 19 minūtes.

19 thoughts on “Wifi internets no Comstar

 1. Didulis

  Lattelecom rīkojas līdzīgi, savas bezvadu minūtes tērē, kad sirds kāro, nevis visas uzreiz. Un kā izskatās uz rietumiem situācija ir sūdīgāka. Arī poļi kāš naudiņas par neta nelietošanu.

  Atbildēt
 2. vimba_zlobnaja

  Nav tik traki. Varu saorganizēt uz firmu WiFi abonentu pa ~.11Ls mēnesī LTC tīklā. Nekādu ierobežojumu 😉 Tikai firmai jānoslēdz līgums.

  Atbildēt
 3. Ingus

  Cik esmu braukājis rinķī, vienmēr ir vajadzīgajā vietā atradies kāds neaizsargāts WIFI tīkls un nav sanācis nekur maksāt 🙂

  Atbildēt
 4. Kleofass

  Pabiju Norvēģijā, tur ar var atrast bezmaksas WiFi pieslēgumu – viesnīcas, moteļi, bibliotēkas, pabi. Runājot par pabiem, tad vietējie zin pateikt, pie kura galdiņa labāk apsēsties un izbaudīt bezmaksas interneta pieslēgumu. 🙂

  Atbildēt
 5. sarky

  Jauki
  Esmu Igaunijā pashreiz, lietoju hostelja bezmaksas WiFi

  P.S labieriiciibas ir gaitenii.
  P.P.S dusha – veel jo vairaak

  Atbildēt
 6. rechem

  igaunji rulz. vienreiz pa celjam uz Tallinu bija kas nenormaali steidzams internetaa jaaizdara. staajamies nost pie pirmaas kafejniicas mezha viduu.. un hopaa.. ir nets… viss tiek nodariits un turpinam celju taalaak. tiesa gan mees laikam izskatiijaamies diivaini – piebrauc mashiina.. pastaav.. dzheks ar portjuku kko strashna darbojas.. pectam njem un aizbrauc… strange strange 🙂

  Atbildēt
 7. noname

  >Nav tik traki. Varu saorganizēt uz firmu WiFi abonentu pa >~.11Ls mēnesī LTC tīklā. Nekādu ierobežojumu 😉 Tikai >firmai jānoslēdz līgums.

  atsutisi piedavajumu ?

  Atbildēt
 8. vimba_zlobnaja

  Uzzvani 8007777 un prasi pēc sava klientu konsultanta (ja esi +/- liela firma), vai pārdevēja.
  Cena precīzi ir 10,95Ls mēnesī.
  Bet ir jau vēl tai kartei bonusi ka var slēgties arī ārzemēs citu operātoru tīkliem (nav gan sevišķi daudz, bet ir) un maksāt šo noteiktās naudiņas. Minimālais laikam bija 9s ->~30s par minūti.

  Atbildēt
 9. ZBH

  N.R. viss buut lab, ja MT nekaast 50 naudins par katr pavadziim 🙂 pasak uzreiz, pie kaa var lorins mazumaa iepirkt bez shii ekstra uzcenojum 🙂

  Atbildēt
 10. Grrr

  Ne visur uz rietumiem ir sliktāk, Parīzē radās iespaids, ka visos krogos ir bezmaksas WiFi, nu un manā (3zvaigžņu) viesnīcā arī bija.

  Atbildēt
 11. kabis

  nav jābūt nekādam firmas īpašniekam lai dabūtu abonamenta karti :)))
  http://www.lattelecom.lv/?cat_id=252&ltc_nav1018=304#navigationltc_nav1018
  piesaki un viss :)) maksā 10,95Ls mēnesī un bez limita jūzā :)))

  Atbildēt
 12. Stefuks

  Ai, tak rietumos jau sen visos ūķos ir WiFi 🙂 Tajā pašā Vācijā, mierīgi vilcienā sēdi un jūzā netu, cik vien vēlies 🙂 Kad bijām ar šefu komandējumā, šis man darba portiku ar Wi-Fi noņēma, kad saprata, ka es pa netu dzenājos. Nācās pašai avīzēs lasīt :-(((

  Atbildēt
 13. es

  Melburna, viesnica kautkada 17 stava, wifi zagt nevar, veisnica nets 20 sani par minuti.

  Labums ir NEXT G tiikli, ar mobzu 3,8Mps var browset atsperies. Menesi sanak ap 40Lasiem.

  Atbildēt
 14. agris

  kadam ir pieejama kada informacija vai zinama vieta kur var uzzinaat info par iespeejam palielinaat wifi roootera raidiisanas speejas piem. no 35m lidz kadiem 1000metriem !!!! jo ir baigaa velesanas padalties ar kaiminu jo izmantoju satalitinternetu !!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *