Skype USB adapteris no Siemens

Olafons raksta:

Skyperu ziņas — Siemens gudrīši ir radījuši USB adapteri, kas prot sadarboties ar Skype programmu caur USB portu. Līdz ar to iespējams nosūtīt Skype sarunu uz parastu radiotelefona klausuli un vazāties apkārt pa māju, runājot ar, teiksim, mobilo telefonu Japānā pa 10 santīmiem minūtē, izmantojot “SkypeOut” maksas savienojumu — ja zvana uz telefonu. Ja otrā galā ir dators, tad vispār pa free, kā jau Skype to dara…

Skype USB

Kas to būtu domājis, ka šo risinājumu pirmā piedāvā milzīga korporācija, turklāt oficiālā sadarbībā ar SkypeNet?

Siemens Gigaset portālā lasāms, ka minētais adapteris (vismaz Skype sakarā) sadarbojas ar šādiem Gigaset DECT telefoniem:

To enable the Internet telephone function, the Gigaset M34 USB comes with the respective software from Skype*. Just connect the Gigaset M34 USB to your computer. It will pass the telephone signals from the Internet on to your Gigaset S645, Gigaset S440/445 or Gigaset C340/345.
So you can make calls with your Gigaset S44 or Gigaset C34 handset instead of a headset and enjoy perfect quality of service.

Pēdējais teikums laikam nozīmē, ka ar tiem telefoniem var arī PIEZVANĪT uz Skype kontaktu, ja tas (droši vien) fiksēts Skype kontaktu listē. Izskatās, ka tas atbrīvo pat no vajadzības sēdēt pie datora — zvani no radiotelefona klausules tiek “iesūtīti” internetā un caur Skype nonāk pie adresāta.

Šamais adapteris ir jauns produkts, tā ka to velti meklēt veikalā (ja tas vispār te nonāks). Vāczemē to it kā jau var sameklēt par 50 eirām.

Ja pērk pie cilvēkiem, tad nāk līdzi Skype vouchers 120 minūtēm (SkypeOut) kreditētām sarunām ar dajebko dajebkur.

Lētākais no tiem — Siemens Gigaset C340 radiotelefona modelis nabadzīgajā Eiropas Savienības nomalē gan nekādi nebija atronams, bet neliela gugļošana atrada šo aparātu Fāterlandes internetshopos par 70-80 eirām (te gan vēl būtu jāparedz kaut kāds šippings).

Nu ko, labprāt saņemtu šo komplektiņu uz Ziemassvētkiem, ne?

Saistītās saites:
http://www.skype.com/company/news/2004/siemens.html

30 thoughts on “Skype USB adapteris no Siemens

 1. daysleeper

  interesanti, shii butu baigi labaa lieta, tikai noteikti straadaa tikai ar Siemens radiotelefoniem, a man sony – nu jagaida kad sony ko taadu izlaidiis, bet ideja baigi labaaa.

  Atbildēt
 2. Martins

  Hmm. Būtu neslikti, bet lieta ir tāda, ka Skype satur pietiekoši daudz iebūvētas ‘spyware’. Kaut arī Skype neskaitās veidota ar reklāmnolūkiem. Tādēļ es Skype nelietoju…

  Atbildēt
 3. Rukicc

  Būs jāiepēta, kas ar tiem Gigaset aparaātiem ir….. moš jāpgreido Gigaset parks….:D Ņā neizskatās ka esoši egigaseti mācēs darboties ar Skype…..:( Gigaset 3070 ISDN….

  Atbildēt
 4. xebo

  Klau, vai kāds zin, kā nopirkt Skypeout kredītu bez Maestro vai Visa kredītkartes? Man ir problēma, ka tādas nav, bet Skype vajag lietot? Palīdziet, ja varat!

  Atbildēt
 5. Tāpat vien

  Principā iespēja, ka tur iekšā stāv kāds spyware pastāv. Pietiek jau ar to, ka katru reizi logojies iekš sistēmas – viņi zina, kas tu esi un, ja grib, uzzinās ar ko, kā un cik ilgi tu kontaktējies. Bet tāds pats risks pastāv arī zvanot caur jebkuru telekom operatoru (LTK, LMT, TELE, VoIP operatori, utt.).
  Nez vai aiz labdarības tas produkts tiek laists, gan jau būs kāds pārsteigums 🙂 Varbūt aiz tā visa stāv kāda noteikta telekomunikāciju milžu interešu grupa.
  Principā ir sajūta uz ko tas viss velk – goodbye circuit switched network, welcome to packet switched network. Tikai interesanti cik ilgā laikā tas notiks, kas zaudēs un vinnēs un kad mūsu lauķu kaktā tas nonāks.

  Atbildēt
 6. arī

  To, ka packet switched network ar visiem tā labumiem izēdīs circuit switched, bļaustījās jau daudzus gadus iepriekš, bet realitātē tā lieta tomēr neiet tik skaisti. Ne šeit, ne tur neviens vēl tā īsti netaisās pilnībā atteikties no vecajām labajām telekomunikācijām

  Atbildēt
 7. EGA

  Tikpat labi panjem caur parastu USB-Bluetooth adapteri (cik tur – 20Ls?) piemauc Bluetooth austinjas ar mikji (vel kadi 20Ls) vai savu mobilo (jau iegadats) un tapat staigaa laimiigs.

  Atbildēt
 8. Spameris

  lai nopirktu skypeout var uztaisit piem parexaa virtualo krediit karti
  es nopirku skypeout 10 euro krediitu un man tas izmaksaaja tiesi 8.52 Ls

  Atbildēt
 9. asdfasdf

  Jā, jā – vajag vēl parexā ņemt. 14 Ls uz gadu. Tajā pašā laikā NordLB virtuālā karte ir 7 Ls gadā, ja esi students, tad tikai 4,50 Ls.

  Atbildēt
 10. KrizZ

  Par spyware – mans firewal (Outpost) par skayp nekad nevienu pušplēstu vārdiņu nav teicis tā kā man domāt, ka nekā tik kaitīga, lai nelietotu tur nav.

  Atbildēt
 11. viuks

  To Martins @ 12.11.2004 / 10:49
  Kur tu kautko par spyware Skypam izraki. Pirms ko taadu raksti iesaku pārliecināties nevis klabināt tik kārtējo "gudro" komentu. Ja tu būtu kaut vienu reizi mēģinājis viņu downloadot, tad redzētu mājas lapā blakus failam ikonu "NO spyware, adware, mailware".

  Atbildēt
 12. Tāpat vien

  To arī: Piekrītu tik ātri tas nenotiek. Iespējams nepieciešama paaudžu maiņa/cilvēku izglītošana. Vecai tantiņai mobilais telefons ar ekrānu ir brīnums, kur nu vēl kaut kāds dators ar n skaita taustiņiem.

  Atbildēt
 13. Olafons

  nu nemaksaa uz japaanas mobilo 1 sant minuutee, coolynx – salabo. ir 0.144 Eu minuutee.

  Paldies biedram N par vērību. Vajadzēja jau tur būt rakstītam "ar ASV mobilo", bet ieraxtiijaas Japaana — lai izklausās smalkāk, droši vien. Mūslaikos jau saruna ar ASV mobilo ir parasta lieta
  🙂

  Atbildēt
 14. dunduks

  Ko nu par spyware. Atradīsies jau arī iespēja atsūtīt spama SMS. Gan jau kāds apmaksāts hakeris uzlauzīs datu bāzi, pēc tam jau taisnosies, bet kuru tas vairs interesēs. Kur Igaunija, tur blakus mēs. Eiras gan laikam vairs apritē lieto tikai cienījamā akadēmiķe ..

  Atbildēt
 15. Yukki

  Domāju, ka nav pamata teikt, ka Skype radīts ar kādu īpašu nolūku, jo kā visi produkti šai pasaulē, tas ir radīts ar parastu, neoriģinālu mērķi gūt pelņu. Darbojas tas līdzīgi kā lētās lidsabiedrības, pārdodot kautko par velti, piepako klāt papildproduktus par maksu. Nedomāju, ka tas nākotnē kļūs par maksu, vismaz ne tādā sakaru kvalitātē, kā pašlaik. Pats lietoju un mani brīžiem tā "haļava" kretinē ar to, ka sakari tomēr nav tik labi kā fix līnijām, tipa brīžiem sajūta, ka "nav zonas", balss mēdz aizķerties utml arī atkarībā no datora un tīkla noslodzes. Bet samierinos un pieļauju, ka nākotnē arī nāksies iemaksāt kādu naudiņu viņiem, lai veiktu maksas starptautiskos zvanus, kas gan ir lētāki nekā no LTK. Kad Skype beidzot pielīdzinās LV telefonu tarifus EE tarifiem, tad iespējams, zvanīšu arī tepat Latvijā, bet pagaidām tas ir dārgāk, nekā zvanīt no mobilā uz mobilo LV.
  USB (+bluetooth) risinājums kā redzams arī ir viena no fīčām, par ko SKYPE dibinātāji varētu saņemt kādu naudiņu (kautvai par atļauju viņus pieminēt) , pie tam lēti tas pagaidām neizklausās, bet ticu, ka nākotnē būs stipri lētāk un tad to būs patiešam ērti lietot, netupot pie datora, bet arī staigājot pa piemājas dārziņu:).

  Atbildēt
 16. IDLAT

  nav ko te draugi murgot par visadiem USB perehodnikiem + klausulem + austinam, nem parastu PocketPC ar WiFi un staiga sev pa STATOILU, vai toleti SKYPodams.

  Atbildēt
 17. GMV

  Ja nemaldos, tad Skype netieši pieder Siemens’am. Produkts radīts ar domu palielināt Siemens tirgu, ar laiku radot ar Skype savietojamas telefonu centrāles. Tas ir ilgtermiņa projekts, kurš vēl ir agrīnā stadijā. Tomēr jāatzīst, ka diezgan veiksmīgs, jo to ikdienā lieto jau gandrīz viens miljons interneta lietotāju. Runājot par igauņiem – the Skype Group is headquartered in Luxembourg with offices also in London and Tallinn. www.skype.com/company/founders.html

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *