NSA dalās konfigurēšanas pieredzē

Jāzeps raksta:

Sitepoint.com OpenSource blogā ir ieraksts par to, ka ASV Nacionālās drošības aģentūras (NSA) džeki daļu savu zināšanu (par kurām esam iedomājušies noskatījušies Holivudas trillerus) netur slepenībā, bet publicē – Security Configuration Guides.

Daži no tur atrodamajiem linkiem ved uz Microsoft.com, bet daži – uz viņu pašu taisītajiem. Diezgan iespaidīgi, ka tāda organizācija publiski dalās zināšanās.

Kas vēl interesants? Ja tic failu paplašinājumiem uz tā servera, tad viņi neslēpj, ka lieto Macromedia Coldfusion. Ja tic, ka tie materiāli apstiprina viņu izmantotās vides, tad tā ir viena sasodīti liela reklāma Microsoft produktiem.

6 thoughts on “NSA dalās konfigurēšanas pieredzē

  1. ZBH

    endrju : nu iraid vecs un sen zinaams, nu un? es pienem, ka liel dal nezinaaj, es shim ar savulaik tikai netiishaam uzduuros (mekleej nedaudz ko cit). kaa reiz vari paspiideet, kur lai palas siikaak par to, kureejais windu miiklainais serviss ko dar, un ko taa izmeshan iespaidos? tas, kas krievisk laikam biij, tikai sak – to var mest laukaa, to nevar, un viss. a incee siikaak, lai neuzskriet akal kaadiem graabekliem, kaa, piemeeram, taadam, ka bez RPC servis nekaad liidznaakosie managemet riik vairs nestraadaa, dabuuj caur registr sleegt apakal.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *