ss.lv nobrucis?

Es ik pa laikam ieeju ss.lv sludinājumu serverī un apskatos auto cenas. Ir tāds paradums uz vasaru noskatīt jaunu autiņu. Šodien ieeju un skatos, ka tur kaut kas nav labi.

Ss.lv sludinājumu serveris maziņš

Izskatās, ka viņiem nomirusi datu bāze vai arī man vienkārši nepaveicās. Vienkārši vakar populārākajās sadaļās bija daudz vairāk auto.

Katrā gadījumā tur notiek kaut kas dīvains. Skaitļi atšķirās un dažās kategorijās rādās dīvainības.

ss.lv bmw 525 ss.lv vw2ss.lv quattro

Apskatījos šodien pievienotos un tur visi dati ir šķībi. Izskatās, ka kāda tabula būs palidojusi. Un tas varētu būt noticis šodien 26.martā plkst. 19:22, jo pēdējais normālais sludinājums ir pievienots plkst. 19:21.

ss.lv šodien pievienotie

29 thoughts on “ss.lv nobrucis?

 1. CooLynX Raksta autors

  Kāpēc uzreiz idiotiem. Datu bāze jau var nobrukt jebkuram. Vienkārši izskatās, ka viņiem kaut kas noticis un tagad tiek atjaunoti dati.

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Tā gluži nav mana izvēle. Vienkārši tās ir “populārāko” autiņu kategorijas, kurās biežāk pievieno jaunus sludinājumus. Tas bija veids kādā es atšķetināju šo problēmu līdz nonācu pie šādiem secinājumiem.

  Atbildēt
 3. █▬█ █ ▀█▀

  Ai, nekā tur nav.
  Foršāk būtu: 3EHi%20Master%20(:%20Your%20System%200wNed%20By%20Turkish%20Hackers!
  vai vismaz mail serveris nobrucis:
  Mēstules:
  E-pasts tiek sūtīts saskaņā ar privāto sludinājumu servisa ss.lv noteikumiem

  Atbildēt
 4. krizdabz

  Cik es sapratu, tad pie vainas šoreiz bija tas, ka ap to laiku Lattelecom datucentrā (kur stāv SS.LV serveri) noraustījās elektrība un tas ir tikai normāli, ka serveri norestartējās. Kad paši uzzinājām, ka datucentrā šāda šmuce sanākusi, es speciāli pats pārbaudīju vai ss.lv darbojas, jo biju manījis, ka šamējo serveri tur stāv un, jā, lapa negāja 😀

  Jā, var teikt, ka jābūt tak UPŠiem utt. Bet.. Ja maksā tādas summas par datucentra izmantošanu, tad tā kā gribētos sagaidīt arī normālu servisu, kurā pat nevarētu iedomāties par kaut kādiem strāvas zudumiem.

  Atbildēt
 5. krizdabz

  Nu.. tad kāpēc vienā no skapjiem uz serveriem stāv uzlīmes ss.lv un datucentra apmeklētāju sarakstos figurē nosaukums ss.lv? Hmm.. laikam tad jau nestāv.. 😀

  Atbildēt
 6. Sybase

  CooLynX, datubāze var nojukt jebkuram ir lāneru atruna.

  CooLynX nu nu par tiem gloviņiem, dodu 5citi, ka tu nesī atīstijies vairāk lai ss.lv pētītu teiksim volvo 😀

  Atbildēt
 7. kas

  Ne pa teemu, bet ss.lv ir baigs meesls sludinaajumu liceejiem. Pirms kaada gada liku firmas sludinaajumus, jo it kaa cena leeta (maksas!) un cilveeku tur vinniem daudz. Cilveeks kas sezz vinnu galaa, visu dzeesh aaraa ik pa laikam, bez paskaidrojumiem, sakomuniceet ar shiem nevar, arii ja zvani uz to krievu kantori, tur sekretaare sezz kurai viss uzlikt. kad bija jaapmaksaa vinnu piestaadiitais reekkins, tad protams probleemu nekaadu, var arii sazvaniities. Beigaas atmetu ar roku.
  Nav skaidrs arii kam tas kantoris iisti pieder, tjip SIA internet vai kas tur, un tad tas SIA pieder Multisisteemaam, cik sapratu…

  Atbildēt
 8. Raivis

  Nu nez kapēc citi tur pļūta par to ka ss.lv otrā galā sēž kāds un dzēš sludinājumus ārā! Es pats ieliku trīs vienādus un neviens nav izdzēsts! Vienkārši varbūt ari dzēš bet tikai tos kas reklamē firmas.

  Atbildēt
 9. Доска бесплатных объявлений на TV

  Доска бесплатных объявлений на TV. Для размещения Вашего объявления, отправте текст (фото) на почтовый ящик reklama@dagda.lv Объявление будет размещено в течении 24 часов и сохранится до одного месяца . Объявления транслируемые Дагдским TV размещаются в этом разделе автоматически http://www.dagda.lv/?ln=ru&id=59
  Номер телефона +371 65652170 E-mail reklama@dagda.lv

  Atbildēt
 10. Доска бесплатных объявлений на TV

  Доска бесплатных объявлений на TV. Для размещения Вашего объявления, отправте текст (фото) на почтовый ящик reklama@dagda.lv Объявление будет размещено в течении 24 часов и сохранится до одного месяца . Объявления транслируемые Дагдским TV размещаются в этом разделе автоматически .

  Atbildēt
 11. maverick

  ТАКОЙ ПОСКУДНЫЙ ПОРТАЛ SS.LV !!!! ВОРУЕТ ДЕНЬГИ И НЕСТАВИТ ОБЪЯВЫ !!ВОБЩЕ ОБОРЗЕЛИ !!! ВСЕ УХОДИМ НА РЕКЛАММА ЛВ !!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *