Optimus Maximus klaviatūras ražošanas problēmas

Pirms diviem gadiem rakstīju par Art Lebedeva studijas izstrādāto klaviatūru Optimus Maximus ar maināmām pogām un to, ka šai klaviatūrai vajadzētu parādīties pārdošanā jau šī gada martā. Tūlīt pēc CeBIT izstādes nāca gaismā bēdīga ziņa.

Maximus Optimus klaviatūraOptimus Maximus klaviatūrai nepieciešamo ekrāniņu OLED ražotājs ir paziņojis par finansiālām problēmām un atteicies vispār tos piegādāt.

Bad news come just after the CeBIT – our OLED manufacturer has some serious financial troubles and is not able to deliver displays at all. That is really bad, because we have to search for a new factory and spend some three months making new OLEDs.

Good news is that we will start tooling processes without waiting for the displays to arrive. This way we’ll be able to insert OLEDs into the keyboard case with electronics (which is a bit risky – displays could be bigger or smaller or whatever, so potentially we can face additional retooling charges which are big) and stay within our schedule.

Sekot līdzi jaunumiem kā arī uzzināt vairāk par šo klaviatūru var Optimus projekta žurnālā.

6 thoughts on “Optimus Maximus klaviatūras ražošanas problēmas

 1. Roo

  Viņi nekad neziladīs šo klaviatrūru. No sākuma viņi ieplānoja, ka laidīs melnbaltus LED, tad viņi izdomāja ka tomēr krāsainus, tad cena bija pa lielu, tad ar ražotājs nobankrotē.

  Reāli nedomāju, ka kādam vispār ir vajadzīga tāda klaviatūra. Visdrīzāk Alienware un vēl daži zī’muļi sev tādas pasūtīs un viss. Kaut gan amerikā arī varētu aiziet neslikti, viņiem daudz naudas utt.

  Atbildēt
 2. buu

  Roo, vai tad nebij otrādāk, sākumā prezentāja, ka būs krāsainas, bet pēc tam paziņoja, ka būs jāiztiek ar melnbaltām?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *