Miljonārs spameris Jeremy Jaynes

Didulis iesūtīja saiti uz Slašdotu, kur tiek apspriests kāds raksts par spameri Jeremy Jaynes, kam februārī tiks piespriests sods par viņa biznesu.

Relatively few people actually responded to Jaynes’ pitches. In a typical month, prosecutors said during the trial, Jaynes might receive 10,000 to 17,000 credit card orders, thus making money on perhaps only one of every 30,000 e-mails he sent out.

But he earned $40 a pop, and the undertaking was so vast that Jaynes could still pull in $400,000 to $750,000 a month, while spending perhaps $50,000 on bandwidth and other overhead, McGuire said.

Principā tā ir arī mūsu nākotne, jo līdzīgs likums jau top.

17 thoughts on “Miljonārs spameris Jeremy Jaynes

 1. jx

  Dies’ teetiit – 50 000 zalju papiiriishu meenesii par internetu… ufff. Cik daudz cilveekiem vinjs krita uz nerviem, shitaadus kaa visuslaikos pie kauna staba!!!! Lai ljauzi tad nomeetaa ar tomaatiem paaris meeneshu garumaa.

  Atbildēt
 2. MIGs

  Te gudri muuld par spamu kas uz meiliem naak. Tak to naudu tur suuta tikai pilniigi idioti (Amiishi, anglji un citi briinumi).
  Man pat mazliet ir prieks ka tas vecis ir normaalu kaapostu iesitis…
  te visi breec par spama veestuleem bet man personiski daudz vairaak kretinee taa papiira makulatuura ko manaa pastkastiitee(taa kas trepees) triis reizes dienaa samet.bBet no otras puses ir savs labums tas ka ir Mazliet darbinjsh Dazhiem cilveekiem(Tipograafija un izneeseetaajs).
  Man spams uz meilu praktiski nenaak- apmeeram 2-3 reizes meenesii. Es vienkaarshi nesaprotu to ko cilveeki parasti aardaas ka ir kaads spamers?! tak pie vienas vietas, dzeesham aaraa un dziivojam taalaak. Uzskatu ka pa taadiem nodarijumiem kaa prosta spams(bez appisieniem un viirusiem) nevajadzeetu nekaadus tur drausmiigos sodus pirmajaa reizee.(kauko jau vajag )

  Atbildēt
 3. Benvenuto

  un cik veel ir taadu kas pelna ar to dazhus tuukstoshus vai simtus meenesii? daudz, es domaaju. un tos neviens nekjer – paaraak mazi. bet dziivoshanai vai iedzershanai sanaak.

  Atbildēt
 4. Pecis

  Var jau ironizēt un jokot, bet īstenībā tas izraisa smagas pārdomas – ka ar nelegālu, bet ienesīgu rūpalu cilvēks nopelna vairāk, nekā godīgi strādājot. Tas rada skumjas un ideju, ka godīgiem cilvēkiem uz šīs pasaules mazāk veicas kā citiem, kas cenšās uzvārīties uz citu muļķošanas rēķina.
  Beigās būs tā – viens otru čakarēsim un neviens nestrādās. Būs jautri 🙂

  Atbildēt
 5. snaperis

  Vis notiek tā ka tam ir janotiek ja kādam ir lemts ka viņu izčakarēs tad tā arī jabūt un tur neko nevar darīt. Ta vienkārši notiek. Un uz to nevajag iezspringt pienāks arī tava kārta vai nu tevi apčakarēs un gan arī pats kādu apčakarēsi, ta nevajag iespringt. Vajag tik vairāk pasekot sev līdz un neļaut kuram katrām sevi čakarēt. Tas arī vīs.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *