Netscape atkal sauks par Netscape Navigator

No Mozillazine ieraksta uzzināju, ka Netscape atjauno pārlūka veco nosaukumu Netscape Navigator. Netscape blogā gan nav īpaši daiļrunīgi par šīm izmaiņām.

To avoid confusion between the different Netscape products, we have made the decision that the next Netscape-branded browser (previously known only as Netscape 9) will be named Netscape Navigator 9. What’s old is new again!

Man gan šķiet, ka tā ir vakardiena, bet iespējams, ka arī šādam pārlūkam ir jādzīvo. Mājaslapu izstrādātājiem nebūs garlaicīgi.

13 thoughts on “Netscape atkal sauks par Netscape Navigator

 1. andrisp

  Nav īsti skaidrs, kāpēc viņi vēl cenšas un izstrādā to pārlūku.

  Un lielākā daļa (99.9%?) ignorē šo pārlūku savos testos.

  Atbildēt
 2. ug@chaka

  ja nemaldos, tad Netscape tak bija tas pats FireFox [nu kipa čerez Mozilla dzini]…
  tad jau ar pārbaudēm [lapu griešanu] nevajadzētu būt problēmām! 🙂

  Atbildēt
 3. raim2s

  savulaik tieši ar Netscape Navigator 4.7 aizsākās manas gaitas internetā, taču šobrīd Netscape vairs nesaista kā interneta pārlūks.

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  Problēmas savulaik radās, kad iznāca jaunās Mozilla un Firefox versijas kurās bija visi vajadzīgie labojumi attiecībā uz HTML un CSS lietām, bet Netscape savu jauno versiju palaida tautās ar veco dzinēju, kas daudzas lietas neatbalstīja vai to darīja greizi.

  Iespējams, ka šobrīd tas vairs nav tik aktuāli, jo būtiskākās lietas ir daudz maz sakārtotas un izmaiņas lapu attēlošanā ir minimālas. Priekšā vēl ir jaunais Firefox 3.0, kam sirsniņa atbalstīts animētos png, korekti rādīs Acid2 un svg ies bez spraugņiem. Netscape ļoti kavējas ar dzinēja atjaunināšanu, cits jau nekas.

  Atbildēt
 5. andis

  Mani NN vēljoprojām kautkkā fascinē. Tas ir vienkārši normāls pārlūks bez visādiem addons/widgets/extras u.c. drazām (varbūt security center, bet nav ne vainas). Vienkārši vienkāršs pārlūks!
  Ik palaikam lietoju NN.

  Atbildēt
 6. Atbalss: Netscape Navigator 9.0 Beta 1 » Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *