Delfi kļūdu paziņojumi

Iespējams, ka esmu kaut ko palaidis garām, bet pēdējā laikā, kad iegriežos Delfos, man tur vēlamās komentāru vai raksta lapas vietā parādās skaists kļūdas paziņojums (http://www.delfi.lv/404.php). Vienīgais veids kā atvērt lapu ir nospiest atpakaļ pogu un atkārtoti nospiest uz doto saiti. Tas notiek sistemātiski un lapu izdodas atvērt labi, ja ar 3 reizi.

Delfi kļūda mazs

Varbūt kādam ir skaidrojums, kas par lietu? Šodien pilnīgi noteikti serveris nav pārslogots ar trafiku.

18 thoughts on “Delfi kļūdu paziņojumi

 1. Shadowbird

  Ar RSS viņiem ir tāda proba, jā. Gandrīz katra specifiskā sadaļa (“sievietēm”, “auto”, “tehnoloģijas”) ir gļukaina that way. No RSS atverot linku, dabū “not found” un tad davai rukāt uz sākumlapu un meklēt linku.

  Atbildēt
 2. ZeaLot

  Nez, nekad nav bijushas tamliidziigas probleemas. Bet es tikai pa delfi.lv webu dziivojos, RSSu neizmantoju.

  Mok kautkaads proxijs pa kluso kautkur starp tevi un delfiem ieliidis un tad nu shamais neprot tikt galaa? Vai arii konspiraacijas teorija par to, ka LTC meegjina shitaa paarvilinaat lasiitaajus uz Apollo? 😀

  Atbildēt
 3. ramuuns

  a tur fiška cik es esmu pamanījis ir tāda, ka ja aiziet uz http://delfi.lv/ tad linki uz article lapām nestrādā (met 404), savukārt http://www.delfi.lv/ nav tādas problēmas.

  Atbildēt
 4. yuppio

  Rss viņiem gļuko diez gan pārliecinoši, ik pa brīdim rss`ā rādās pāris nedēļu veci raksti. Pēc pāris refrešiem atkal viss ir ok, kaut kāds sviests…

  Atbildēt
 5. vimba_zlobnaja

  Ir ir, šādi gļuki. Un iekš novecojušā RSS jau izbesijis viens no pirmajiem rakstiem par to kā, kas tur kas tur, iesaka braukt pa zaķi. Pī….

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  xxx, varu pačukstēt, ko darīt.

  1. Noskaidro, kas par kļūdas paziņojumu
  2. Uzraksti kā to dabūji
  3. Ziņo autoram http://pods.lv/blog/contacts/

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *