work-shop.lv – jauns līgumnieku vortāls

Pirms gadiem trijiem dienas gaismu ieraudzīja jauns līgumnieku vortāls freelancers.lv, kas neizskatījās diez ko daudzsološs, jo toreiz bija pārāk zaļš, lai to uztvertu nopietni. Ja projektā kūsātu dzīvība, tad tas varētu atsvērt dizaina neesamību, bet diemžēl no tā projekta nekas tā arī nesanāca.

Work-shop


Izskatās, ka top jauns projekts www.work-shop.lv, kas atšķirībā no priekšgājēja ir vizuāli pievilcīgāks un šķietami daudz pabeigtāks.

Darbu ir uzsācis Latvijā vienīgais portāls, tendēts lai sapulcinātu vienkopus frīlencerus un darba devējus, radot ērtu un pārskatāmu vidi, kur apmainīties ar domām, meklēt jaunus biznesa kontaktus, veidot savu portfolio, vadīt projektus.

Jāsaka, ka šis nav nedz pirmais tāda veida projekts, nedz arī pēdējais. Tā kā šobrīd Latvijā nav neviena populāra šāda veida resursa, tad var noprast, ka līdz šim nevienam nav izdevies tik ilgi izdzīvot.

Patiesībā jāsaka, ka verot vaļā šo mājaslapu, pirmais, par ko padomāju bija, ka beidzot ir palaists šis projekts par kura izveidi rakstīja ernests šajā ierakstā. Izrādās nekā. Tātad viss vēl ir priekšā.

Ja tā padomā, tad jāsecina, ka viss iet pa spirāli un vēsture atkārtojas…

Par work-shop.lv uzzināju no Edgara.

3 thoughts on “work-shop.lv – jauns līgumnieku vortāls

  1. Atbalss: Web CopyWriting un interneta mārketings » work-shop.lv – placis radošiem un tehniskiem IT speciālistiem

  2. kas

    Beztēma, bet nosaukums tāds klasiskais latvievša radīts anglicisms. work un shop. Pirmām kārtām, protams, tāda vārda vai vārda salikuma nav un otrām karām workshop nozīmē darbnīca. Varēja ņemt to pašu freelancer.

    Atbildēt
  3. Atbalss: Svaigs.lv » Blog Archive » work-shop.lv – placis radošiem un tehniskiem IT speciālistiem

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *