6 thoughts on “iPod nano latviešu valodā

 1. kas

  iPod var tulkoties tikai viej\a veidā – iPods! 🙂 Starp citu latvijā būs vēl viens ipodu importētājs (pašlaik oficiālais ir viens) un cenas varētu būt draudzīgākas. Vēl tik nav skaidri zināms kad, precīzāk vēl viens esoshais vairumtirgotjajs bus Mac produkcijas importētājs.

  Atbildēt
 2. 0nkulis

  ļoti šaubos, ka cenas būs draudzīgākas par tām, kas ir apple oficiālās cenas.

  apple verķi jau tā ir dārgi un LV viss iet pēc principa USD=LV.
  tāpēc lētāk ir aizlidot uz vāciju un nopirkt par eirām

  Atbildēt
 3. ugachaka

  Es labāk klausos mūziku caur telefonu, nav jau tas labākais veids, bet man kabatas jau tā pārbāztas, lai nestaipītu apkārt vēl vienu štruntu…

  PS. Varbūt kāds var pareklamēt SonyEricsson W-sērijas telefonus? Ir tik labi, lai būtu iemesls mainīt telefonu pret telefonu un mp3 plejieri vienā?

  Atbildēt
 4. grenadieris

  katrs atpushaas, kaa, grib! es personigi esmu par slinku lai ko taadu dariitu!
  par cenama runajot!
  Pie mums vinjas ir taa ka bikinj uzgrieztas, es ieteiktu njemt no Anglijas jeb jau augstaak pieminetaas Vacijas bus jutami letaak, ja tikai potencialais ipodists nav surinieks ar tendenci slicinaat, sist vai spridzinaat ipodu, bet patiesibaa shajos gadijumos laikam jau garantiju var aizmirst, kas buutu aktulaala, ja nepeerk Latvijaa!
  par w seriju! Draudzinsh panjema W950 no i-neta veikala, nedeelju pa4akarejaas ar sistematisku pakarshanos, atdeva uz remontu, remontaa notureeja >1meneesi, beigaaz atdeva naudu. Panjema vinsh nakamo w950 no cita i-neta veikala, tagad radaas, ka buuz pazaudeejis kvalifikaaciju Eriksonu uzkarshanaa:). Atliek secinaat, ka viens un tas pats modelis tomeer var atskirties!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *